Hoi, Mag ik me ook nog opgeven of zijn jullie al vol? Als ik uitga van mijn laatste IUI ben ik 7 december uitgerekend. (31 jaar) Ik heb de 29e de eerste echo in het ziekenhuis. We vinden het echt superspannend, we zijn zo bang dat het niet goed zal zijn. Dus echt genieten wil nog niet lukken. Ik heb ook niet echt veel klachten en symptomen. Beetje moe en last van mn darmen.. verder niks. Dus het is echt spannend totdat ze bij de echo zeggen dat het goed is. Het wordt ons eerste kindje en als alles goed blijft gaan zijn we echt super super super blij!
Welkom willabe, Gefeliciteerd! de ervaring is dat er nog wat afvalt eerst door mk, maar later ook omdat ze niet regelmatig schrijven en hier afhaken
Mijn afspraak voor de vk is op 21 mei! We willen het zo graag vertellen aan onze familie, maar we wachten tot na de echo. Graag jullie mening over de manier hoe we het gaan vertellen. -Op 29 mei krijgen we de sleutel van ons nieuwe huis. Natuurlijk komt de familie dan kijken. We willen een opblaasbare ooievaar in het midden van de babykamer plaatsen. Iedereen zal verbaasd zijn en dan duurt het even voordat het kwartje valt. of -Mijn schoonvader is op 22 mei jarig. Hem een doos geven met hulpmiddelen bij het opa zijn, zoals een slabbetje, tuutje, boek over opa zijn e.d. Wat denken jullie?
Bedankt voor de welkomswensen! Zag hier idd ook al wat bekenden voorbij komen. Ik ben 25 en het is ons eerste kindje. 11 mei intake en echo bij de verloskundige. Erg spannend na de MA in januari! Super mooie echo Kimmy, fijn! Gezellig dat je ook mee kletst, Willabe Ik vind beide ideeën leuk Mich, maar de bovenste is misschien iets meer gericht op iedereen dan de onderste. Ik zie dat er hier verschillende meedoen met MvM. Ik heb met de MA ook meegedaan. Ben dit keer wat terughoudender.. Misschien dat ik mezelf na de eerste echo, als deze goed is, alsnog opgeef.
Spannende tijden willabe!! Ik duim voor je. @ mich, ik vind die van de ooievaar en de babykamer heeeeeel erg leuk. Moet je alleen wel een weekje langen wachten
Ha dames, Haal me maar van de lijst...mn echo net gehad en vruchtholte was veelste klein...hij zag er ook niks in. Maandag terug zou dan 7 weken zijn maar als ze dan niks zien wordt alles afgebroken. Mn hcg vorige keer was veel minder maar op dit termijn wel een kloppend hartje dus helaas 2015 zal ons geen kindje schenken. Suc6 alle andere dames en geniet van je zwangerschap
Owwww oeps never mind dan. xMeliisz: wat een knaltest, wauw flower1983: Wat een rotnieuws! Heel veel sterkte!
Hoi allemaal, Zitten jullie al vol of kan ik er nog bij. Gister en vandaag getest en hartstikkel positief. Het is dus nog heel pril maar ik ben wel al dolgelukkig. Nog wel een beetje onwerkelijk. Ik denk dat het pas echt wordt bij de 1ste echo. Ik ben nu zwanger van ons 2de kindje en ben op 25 december uitgerekend. Zelf ben ik nu 30 jaar. Op 5 mei heb ik de eerste echo afspraak bij de gyn. Hopelijk krijgen we dan een kloppend hartje te zien.
@flower, neeee wat erg! Sterkte! @kymmie, mooie echo!! Wij gaan t dit weekend zeggen. Ben al druk bezig met een tekstbord maken voor MN (s)o en vragen of ze naar n nieuw prototype willen kijken voor de webshop hihi. Kreeg gister nieuws dat een vriendinnetje ook zwanger is! 7 dec is ze uitgeteld of ik een rompertje wilde maken ja tuurlijk!! En leuk samen zwanger! Weet niet meer wie t vroeg, maar die ooievaar Super idee!! @alle nieuwe welkom! Word al aardig gezellig hier!