Yael! 100%. Erg leuk. Sorry, maar Fayen/Vajen kan ik echt niet meer horen. Toevallig hangen er 4 geboortekaartjes met Fayen/Vajen bij mijn vk. Hoor hem zo vaak nu dat ik hem niet leuk meer vind. En Jazzlin vind ik persoonlijk echt echt echt niet mooi Zoals eerder gezegd vind ik ook dat 'Jazz' zo overbodig! Lynn vind ik dan veel leuker. Maar goed. Iedereen heeft toch wat te zeuren dus vooral doen wat jullie leuk vinden.
Bedankt voor de andere suggesties maar jocelynn vind ik zo tuttig en lynn zo saai. Maar blijf vooral namen / opties geven hoor!
Vayen spreek je zo anders uit dan het Turkse woord vajen (wazjen). Bovendien is het ook niet de meest gangbare term. Ik zeg Jayden en Vayen.
Yael spreek je uit als Ja-el, als je Dja-el als uitspraak wil dan moet je het spellen als Jael. Vind het niet mooi, te mannelijk. Jaelle vind ik al veel vrouwelijker. Vayen vind ik mooi, als je het teveel op het Turkse woord Vajin vind lijken kan je het ook spellen als Fayen, Fayenne of Vayenne. Jazzlin vind ik leuk bij Jayden, pas goed bij elkaar. Misschien pas Faylin ook nog bij je, vind ik ook leuk bij Jayden
Vayen met streepje op de e vind k erg leuk en Jazzlin ook. Zou zelf persoonlijk Jazzlyn met Griekse Y schrijven.. Wat vind je van Jaelynn? Lijkt op jazzlin maar toch net tikje anders. Uitspreken als djeelin.
Mijn zus heet als tweede naam Yael en dat betekend ook steenbok Ik zou ook voor yael gaan omdat dat het mooiste past bij jayden. Al zou ik voor alle 3 niet gaan. Groetjes
Jaelynn of jaylinn vind ik geweldig maar echt teveel op jayden kijken Wat ik ook onwijs gaaf vind in jennely Alleen ik ken iemand die haar dochter zo genoemd heeft Ik ken die dochter niet maar toch voelt het zo stom om ook die naam te kiezen ! Of niet
alle3 mijn smaak niet, Vayen vind ik dan nog het beste klinken en staan.. Jazzlin vind ik werkelijk vre-se-lijk..
Wat namen uit de klas van mijn zoontje: - Faylin - Yesmay - Marin - Nowelle (Noëlle kan natuurlijk ook) - Alisa Deze namen vind ik wel bij Jayden passen. Succes met je keuze, moeilijk hè?
Bedankt weer voor jullie reacties Jeetje wat is het toch moeilijk! Ik vind gewoon geen ene naam echt leuk! Bij m'n zoontje was ik er al snel uit maar nu....... M'n man vind alles wel best geloof ik hihi. Gelukkig heb ik nog wel ff.
Yael vind ik meer voor een jongen. Yaelle vind ik wel erg leuk voor een meisje. Jazzlin vind ik erg leuk bij de naam van haar broertje Jayden. Vayen vind ik niet leuk. Fayenne vind ik wel erg leuk.
Ja soms twijfel ik ook om haar yaelle of yaella te noemen .... Dat vind ik vooral een leukere naam voor een kindje voor een volwassene lijkt mij yael weer leuker ...
Ik zou persoonlijk maling hebben aan de ander en jaelynn op deze manier geschreven is net tikje anders als de originele schrijfwijze. Ben het wel met je eens dat het te veel op jayden lijkt. Qua namen zitten we echt wel in dezelfde style Ik denk even verder met je mee... Ik denk dat je inderdaad zoiezo een naam beginnen met Jay moet laten varen ivm naam van je zoontje. Ik denk even verder na en als k weer een idee heb hoor je me wel ☺