Even een leuk topic openen hoor. Ik vroeg me af wat voor dingen jouw man/partner altijd moet doen wat betreft de kids. Waar is hij goed in en jij absoluut niet? Hier moet manlief altijd het autostoeltje weer in de auto doen. Hebben isofix, maar op 1 of andere manier lukt het mij niet om hem vast te zetten. Manlief krijgt het binnen een minuut voor elkaar Ook is hij het beste in de luier verschonen van onze dochter voordat wij ook gaan slapen. Vaak huilt ze bij mij, maar bij manlief niet.... Oja, en hij bekommerd zich het meeste om haar tijdens het eten. Hij heeft meer geduld.
Mijn man neemt ook altijd het autostoeltje voor zijn rekening. Ook wij hebben ISO fix maar ik krijg het nooit voor elkaar Verder droogt mijn man onze dochter altijd af nadat zij met mij gedoucht heeft en poets haar tanden voor het slapen gaan. Ook brengt hij haar naar bed (hij legt haar na ons slaapritueel altijd in bed). Ik bekommer mij vaak over het avondeten met haar, de rest is redelijk verdeeld.
Mijn man moet altijd het kapotgeragde speelgoed weer repareren, want "Papa kan aaaaaaalles maken". Juist ja...
Stoeltje kan ik inmiddels zelf In de huiltijd had hij meer geduld en kon langer rondjes lopen. Verder doe ik het meeste en als hij thuis is s avonds leest hij voor en /of kleed uit terwijl ik afwas. Is de avond wat langer
Hmmm, ik kan echt niks bedenken haha. Ojawel, papa moet altijd vliegtuigje spelen op bed, want volgens mijn zoontje ben ik niet sterk genoeg
Lekker gek doen en dollen, vooral erg wild doen en drukke spelletjes spelen Verder verdelen we het aardig. Ow en tandenpoetsen! Bij mij is dat alleen onder zeer grote dwang mogelijk, maar bij ml gaat het meestal vrijwillig
Naar bed brengen is hij beter in. Mij lukt het ook en hij is een goede slaper maar mijn vriend doet het leuker. Even buiten naar de maan zoeken, trappen tellen, schilderijen bekijken, byebye roepen en gek doen. Ik doe dat riedeltje ook wel maar ik in 2minuten, vriend in 5 minuten verder moet hij rondjes rennen en gek doen
Hier ook. Ik heb het de eerste keer gedaan, in de vinger geknipt en ik heb hem nog nooit zo hard horen gillen. Dus dat doet man nu idd.
In principe doen we allebei alles, maar ik doe het meest. Wanneer het even kan laat ik de poepluiers aan mijn vriend over, want hij verkondigt altijd dat hij er geen moeite mee heeft, dus dan mag hij het lekker doen.
Mijn man is handig met de naaimachine, dus hij mag alles naaien . En hij kan leuker stoeien en vindt het ook leuker dan ik, dus dat doet hij meestal als ik ondertussen opruim ofzo. Wat ik wel stoer vind is dat hij ook best goed is met hun haren. Maakt vlechten enzo. En als mensen dan aan de kinderen vragen 'heeft mama je haren zo mooi gedaan?' en dan zeggen de kinderen 'nee papa!'. Hilarisch! Wij doen bijna alles samen wat betreft de kinderen maar de een is ergens nou eenmaal beter in dan de ander
Hier geen dingen die alleen mijn vriend doet. We doen eigenlijk alles wel allebei, behalve nagels knippen. Dat doe ik altijd.
Poppenspel soort poppenkast met de knuffels en rare stemmetjes, de kinderen vinden het ge-wel-dig! En 'mama kan het niet zo leuk' dussss.
nagels knippen, John afdrogen als hij met mij onder de douche is geweest en elke avond verhaaltje lezen, dat kan hij echt veel beter dan ik