Uitgerekend 1-15 september

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Esselte, 8 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Iedereen een gezellige dag gehad? Hier zijn we de stad in geweest en over de braderie gelopen. Daarna langs mijn moeder geweest. En nu is deze moeder kapot :D

    Fijne avond!!
     
  2. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Hier vijf minuten gefietst naar markt, even gelopen en vijf minuten terug. Helaas nu al uren plat met pijn en weer bloedverlies :x
     
  3. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Ah gadver! Weten ze nou al waar dat bloedverlies vandaan komt?
    Ik gisteren ook, icm met regelmatige harde buiken. Schrok me kapot toen ik naar de wc ging. Toch even naar het zh voor controle, en blijkt dat de lengte van mijn baarmoederhals inmiddels op het randje zit. Met de guo was ie nog 1,5 cm langer. Moet echt wat rustiger aan gaan doen, nog geen platte bedrust gelukkig. Lig dus nu, na dat slenteren vanmiddag ook weer op bed, bang dat ik toch te veel gelopen heb. Ga morgen wel maar een halve dag werken.

    Hebben ze bij jou weleens gekeken of de harde buiken wat doen? Lijkt me echt doodeng, icm bloedverlies. Bij mij steeds geen goed teken.
    Ze hebben het bij mij 2 weken terug opgemeten omdat ik eerder premature weeën heb gehad ( door bacterie). Nu dus weer aan de AB, omdat ze bang zijn dat de vorige kuur niet goed genoeg zijn werk gedaan heeft.
     
  4. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Hé gadsie matonneke alweer? Het houd ook nooit op he.

    Hier even een rondje gefietst naar dorp, maar was niet echt iets te doen.
    Net even bij de MC Donalds gegeten :D
     
  5. MiniMeInside

    MiniMeInside Actief lid

    1 jan 2015
    492
    1
    16
    Boven de rivieren
    Ah Diazz en Matonneke, wat naar!
    Nu dus ff rust voor jullie beide!

    Ik vanmiddag de stad in, en dacht dat ik probleemloos ff 4 uur kon staan, niet dus! Pfff kom nu bijna niet meer overeind vd pijn in mijn rug. Maar wel een gezellig middagje gehad met salsaband en zon, wat wil een mens nog meer?!
    Nu lekker languit op de bank, beentjes omhoog en een kruik in mijn rug!

    Fijne avond
     
  6. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    @diazz nou bij mij doet het werkelijk helemaal niks. Meerdere metingen gehad maar alles is lang zat. Jij moet dus echt wel rust gaan houden. Ik daarentegen hoef dat niet omdat het niks doet. Heb ook weeën gehad met 28 weken die niks deden.
    Vanaf 28 weken noemen ze mijn ctgs vreemd omdat ik wee activiteit op de monitor laat zien. Maar het doet niks. Echt om de drie minuten tussen de 80-100. Gynaecoloog dacht continu dat ik lag te bevallen maar nee. Dat gaat nu al (inclusief deze) 4 zwangerschappen zo. Heel vermoeiend maar kwaad voor de baby kan het niet. Alleen laatste zoon zijn hartslag was continu verhoogd en randje inleiden.
    Ik ben daarom de laatste twee x in week 38 ingeleid. Hoewel de laatste de boeken inging als spontaan. Omdat mijn vliezen braken net na termijn die ze hanteren bij strippen. Toen met 37+6 gestript.

    Ikzelf schrik hier dus niet van. En zie iedere keer zh op en neer ook niet zitten. Ga wel weer vragen om slaapmedicatie. Is niet te doen zo. Helaas hadden die vorige pillen geen slaapeffect. Werd alleen mega beroerd en duizelig. Ik heb zelfs met een pethidine prik geslapen in het ziekenhuis wel twee hele uurtjes. :(

    Zie het niet zitten om zo nog 17 weken en 6 dagen door te moeten tellen tot de 40 weken.

    Gekke is dat het in rust niet minder word. En ik vind het gewoon hoogst frustrerend om rust te houden terwijl het ook met gewoon doorgaan geen verschil maakt. Als ik nu kans op een vroeggeboorte had oid dan was ik met alle liefde gaan liggen.

    Zoooo klaag stand weer uit. :D
     
  7. Vriend

    Vriend Lid

    18 mrt 2015
    72
    0
    0
    NULL
    NULL
    Matonneke & Diazz heel veel sterkte gewenst. Hoop dat het wat beter word voor jullie. Zal voor jullie duimen. Succes.

    Echo vandaag de 20 weken echo gehad. Madam lag heerlijk te slapen op haar buikje, waardoor vooral het hartje niet goed te zien was. En laat ik nou net een vader met hartproblemen hebben. Dus ruim een half uur door het ziekenhuis gewandeld om haar wakker te krijgen. Maar gelukkig was mevrouw wakker en gedraaid en blijkt het hartje helemaal top te zijn.

    Alles was uiteindelijk helemaal in orde en ik blijk ook zelfs al twee kilo aangekomen te zijn :)

    Nog even en ik kan ook gaan shoppen ;)
     
  8. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Superrrr dubbel gefeliciteerd. Met de mooie echo en de twee kilo. Wauw echt super. Geniet er samen van.
     
  9. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Wauw vriend, dubbel goed nieuws. Top!
    Hier gaat het goed hoor. Vandaag werk ik maar 3 uurtjes. Heb er gelukkig ook niet zoveel last van, op die Zondag na.
    Baby is lekker druk, dus daar maak ik me geen zorgen over!

