Wie probeert er voorjaar 2015 zwanger te worden?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door DDara, 20 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mom2be21

    mom2be21 Bekend lid

    11 jun 2012
    777
    591
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ashje je moet al wel lang wachten, ik snap dat jullie je dan na deze ronde willen laten testen! Hoop voor jou op toch snel raak!

    Natas123, tis ook allemaal niet niks! Fijn dat je wel Hulp aangeboden krijgt!

    Zoals in mijn onderschrift te zien is ben ik niet erg regelmatig. Langste cyclus was vorige maand 40 dagen. Als ik alles goed gevoelt heb is mn cyclus wel weer korter deze maand. Heb besloten dat als t niet raak is ik toch maar aan de ovulatietesten ga. Dan heb ik iig meer een idee of we juist geklust hebben en wanneer NOD ongeveer is. Ik denk dat ik over een paar dagen gewoon ongesteld ga worden, veel lage rugpijn en regelmatig krampen, dat betekent meestal niet veel goeds.
     
  2. Denise001

    Denise001 Bekend lid

    9 feb 2015
    503
    4
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hallo dames, nou vandaag getest weer niks op te zien. Dus baal er behoorlijk van. Als er niks zit laat dan m'n menstruatie in ieder geval beginnen. 😐
     
  3. DDara

    DDara Bekend lid

    20 mrt 2015
    511
    53
    28
    Den haag
    Hoi hoi,

    Ik heb continue het gevoel dat het bijna onmogelijk is dat ik eind volgende week niet ongesteld zou kunnen worden....... Ik kan gewoon niet geloven dat er een mogelijkheid is dat ik op een dag zwanger zou kunnen zijn. Ik kan het me ook gewoon niet voorstellen....... zo raar.

    Hoe zit dat bij jullie, denken jullie echt iedere keer dat jullie wel eens zwanger zouden kunnen zijn of is er bij jullie ook een soort ongeloof?

    Ik zit nu op 7dpo en mijn menstruatie komt gewoonlijk op 16dpo....... ik hoop zo erg dat die uitblijft maar kan werkeljk niet geloven dat dat tot de mogelijkheden behoord.......
     
  4. mom2be21

    mom2be21 Bekend lid

    11 jun 2012
    777
    591
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ik kan t me ook niet heel goed voorstellen hoor, ook omdat ik geen idee heb hoe het "moet" voelen ofzo. Ik denk natuurlijk bij alles wat ik voel "zou dit erbij horen?" Maar weet ergens in mn achterhoofd op de een of andere manier ook dat ik niet zwanger ben, heel gek. Ik wou echt dat je een kijkluikje in je buik kon krijgen haha!
     
  5. jongedame

    jongedame Actief lid

    18 feb 2015
    190
    0
    0
    apeldoorn
    Ja dat had ik Tot 1 week geleden ook.. dat ik zo iets had van kan het überhaupt wel en als ik dan een zwangere vrouw zag lopen dacht ik van hoe DOE je dat??? En nu Denk ik alleen maar hoe draag een zwangerschap uit.. De etos test eergisteren was helemaal negatief.. ik heb helaas toch een miskraam gehad.. wat hiervan het positieve is is dat ik nu wel weet wat mijn symptomen zijn als ik zwanger ben en dat is dat ik juist veel afscheiding heb.. en ik heb dam vanaf mn eiersprong enorm zere borsten en doe gaan dan niet meer weg.. Verder voelde ik gewoon normaal buiten beetje moe zijn en snel misselijk.. maar ik ben zo ie zo snel misselijk haha.. we gaan ronde 3 in met hopelijk meer geluk.. maar ik laat het deze ronde aan moeder natuur over zonder ovulatie shit en zo.. eff een maand je minder stresskipperig
     
  6. mom2be21

    mom2be21 Bekend lid

    11 jun 2012
    777
    591
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Jongedame wat jammer! Maar wel fijn dat je nu duidelijkheid hebt! Ik duim voor je komende ronde!
     
