Hier in de zomer ook geen dure schoenen hoor nu paar gympjes(scapino), sandalen (scapino) en ballerina's (dolcis) daarbij krijgt ze nog een paar ipanema's Totaal denk ik 100,-
Zomers ga ik meestal voor niet te dure schoenen, omdat ze dan zoveel buitenspelen dat ze er al snel niet meer uit zien. Dit jaar hebben ze allebei ballerina's van Scapino, de jongste sandalen van Scapino en de oudste Teva's, daarnaast één of twee paar gympjes van de H&M (die van 10 euro) en dan hebben ze nog een paar stevigere gympen voor KDV/BSO. In de winter hebben ze meestal twee paar: laarsjes (en dan vaak wel wat duurdere, 80/90 euro) en wintergympen.
Ik koop trouwens voor onze zoon altijd voor de zomer: 2 paar gympen bij de H&M 1 paar slippers bij H&M Bij scapino een paar sandalen en bootschoenen En een paar goede sneakers In de winter voor onze zoon: 1 paar goede schoenen 1 paar sneakers 1 paar snowboots Dochter is een ander verhaal...die heeft een schoenentic waar ik helaas aan mee werk... Ze heeft meerdere gympen, balrina's , laarsjes, slippers et cetera... Het meeste bij H&M vandaan...maar ook wel bij andere schoenenwinkels
Hihi moest ik ook wel even om lachen. Daar let toch niemand op mits je niets anders in je leven hebt om je over te verbazen.
Ik heb niet alles gelezen, maar wat mijn dochters qua schoenen hebben: winter: 1 paar laarsjes, 1 paar (sneeuw)laarzen, 1 paar stevige sneakers zomer: 1 paar sneakers, 1 paar ballerina's, 1 paar sandalen en nu hebben ze dan toevallig allebei 2 paar ballerina's ipv 1. Heb in de uitverkoop goed kunnen scoren.
Het is niet zo mijn smaak, maar ik zou voor de gympies gaan. En de ballerina's, daar zou ik haar echt voor meenemen naar een winkel. Dat luistert veel nauwer hoe die aansluiten bij de voeten.
Hier heeft dochter 1 paar goede gympen van shoesme Shoesme kinderschoenen UR5S032 D-roze koop je online bij MooieSchoenen.nl 2 paar nep all stares van bristol en h&m als speelschoenen, voor speeltuin etc. Ze krijgt nog een paar leren sandalen van clic. Tijdens uitverkoop koop ik nog een paar goede gympen voor einde zomer / najaar. Ik vind het belangrijk dat ze 2 paar goede schoenen hebben. Deze kopen wij dan ook in een goede kinderzaak.
Mijn dochter heeft ook die shoesme Maar is bij jou ook zo dat rits blijft steeds hakken bij stof? Vind rits handig nu moet ik steeds veters gebruiken.
Mijn dochter heeft altijd meerdere schoenen. Vind het fijn om af te wisselen (ook voor de ontwikkeling van haar voet) en omdat niet alle schoenen overal bij passen. Ik koop dan altijd twee paar duurdere schoenen en een aantal goedkopere. Op dit moment heeft mijn dochter de volgende schoenen: - Gympen van Hush Puppie 80,00 - Gympen skechters 40,00 - Balarina's van Hush Puppie 70,00 (dacht ik zo uit mijn hoofd) - Sandalen van Hush Puppie 25,00 (in de aanbieding gekocht met 50% korting) Verder heeft ze nog een set regenlaarsjes en een paar klompen. In de winter heeft zo ook ongeveer dit aantal aan schoenen.
Die allstars van de bristol zitten net zo lekker als de echte allstars. Heb ze beiden.. En qua gevoel zit er weinig verschil in. Prima aanschaf vond ik.
Hier een Schoenenfreak. Tussen de 3-5 paar schoeisel per x. Leren schoentjes, gympen, sandalen en laarzen sowieso Ik koop ze vaak in de sale of al een maat/maten vooruit
Ik heb ze voor mijzelf niet, maar denk idd dat er weinig verschil in zit. Ik vind ze wel geen steun geven, ook de all stares niet. Vandaar hier voor schoen erbij / speelschoen. Voor zoon heb ik vaker all stares variant van replay. Die zijn stevig bij de hak.
Antje: dat doen ze inderdaad niet echt.. Maar ze lopen wel lekker. Hoop zomerschoenen niet. Maar mijn dochter speelt vaker dan ze niet speelt. Dus eigenlijk zouden juist de speelschoenen steviger moeten zinn toch? Bovendien worden de enkeltjes dan ook duidelijk meer op de proef gesteld dan bij gewoon rustig lopen.
Ik heb voor mijn kinderen veel te veel schoenen, Zoon heeft 4 ( laarzen slippers sandalen niet meegerekend) ... Dochter heeft er stuk 7 (regenlaarzen slippers en sandalen niet mee gerekend) en onze jongste 3 Wij halen alles in de aanbieding, vorig jaar toen onze dochter 8 maanden was waren er mooie witte sandaaltjes in de aanbieding, van hush puppies, van 50 euro voor 8 euro, ja dat laten we dan niet liggen, als het niet past dan past het niet jammer dan dan verkoop ik het wel weer voor die 8 euro En sandalen voor de kinderen gekocht in oktober voor alle drie, van 90 euro voor 15 euro, het ziet we nu naar uit dat het gaat passen deze zomer, En voor mijn jongste was er vorige maand een aanbieding de laatste snow boots van 119 euro voor 10 euro ! Dochter heeft nu nog maat 21 en de snow boots zijn 23, ik zie wel of ze van de winter passen of niet, zo niet maak ik er Misschien iemand anders blij mee voor een tientje Altijd wel goede schoenen, maar wel flink in de sale met een max van 40/45 euro per schoen
Hier wordt ook vaker gespeeld dan niet. Maar met speelschoenen bedoel ik speeltuin, fietsen. Hier worden de goede schoenen toch het meeste gedragen en bij warmer weer, zullen dat de sandalen zijn. Daarom hier minimaal 2 paar goede stevige schoenen.
Schoenen vooruit kopen in de sale is hier helaas geen optie. Met sandalen zou het wel kunnen. Zowel zoon als dochter hebben smalle voetjes, waardoor veel schoenen afvallen. Daarbij groeien de voeten van zoon niet zo hard. Heeft nu nog dezelfde maat als zijn najaar en winterschoenen. Zijn nieuwe paar zijn zelfs een maat kleiner, die vielen ruim.
Hier vooral in de winter.. In de zomer loopt dochter bij voorkeur op blote voeten.. Dus alles wat een beetje stevig zit is vaak meteen te warm.
Hier zijn de enkellaarsjes ook echt op.. Ik ga ballerina's kopen, hier doen ze daar lang mee. Misschien sandalen voor echt warme dagen maar ze heeft ook altijd crocs. Enkellaarsjes koop ik nu niet meer. Jammer dan een beetje regen.