Wisselend. Ene kant heel erg het gevoel dat het raak is en aan de andere kant denk ik dat dat nooit gaat gebeuren. Voor mijn gevoel gaan de dagen wel erg langzaam, ik heb echt heel erg testdrang.
Naa, fijn dat vl weer terug is! Moonlight, nu echt de laatste loodjes. Ben super benieuwd wanneer de kleine meid zich aan gaat dienen! Logan, slopend weer die spanning. Ik ben ook wel benieuwd wanneer je gaat testen. Erikatje, ja het is inderdaad laat geworden. Zo komen mijn ouders en zusje met vriend en zoontje nog voor de verjaardag van vl. Voor de rest doe ik het lekker rustig aan. Heerlijk uitgeslapen ook vanochtend.
Whoop whoop, 37 weken moonlight. Klinkt als een hele goede deal dat jij en logan van banner wisselen. Spannend logan! Duim keihard voor je. Balen Erika van je krentenbaard. Dat je zalfje maar snel mag helpen.
Mijn duimen draaien Logan! Mandy, fijn dat die buikpijn over is, maar toch wel erg sh*t die bijwerkingen. Hopelijk voor een goed doel!
Zou echt mooi zijn een banner-swap tussen Logan en Moonlight Bleeh niks aan Mandy, zou het nou de laatste keer zijn? Ik hoop het voor je!
Ik hoop ook uiteindelijk voor een goed doel meiden! Kijk wat vriendje zo gaat halen! Ik ben aan t werk haha View attachment 454647
Mooi Mandy! Ik ga pas testen op nod denk ik. Geen zin meer in dat gezeik steeds met vage testen en whatsoever.
Goed voornemen meid!! En snap je helemaal!! Ik duim voor je! Dat weet je!! Hoop dat je het nog even vol gaat houden! Ondanks alle testdrang! Het gaat je lukken meid!!
Hou vol Logan!! En anders slepen wij je er wel doorheen tot NOD! Die vage testen word je ook alleen maar ongelukkig van. De duimen draaien hier weer als een malle voor je! Mandy, wat een lief wiegje!! Ik hoop dat er snel een wondertje van jullie in mag liggen! Bleehh stomme Clomid bijwerkingen! Ga je nog ovulatietesten doen? Hier is trouwems de vakantie geboekt (of althans het vliegticket). Jeeaah na 9 jaar is het eindelijk zover: Japan here we come
Half juni voor 2 weken! Eigenlijk helemaal niet verstandig gezien de kosten vd reis en alles wat er nog voor t beebje moet komen, maar ach ik ben altijd verstandig dus nu maar een keertje niet
Ik vind dit juist wel verstandig haha Heel gaaf vooruitzicht!! En alles wat er voor de baby moet komen kan ook via Marktplaats en soms krijg je ook wat cadeau. Dat komt vast goed