Pcos was niet te zien en schildklier is inderdaad geprikt. Ik bel maandag wel even. Zou dat? Echt elke dag sporten doe ik nou ook weer niet... die 41 was van de cyclus voor de bbz, toen was alles compleet van de leg. ButterflyNova succes vandaag.
Een kans van 1 op 14000 nog wat op het syndroom van down en een kans van 1 op meer dan 20.000 op de 2 andere ernstige afwijkingen! Wij zijn blij En ons mooie beebje weer kunnen bewonderen. Zal zo een foto in de club plaatsen.
Fijn Butterfly . En heerlijk kunnen genieten van jullie beebje! Had je trouwens al eerder bloedgeprikt? Omdat LIanne zo lang moest wachten op een uitslag en jullie die meteen kregen?
Fijn butterfly! Ik ga zo je foto bewonderen! Dit was mijn laatste keer bij de verloskundige. Ik ben overgedragen aan het ziekenhuis ivm het totaalplaatje. Geen extra complicaties gelukkig, maar ze stoppen met de vk controles, anders is het zo dubbel op. Wat harde buiken betreft: er lijkt niet zoveel aan de hand te zijn, ik moet rustig aan doen. Komt goed uit, mijn verlof is zo goed als begonnen. (nog een rondleiding door het gebouw geven en een overdracht van cliënten doen). En ik moet even een plasje inleveren om blaasontsteking uit te sluiten. Ze wilde vooral graag dat ik langs zou komen om even de laatste zaken te bespreken. Als mijn bloeddruk weer hoog wordt na 37 weken moet ik er rekening mee houden dat ik ingeleid kan gaan worden.
Fijn butterfly! Ze had inderdaad al eerder bloedgeprikt. Fijn dat je rustiger aan kan gaan doen, omdat je verlof zo goed als begonnen is. Was je bloedruk vandaag weer te hoog? In iedergeval fijn dat ze je goed in dr gaten blijven houden. En je afspraken niet dubbelop worden, je hebt wel wat beters te doen toch.
Ja, ik heb in het ziekenhuis na de termijnecho bloed geprikt, die uitslagen zijn doorgestuurd en daardoor kon gelijk de berekening gemaakt worden. Duidelijk Linky, fijn dat het niets zorgelijks is en dat ze je goed in de gaten houden.
Oh trouwens fijn dat de berekening er mooi uit zag butterflynova Kijk linky, dan ligt ze in ieder geval goed.. Tenzij ze is ingedaald met dr bibs 😂
Rustig aan dan linky en genieten van je verlof. Fijn dat ze in ieder geval helemaal goed ligt! Nog maar 2 weken en 1 dag en dan mag ze al komen
Gelukkig kun je het nu rustiger aan kan doen, Linky! Mooi ook dat ze al is ingedaald. Butterfly, Mooie lage risico's!! Ik had ook de kansberekening dezelfde dag.