Een dag voor mijn NOD en ik kan het haast niet geloven. Bij de eerste 1e ronde gelijk raak en nu weer?! Ik ben voorzichtig blij!!
Heel duidelijk nog wel? Hihi, ik vind hem zo op de foto niet zo duidelijk maar je kan hem wel zien toch..
Jaah echt wel duidelijk! En dat zegt iemand die slecht in tuurtesten is dus dat betekend dat dit geen tuurdert is maar hartstikke duidelijk positief. Proficiat!
Ik heb vanochtend getest omdat ik zoveel leek te voelen... Helaas weinig op te bespeuren! Bij sommige lichtinvallen dacht ik een heel licht streepje te zien, maar op andere momenten dan weer niet. Zal wel een ingebeeld streepje zijn. Ik wacht nu gewoon maandag af, is er dan niks roods te bespeuren waag ik me nogmaals aan een testje
Waarom niet? Als je gisteren wel geklust hebt kun je gerust een dag overslaan. In principe is om de dag klussen altijd goed. Je test is negatief iig. Succes! @roos02 gefeliciteerd! Duidelijke roze streep hoor
Ja, gisteren gehad. Maar ik denk dat manlief niet op commando wilt. Wil dus op het juiste moment doen zodat hij ook niet "belast" wordt. Mannen ook... willen wel een tweede erbij, maar de moeite voor doen gaat net iets te ver.
Vorige week zaterdagochtend Bekijk bijlage 455417 En net.. een weekje later Bekijk bijlage 455418 Blij!! Loopt dus mooi op... vrijdag eerste echo bij gynaecoloog.