  7. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Jeetje wat is er weer veel bij gekletst!!!
    Jongedame : toch vervelend zeg dat het toch mis is gegaan :( hopenlijk is de volgende keer wel raak en blijft het goed gaan.

    Ddara: ja ik heb het ook stees dat ik denk bij ons lukt het toch niet wordt toch gewoon ongesteld , kan me ook niet voorstellen hoe het is op echt een positieve test te hebben, en hoe het zou voelen om zwanger te zijn . Vandaar dat ik denk ik denk dat het toch niet lukt.
     
  8. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Ash: erg vervelend lijkt het me als net niets lukt. Heb je al eens met ov testjes gewerkt ? Het zal vast wel want op een gegeven moment ga je alles uit de kast halen om zwanger te worden.

    Natas123: jeetje meid dat is niet zo mooi. Ben het eens met Laurazoey over uitblijven van menstruatie bij stres en dat soort dingen.
    Hopenlijk krijg je goeie hulp en kom je er weer boven op.
    Weet wel dat stoppen met de pil en hormonen rare dingen zijn ,had er de 1e maand erg last van , erg depri en voelde me echt niet goed , soms dat ik wel eens wat heb het leven voor zin,( beetje gek misschien) maar dat kwam echt door het stoppen met de pil, was maar 3 weken ofzo dat ik me zo voelde .

    Laura: wij hebben het gister gezellig gemaakt met de pre-seed erg fijn spul trouwens! Heb 2g er in gedaan in plaats van 3G wat aanbevolen wordt in de bijsluiter , maar 2was voldoende vond ik , anders word het misschien wel een glibber boeltie
     
  9. Natas123

    Natas123 Fanatiek lid

    7 feb 2015
    1.478
    330
    83
    @rissie ik ben al vorig jaar gestopt met de pil hoor haha :p
    Maar ik ben geloof ik zo juist ongesteld geworden, my gosh had altijd wel last van me rug maar nu 3 x zo erg. Even een vraagje, wanneer moet ik nieuwe cyclus tellen? Vanaf nu 1e dag van menstruatie? Of me laatste dag???
     
  10. Ashje

    Ashje Lid

    22 apr 2015
    42
    0
    0
    @rissie: heb inderdaad alles uit de kast gehaald ;)
    Mss duurt het gewoon wat langer bij ons.. zaterdag weet ik meer :)

    ze zeggen altijd dat je er niet mee bezig moet houden.. Nou ik weet dus echt niet hoe die vrouwen dat doen... bij elk dingetje dat ik voel denk oh mss is het gelukt! En anders word je er wel op een andere manier mee geconfronteerd.. Hoe doen jullie dat?
     
  11. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    #871 rissie10, 23 apr 2015
    Laatst bewerkt: 23 apr 2015
    Oké natas dus daar komt het dan niet van in iedergeval.
    Maar misschien geeft het je wat rust dat je toch ongesteld geworden bent !!! 1e dag van je menstruatie is cyclus dan 1:)

    Ashje: o hopelijk is de uitslag van alles goed en duurd het idd wat langer .soms zo raar dat de ene geen kind wil en zwanger is , of na 1 x proberen gelijk zwanger is en de andere er zoveel moeite voor moet doen, het is niet eerlijk!!!
    Maar niet aan zwanger denken en er niet mee bezig zijn bestaat niet!!
    Ik denk er wel 50 x per dag aan als het geen 100 is :$
    Je wil graag iets , dus je gaat toch fantaseren hoe zal het zijn enzo . En ik wil dat dit en dat kopen. Idd bij ieder pijntje steekje denk je o zal het???
    Hup gelijk op internet . De dag van NOd 60 x naar de wc om te kijken of er al rood te zien is .
    Cyclus dagen telen ov testen. Nou hou maar op ik denk niet anders als aan zwanger zwanger en nog eens zwanger :D

    En lees op internet dat ook vragen die stres hadden ok zwanger geworden zijn en lees bij iedereen dat ze er aan denken . Dus komt vast goed
     
  12. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Vervelend hoor jongedame. Alleen lees je ook van zwangere dames dat de symptomen per zwangerschap verschillen. Ik zou me daar niet te veel op vast pinnen.
     