    Matonneke,

    Hoe is t met jou? Nog pijn of bloedverlies?
    Hier nergens last van... Heb goede hoop dat de AB aanslaat ;)
     
  10. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    beide ja. Inmiddels Paracetamol genomen. Kan nog geem luier verschonen. Buik wil maar niet zacht worden. Adem halen is al te veel zeg maar. Als het zo blijft morgen de vk maar weer plezieren met een belletje
     
  11. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Wat een fijn nieuws! Zo te horen begin je echt te genieten :)
     
  12. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Hoe is 't nu? Ga je de vk bellen? Klinkt echt wel te heftig...
     
  13. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Net gebeld. Ze gaat dingen uitzoeken en mij terug bellen. Want er is zo eigenlijk niet iets dat ze voor mij kunnen doen. Misschien door naar een gynaecoloog voor onderzoek en misschien slaappillen en misschien dan iets meer nachtrust maar misschien ook wel tijd uitzitten.

    Te veel misschiens en te weinig opties :( moedeloos
     
  14. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Pfff, nou hoop dat ze echt wel iets kunnen doen hoor! Laat je het even weten als ze terug hebben gebeld?
     
  15. Lolala

    Lolala Niet meer actief

    Jakkie Matonneke! Hopelijk kunnen ze iets voor je doen!

    Hier gaat het eigenlijk erg goed! Vorge week heb ik een glucosecensor op mijn arm gekregen die continu mijn glucosewaarde meet. Ik hoef dus niet meer 7 keer per dag in mijn vinger te prikken :)
    Verder heb ik vast een setje beddengoed besteld voor het wiegje, was er zooo verliefd op, moest het hebben :D
    En de nieuwe hoes voor de maxi cosi is klaar, een paar weken flink druk mee geweest maar het resultaat mag er zijn, al zeg ik het zelf :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      37,5 KB
      Weergaven:
      1
  16. zeeuwse

    zeeuwse Actief lid

    3 mei 2013
    328
    0
    0
    Matonneke... het houdt bij jullie ook niet op he. Heb je ze al terug gehoord.

    Maandag naar babydump geweest en volledig geslaagd, begin juni hebben we de kinderkamer, wandelwagen, box etc in huis en kunnen we ook beginnen.


    De 20weken echo gisteren:
    Wij hebben geen geluk met echo's, het wordt een echo in 2 delen. Echt een dwarsligger. In de stuitligging en met het gezichtje naar mijn rug en zo bleef het ook lekker liggen. Totaal ongevoelig voor de trucs die ze uit probeerde om het te laten draaien, daar was de reactie een schop of een stomp op maar verder helemaal niks. En zoals er een paar weken terug al was gezegd de placenta aan de voorkant, deze zit inderdaad schuin voor wat het nog wat moeilijker maakt voor de echo. Ook het geslacht was niet te zien.

    Wat ze allemaal wel kon zien dat zag er perfect uit en zonder afwijkingen.
    Vandaag naar Gent omdat ze daar beter apparatuur hebben en ze hopen dat ze daar even in het hartje kunnen kijken en het profiel kan bekijken.
    In Gent de bevestiging gehad dat alles er inderdaad goed uit zag en daar konden ze alles wel goed zien. Dus de uk is volledig goedgekeurd.

    Het is ongeveer 29 cm en 500 gram, een flinke voor 21w1d.

    En....... 3 maal is scheepsrecht want het eerste wat de gyn in Gent zei was willen jullie het geslacht weten? Ja tuurlijk dat is telkens goed verstopt gebleven. Het worden blauwe muisjes hier in huis.

    De 3d echo die gepland stond voor begin Juni die werd ons afgeraden. Is zonde van het geld, door de locatie van de placenta is 3D niet mogelijk en doordat de uk tot nu toe bij alle 3 de echo's niet mee werkt en lekker dwars ligt is de kans dat ze echt een mooi beeld krijgen heel klein.


    Voor op de lijst.
    Het hartje mag op blauw
    15-5 controle VK
    12-6 controle VK
     
  17. lolliebol

    lolliebol Bekend lid

    15 nov 2012
    647
    0
    0
    Gefeliciteerd Zeeuwse!! Altijd fijn om te horen te krijgen dat alles goed is :)

    Hopelijk vind je snel wat rust Matonneke.

    Dat is fijn nieuws Lolala :)

    Meiden,

    Ik heb alleen de berichten op deze pagina gelezen, beetje veel terug lees werk. Te lang niet geweest hier, maar gaat alles goed met jullie en de buikies?

    Ik heb ook goed nieuws, vandaag 6 weken en 3 dagen zwanger. Voel me prima, alhoewel ik lichamelijk niks voel en alleen snel moe ben 's avonds. Geen bloedingen gehad of opgezette buik gevoel dus zit echt wel goed :)
    12 mei de 8 weken echo, 26 mei eerste gesprek bij vk.

    Ik wilde jullie dit toch even laten weten omdat jullie zo meegeleefd hebben.

    Xxx
     
  18. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Wat gaaf!!! Gefeliciteerd! Zo blij voor jullie. Hopelijk straks ook een mooie echo!

    Matonneke , nog nieuws??

    Lolala, wat een gave hoes zeg! Jij bent creatief! Doe ik je niet na ;)
     
  19. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Nogmaals TOP :D
     
  20. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    lolliebol dit nieuws is jullie zo gegund. Gefeliciteerd en de duimen draaien..

    vk avontuur niks gehoord, geen verandering. Morgenochtend weer bellen. Hopen op eigen vk ipv achterwacht. Hoewel ik vorige zwangerschappen geen problemen heb gehad met deze achterwacht. To be continued.
     

Deel Deze Pagina