Ik dus normaal maar 1 (heel soms) 2 dagen. Maarja de ochtend niks meer gevoeld dus hij zal nu wel gesprongen zijn. Helaas geen kans op bevruchting aangezien zondag voor het laatst sex gehad ivm afwezigheid mannetje op ma- en dinsdag. Volgende maand nwe poging
Ik heb geen vertrouwen in moeder natuur en mijn lichaam. Jarenlang geen pil geslikt en nooit zwanger geraakt Maar dat geeft niet.... gelukkig kon de mmm ons een handje helpen
ben niet zo bang dat er gekke dingen waren gebeurd. Ze had het namelijk over het slevhte zaad bij de eerste iui maar dat het daarna wel heel veel beter werd en dat er dus op dat gebied niks hoefde te gebeuren. Ze was waarschijnlijk net zo verbaasd over wat wij haar vertelden als zij ons. Het is opgelost. Voor de rest maar niet te veel over nadenken. mijn temp wil nog niet echt doorstijgen mijn temp ligt ook stukken lager als toen ik zwanger werd van S. Maar ik temp nu twee uur eerder en ben ook 20 kilo lichter. Ik temp altijd al om 4.45 uur misschien dat dat de lage temp verklaard?
Deedeebowtie ik heb laatst ergens gelezen als je lichter bent jouw basale lichaam temperatuur ook lager ligt dus dat zou dan kloppen. Wat was jouw temperatuur toen voor eisprong? Ook hoger als nu? Rogijuli snap ik ook
Nou, volgens mij is mijn eitje gisteren geweest. Morgen ff afwachten just to be sure En dan is mijn nod op 26-27 april
ik had al door dat ze het tegen mij had. Ik denk dat ik de temp van gisteren maar gewoon op hetzelfde ga zetten als de dag ervoor, 36.8 dus. Want vanmorgen is hij mooi gestegen naar 36.9. Als ik bij gisteren die 36.4 invul krijg ik geen eisprong te zien. En als ik 'm open laat of op discarded zet krijg ik ook geen eisprong te zien. Ik denk dat ik het er dus maar op waag
Ik heb als ik veel vroeger mijn temperatuur opneem ook een lagere temperatuur. Ondanks lang genoeg slapen. Half uurtje eerder of later maakt dan weer niet uit bij mij.
om 5.30 was mijn temp 36,82, maar ik moest er echt even uit m te plassen. Daarna weer als een blok in slaap gevallen. Op wekkerttijd (7.15) is mijn temp 37,02. 1e aanhouden?
Had je echt maar 1 dag vruchtbaar slijm? Maar je zit qua eisprong vast goed. Je gevoel telt ook mee Ik heb eergisteren echt geen vruchtbaar slijm gezien. Eisprong stond toen nog op zondag. Maar gistermiddag ineens een enorme sliert rekbaar slijm. Ging wel tot 7cm! Dus weer genoteerd. Zet FF vanmorgen, toen ik mijn 36,82 noteerde, mijn eisprong ineens naar maandag. Grappig want dat klopt ook wel met hoe ik het ervaren heb. Ik denk nog steeds maandag in de ochtend. RoGi yay! Welkom @ bankje!
Zo Goedemorgen dames weer een hoop gekletst. Ik werd normale tijd wakker temperatuur gemeten ben ik daarna zowaar weer in slaap gevallen, dochter ook uitgeslapen tot 8.30 uur (droomkind). Was ook echt wenselijk gisteren bij racoon geweest. Zo vet! Madelie ik denk ook dat het nu goed staat hoor. Gewoon zo laten je kan het altijd nog aanpassen. Rogijuli welkom op het wachtbankje! volgens mij is hij wel weg ja! Deedeebowtie dan denk ik dat jouw temperatuur gewoon in z'n geheel lager is juist door de combi 20 kg lichter en eerder tempen en kun je vorige kaartjes dus niet vergelijken! Mlady ik zou 1e aanhouden die past ook meer bij jou normale patroon!