  13. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Rissie10 we willen geen glij partij he haha dus minder kan vast geen kwaad. Gelukkig is het goed bevallen ;)

    @Ddara ik droom er zelfs over. Hoebhet zou zijn en hoe je het gaat vertellen aan de omgeving. Maar kan het me niet voorstellen dat het ooit zover is. Het lijkt zo onmogelijk terwijl hrt niet onmogelijk is ondat het dagelijks gebeurd. Ik zie het echt als een wonder en zal heel hard huilen van geluk als hrt zover is. Ben nou eenmaal heel emotioneel en dan zal dat extra versterkt worden denk ik haha
     
  14. Natas123

    Natas123 Fanatiek lid

    7 feb 2015
    1.478
    330
    83
    @rissie ja ben idd "blij" dat ik ongesteld ben. Oke bedankt dan weet ik hoe ik alles moet bij houden haha :)
     
  15. Zonnebloempje88

    Zonnebloempje88 Niet meer actief

    Ook al wil je het niet je bent er onbewust toch mee bezig!
    Ik wilde zomerkleding kopen, mja wat als ik zwanger ben dan heeft het geen zin en zal ik andere kleding moeten kopen.
     
  16. DDara

    DDara Bekend lid

    20 mrt 2015
    511
    53
    28
    Den haag
    @laurazoey ik ben wat dat betreft ook wel een jankertje hoor misschien is dat ook we de reden dat we niet kunnen/willen geloven dat het ECHT mogelijk is...... gewoon om aan het einde van de maand niet heel erg teleurgesteld te worden!

    Overigens ben ik niet bang dat het vele denken er aan slecht is, ik heb niet het gevoel dat ik er stress van heb. Ik wil het gewoon heel graag maar aangezien het niet iets is wat ik zelf in de hand heb hoef ik me er verder ook niet echt druk om te maken. Ik tel wel af en ik denk er tig keer per dag aan...... Het is zelfs zo er dat als ik er een tijdje niet aan heb gedacht dat ik dan bij me zelf denk..... "oh ik heb er niet lang aan gedacht zeg" erg eigenlijk he.

    Daarbij is het ook best vervelend dat zowel me vriend als me schoonzusje denken dat ik meteen de eerste ronden zwanger ben. Me vriend die beweerd zelfs dat hij het al aan mijn hormonen kan merken, wat ik dan weer heel irritant vind omdat het eitje nog niet eens de kans kan hebben gehad om in te nestelen....
     
  17. Ashje

    Ashje Lid

    22 apr 2015
    42
    0
    0
    Ik ga lostzittende kleding kopen haha..

    Het is inderdaad irritant dat mensen zwanger worden terwijl ze het eigenlijk niet willen en die wel willen moeten hard hun best doen...
     
  18. DDara

    DDara Bekend lid

    20 mrt 2015
    511
    53
    28
    Den haag
    #878 DDara, 23 apr 2015
    Laatst bewerkt: 23 apr 2015
    Zeker irritant! Een vriendin van me heeft in een tijd van een jaar 2 keer een abortus gehad en dat zonder relatie (dus die oefende niet half zo vaak als wij) oneerlijk is dat soms he!
    (Daarmee wil ik overigens niets zeggen over haar sexleven of over de keus dat ze het heeft laten weg halen, maar puur over het feit dat het bij sommige mensen zo makkelijk komt terwijl ze het niet eens willen, terwijl andere het gewoon niet voor elkaar lijken te krijgen)
     
  19. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Gewoon naar de primark. Heb in berlijn allerlei shirtjes gekocht voor 3 euro per stuk. Mocht dat niet meer passen dan verlies ik bijna geen geld ;)
     
  20. DDara

    DDara Bekend lid

    20 mrt 2015
    511
    53
    28
    Den haag
    Tegen de tijd dat we echt dik worden is de zomer al weer bijna om hoor meiden! (en dan ga ik er nog vanuit dat het bij ons allemaal snel raak is ook........ let's hope so)
     

Deel Deze Pagina