Mijn vriend en ik zijn nu vier maanden aan het proberen voor ons eerste kindje. Bij deze ronde viel mij de zuurbranden/lichte misselijkheid erg op. Ik ben vandaag één dag over tijd dus besloot eens te testen, wat denken jullie? Dit tweede lijntje verscheen al naar twee minuten ( zwangerschapstest van de kruidvat, 5 minuten wachten)
Dit lijkt mij positief!! Spannend he? Ik heb vandaag ook voor het eerst heel licht positief getest, dus kan me helemaal voorstellen hoe je je voelt. Hopen dat de testen mooi oplopen!
ik hoop dat hij positief is maar vind de teststreep wel iets te dicht bij de controlestreep staan maar dat kan ook aan de foto liggen
Bedankt voor al jullie reacties! We hadden dit deze maand echt niet verwacht en zijn super blij! Morgen ga ik nog een paar testen halen (zal je altijd net zien hé, lichtelijk positief en de winkels zitten dicht hihi) en dan ga ik kijken of de lijn wat donkerder wordt.
Ik zeg positief. Zo begon ik ook 4 dagen voor NOD. En nu een knal streep. Hopen dat hij met de dagen goed oploopt. Alvast een voorzichtige gefeliciteerd.
Hmmz door mijn nieuwsgierigheid toch nog een test gekocht en deze was dus negatief. Wel vind ik de controle lijn niet helemaal volledig, misschien verkeerd gegaan? Ohh wat verschrikkelijk die onderzekerheid hé.. Ik zal morgen/overmorgen nog eens testen.
Dankjewel Jongemama1, helaas heb ik nu een negatieve test in handen. Weet even niet wat ik er van moet denken.. Zal morgen nog wel eens testen..
Ochtend urine is geconcentreerder he dus zou best kunnen dat je morgen ochtend gewoon weer licht positief test Ik duim voor je!
Ik hoop het echt voor je! Ik had gister ook mijn eerste licht positieve test en vanmorgen weer! Ik hoop dat dit voor jou ook geldt! Xx