Thanks dames stelt gerust, al doen de dromen der niet goed Als je 3 x droomt dat t mis gaat, maar kwaaltjes zijn vandaag weer terug.. Dus wel weer fijn!!
Jaaaaaaa een mooi stevig hartje en flink bewegend frummeltje 😍 Ben terug gezet naar 12/12 ( voor de lijst) En woe over 3 weken weer echo en intake vk 😘 voor iedereen!!!
Yeahh Woerdie zat al te wachten tot je ons het goede nieuws zou brengen. Wat fijn he!!! Geen zorgen en lkkr genieten.
wat fijn woerdie! Morgen mag ik weer werken (op de meerzorg, dus dat is wel fijn) en dan tussendoor een echo. Spannend. net even met dochterlief gedouchet. Ik werd misselijk van het warme water, jakkes.
Fijn woerdie!! Ik heb ook net mwt dochter gedouched. Ze wilde dat ik haar op tilde. Dan zit ze soort van op mijn buik. Dat voelde ook heel onprettig. Ze wil ook vaak dat ik haar ga pakken, rondjes achter haar aan rennen om de bank bijv. Maar daar word ik nu snel beroerd van. Het knaagt wel een klein beetje dat ik minder kan ondernemen met haar dan ik zou willen. Vooral omdat ik zo ongelooflijk moe ben. Hopelijk is de ergste moeheid binnen een paar weekjes voorbij is
Fijn Woerdie ... Congrats ! Ik tel af tot vrijdag ! Ben benieuwd ... We moeten alleen nog even een list verzinnen om oppas te krijgen. Want Isa slaapt altijd tussen 15.30-17 uur en als ze te lang op is is ze niet te genieten 😅! Das niet handig tijdens de echo ...
Nee dat hebben wij ook ondervonden haha. Gelukkig hadden we de echo meteen maar daarna nog intake bij vk, maar heb ik alleen gedaan. Ml liep op de gang rondjes dan was ze stil Gelukkig is het onze tweede dus vond ml het niet zo erg om er niet bij te zijn. Gefeliciteerd woerdie, heerlijk nieuws
Lijkt me best zwaar zon kleine erbij! Hebben jullie ook dat jullie elke dag tellen hoe ver jullie zijn?! En aftellen naar de echo?
Sorry hoor weer voor mij ego maar wordt zo gek, weer bloed net met stukjes stolsels bij mijn zoontje heb ik niet zoveel gebloed Bah bah bah hopelijk blijft het bij klein beetje, anders bel ik de verloskundige.
Bah lunap, wat een onzekerheid zeg!!! 😔 Ik zou gewoon bellen als je je zorgen maakt, zijn ze voor toch! Hebben ze toen wat gezegd over stolsels? Je kon sowieso nog bloed gaan verliezen toch? Woerdie, super!!! Nu gaan genieten!! Hebben ze bij jou nog wat gezegd over het bloedverlies? Hier nog mega beroerd 😓, is echt pittig.... Vooral met een kleine erbij.... Ik mag hopen dat dit snel over is zeg, die roze wolk heb ik nog niet gezien
Ja maar ze had ook gezegd als eenmaal klaar was het klaar zou zijn had al nu bijna een week geen bloed meer heb wel moeilijke stoelgang maar komt echt van voor het bloed.. weg 'n gewoon van het beste uit
Ahh nee Lunap wat schrikken weer altijd. Al hoor je het toch erg veel om je heen met goede afloop als het je zelf overkomt.. Wanneer had je ook alweer controle staan?? Als ik jou was zal ik anders toch even morgen bellen want zo'n angst en stress ga je je alleen maar beroerder van voelen. Knuffel!!