ovulatie en temperatuur deel 2

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door mamalap, 28 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Uh...... goede vraag!
    Even logisch proberen te beredeneren:
    * baarmoederslijmvlies wordt dikker vanwege goede innesteling.
    * na innesteling wordt hij nog dikker.
    * op de plaatst van innesteling komt wel de placenta uiteindelijk.
    * de rest zal zich wel uitspreiden over groter oppervlakte wordende baarmoeder?
    Dat zou mijn logische verklaring zijn.
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.030
    15.632
    113
    Nabij Utrecht
    Je bms wordt eerst het bedje voor de innesteling en gaat daarna (samen met meer aangemaakt slijm door progesteron&hcg) de slijmprop worden ;)
     
  3. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Whaaa tuurlijk! ;) :D
     
  4. khloe877

    khloe877 Fanatiek lid

    18 nov 2013
    1.455
    569
    113
    Vrouw
    NULL
    noord Holland
    Heey meiden

    Hoe gaat het met jullie?
    Is het wachte al begonnen?
    Xxx
     
  5. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Goedemorgen dames. Moet nog even bijlezen van gisteren maar zal alvast de stand van zaken hier doorgeven. Ik ben van het wachtbankje afgedonderd :(

    De lage temp van gisteren is denk ik toch correct, ondanks dat ik weer eens op de bank in slaap was gevallen en rond half 3 pas richting bed ging om daarna om half 6 te temperaturen. Vanmorgen mijn temperatuur nog een tiende graad lager terwijl ik braaf in mijn bed heb geslapen. De lichte bloeding die gisternacht half 3 begon heeft ook doorgezet.

    15 april was mijn temperatuur toch ook zo gek laag, ondanks 36.8 de dag ervoor en 36.9 de dag erna? Toen heb ik de temp omdat ik op de bank heb geslapen met ramen wijd open en dun dekentje toch maar voorlopig op 36.8 gezet, met als resultaat een rood kruis op 13 april/ cd 9.

    Nu heb ik 15 april alsnog maar gecorrigeerd naar die rare lage temp. En natuurlijk weg kruis.

    Maar vanwaar deze bloeding dan?? :( Geen ei is geen menstruatie lijkt mij.
    En mocht de temp op 15 april wel hoog hebben gelegen als de omstandigheden normaal zouden zijn geweest, waarom dan nu een luteale fase van 3 a 4 dagen terwijl die normaal 13 dagen is.

    Voel me momenteel echt wat wanhopig terwijl ik er normaal allemaal best nuchter in sta. Voor mijn miskraam cyclus super regelmatig en een eisprong waar ik de klok op gelijk kon zetten. En sindsdien kan ik er steeds minder een touw aan vastknopen. :x

    Heb de bloeding/menstruatie nog even niet in ff gezet want dan maakt hij meteen een nieuwe cyclus aan. En ik weet niet een of ik van de afgelopen periode over een cyclus kan spreken.
     
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.030
    15.632
    113
    Nabij Utrecht
    Madelie wat balen meid.

    Maar ik denk dat door jouw slaapgedrag je temp deze ronde compleet niet betrouwbaar is?? Daarom kan ik geen daar geen uitspraak over doen.

    Ga jij niet samen met je man/vriend naar bed (sorry als ik iets raars zeg). Wat op deze manier geeft het je alleen maar onrust over welke temp de juiste is.

    Waarom je nu weer bloed weet ik niet. Is het veel zoals een echte ongi?
     
  7. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ohh Madelie wat raar en vervelend :(
    Toch maar even door testen met ovulatietest en tempen dan, misschien poging gedaan maar niet gesprongen?

    Hier vandaag 7 dpo en voel echt helemaal niks, noppes, nada. Ik slaap misschien juist zelfs vaster dan ik gewend ben. Dit is echt de 1e keer na eisprong dat ik heel vast slaap. Normaal echt rond 5.30 a 6.00 uur wakker door de progesteron. nu wordt ik wakker door de wekker, terwijl die altijd voor de vorm staat.
     
  8. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.030
    15.632
    113
    Nabij Utrecht
    Wie weet betekent het iets Mamalap :D ik zal heel hard voor je duimen en zie je testje over 3 dagen met veel plezier tegemoet.
     
  9. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ha jij bent hoopvoller gestemd als mij. Ik heb ook totaal geen testdrang normaal dus wel op 7 dpo. Maar ja we weten het pas als de ongi er is, maar tot nu toe heeft mijn gevoel me nog nooit in de steek gelaten. Dus ik zeg vrijdag ongesteld ;)
     
  10. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Ja de bloeding heeft echt doorgezet zoals normale menstruatie. Zo'n korte cyclus heb ik echt nog nooit van mijn leven gehad.
    Ik neem me voortaan maar voor dat als ik iets af wil kijken op tv maar voel dat ik eigenlijk te moe ben toch maar direct naar bed te gaan of in ieder geval het mezelf maar niet gemakkelijk te maken al onderuitliggende op de bank.
     
  11. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Ga inderdaad maar door met tempen en testen.
    Was al zo blij dat ik deze ronde niet weer zoveel testen hoefde te doen.
     
  12. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Juist de maand dat ik geen testdrang had bleek het raak te zijn ;) Ben gaan testen op een gegeven moment omdat ik ineens geen koffie meer lustte en mij borsten pijn deden. Daarvoor dacht ik niet eens na over testen. Dus wie weet....
     
  13. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.030
    15.632
    113
    Nabij Utrecht
    En ik zeg........ eerst je testjes afwachten :D
     
  14. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    :D .
     
  15. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Ik denk niet dat je ongesteld bent geworden van het op de bank in slaap vallen hoor! :p :p Lijkt me totaal geen kwaad kunnen, behalve dat ik het zelf totaal niet fijn zou vinden ;)

    Misschien was er toch nog een restje van je miskraam niet helemaal weg en is je lichaam toch nog aan het herstellen. Denk je dat je vandaag een nieuwe ronde start?
     
  16. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Hebben jullie enig idee waarom FF die horizontale lijn deze maand zo bizar hoog heeft gelegd? Vorige ronde legde FF mijn temp een stuk lager. Veel hoger dan 36,83 zal mijn temp niet komen hoor! Is het niet gek? Dit is echt wel mijn maximale hoogte! Ik vind dat-ie rond 36,65 moet liggen...?

    Voor ik clomid ging gebruiken, was mijn temp voor ei 36,4 en na ei 36,6 (ongeveer) en lag mijn horizontale lijn telkens rond de 36,45...
     
  17. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Ik vind de basale lijn op jouw kaartje ook te hoog staan.
    Dit viel mij op mijn kaartje ook al op toen ik mijn temp nog niet had aangepast ivm op bank slapen en ff nog een kruis plaatste op moment van mogelijke eisprong. Het leek alsof hij het gemiddelde nam van voor én na eisprong.
    Eerdere maanden leek hij het gemiddelde van voor de eisprong te nemen.

    En ik snapte je hoor mbt het op de bank in slaap vallen ;) Baal er dan ook best van omdat ik graag had willen weten hoe hoog mijn temperatuur werkelijk was.
    Lig ook liever in mijn bed, maar soms wil ik iets afkijken maar red ik het einde niet.
    Blijf het twee keer zo ontzettend kort na elkaar menstrueren echt heel erg raar vinden.
    Mijn baarmoeder was volgens de verloskundige destijds schoon. Maar wie weet...?
    Als dit toch nog even grote schoonmaak was om vervolgens eindelijk mijn oude vertrouwde zeer regelmatige cyclus terug te krijgen dan heb ik dit er wel voor over :D
     
  18. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Dat komt doordat jouw temperatuur voor eisprong hoger is door de clomid.
     
  19. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    In eerdere rondes (met of zonder clomid) lag die lijn net onder de temperatuurpiekjes voor ei... En niet precies halverwege de 2 tempgemiddelden... Dus vandaar dat ik 'm nu rond 36,67 oid had verwacht. Maar goed, tis maar een lijntje/hulpmiddel.
     
  20. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.030
    15.632
    113
    Nabij Utrecht
    Hoe gaat het met de kaartjes meiden?

    Hier een grote stijging... waar die toch ineens vandaan komt?
     

Deel Deze Pagina