Ik heb meer dan éen kind . Jongensnamen weet ik er nog 3 die ik prachtig vind, maar 2 daarvan kunnen niet gebruikt worden omdat de voorletters al bezet zijn in ons gezin. Blijkbaar hou ik van namen met die letters .
Hoeveel kinderen heb je nu? Ik ben het trouwens met je eens, ik zie ook veel nadelen van een erg groot gezin, vooral qua tijd die je voor jezelf overhoudt en op financieel vlak. Daarom zou ik ook niet écht tien kinderen willen. Ik was meteen benieuwd welke boekenserie het was, heb het opgezocht, kende het nog niet. Die onthoud ik voor als ik ooit nog tijd vind om te lezen met die kleine erbij. Leuke is wel dat je bij dieren 'bijpassende' namen kunt geven die je bij kinderen juist niet zo snel zou doen vanwege een al te hoog Jut en Jul-effect. Dat zou inderdaad leuk zijn, ook omdat je dan zowel een jongetje als een meisje hebt.
Haha, don't get me started...! Ik heb ook een sterke voorkeur voor bepaalde letters. Nou ben ik al mijn hele leven lettergek, maar op sommige letters dus gekker dan andere. Wil je ook nog meer kinderen of dat niet?
IK HEB NU 2 DOCHTERS. BEN ER ERG GELUKKIG MEE MAAR HET IS OOK WEL ERG DRUK MOET IK TOEGEVEN. MIJN MAN EN IK HOUDEN ZIELSVEEL VAN ONZE DOCHTERS EN ZE ZIJN GEZOND, FINANCIEEL IS HET GOED TE BEHAPPEN EN ONZE JONGSTE GAAT OOK BIJNA NAAR DE BASISSCHOOL WAARDOOR WE STRAKS WEER MEER VRIJHEID HEBBEN EN MINDER OPPAS NODIG HEBBEN. WAAR WE VOOR WE KINDEREN HADDEN 3 OF 4 KINDEREN WILDEN ZIJN WE ER NU BEIDEN VAN OVERTUIGD DAT HET BIJ 2 DOCHTERS BLIJFT. HET IS GOED VOOR ONS ZO MAAR DAT NEEMT NIET WEG DAT IK STIEKEM TOCH BEST EEN MEISJE FLEUR ZOU WILLEN HEBBEN. MAAR WEER EEN BABY IN HUIS NO WAY! enne... zul je beleven dat we na 2 dochters een zoon krijgen ghihi.
Wat grappig! Ik heb het ook alleen met meisjesnamen, vind er wel 100 mooi en misschien maar 5 voor jongens en ik droom ook over een dochter met de naam Fleur! Hopelijk komt die uit haha
Grappige topic, maar nee... ik herken niet de behoefte voor tien kinderen zodat we ze allemaal een mooie naam kunnen geven (wij geven ons kindje twee namen, dus dat zouden twintig namen worden!) Bij ons ligt de grens bij twee of drie kinderen (ik denk twee)..
Jaaaaa herkenbaar! Ik wil nog zo graag een Jasmijn, Norah of Lotte. Of een Sam of een Fedde. Helaas hier geen kindjes meer...snif!
Oooh ja heel herkenbaar, ik heb nog zoveel mooie namen in mijn hoofd, stiekem ben ik nu alweer bezig te bedenken welke namen het mooiste bij onze 2 kinderen staan, mocht er nog een kindje komen.
Ja precies, niet handig... dan kun je het beter zo laten! Zeker omdat jullie er zelf zo gelukkig mee zijn. Misschien kun je nog een broer of zus zover krijgen, dat je een nichtje krijgt met de naam Fleur. Leuk om te lezen dat ik niet de enige ben. Jasmijn, prachtig! En inderdaad ik bedenk nu ook welke namen mooi zouden staan naast die van mijn dochter. Die een goede match zijn, maar toch weer heel anders. Kan me hier heel serieus mee bezighouden en dan voel ik me zo'n druif, want ik ben helemaal niet zwanger. Maar het is gewoon zo leuk!
ja het is goed zo hoor! Mijn zusje is nog veel te jong voor kinderen dus dat word hem niet helaas ik hoop voor je dat je gevoel weggaat. Na mijn jongste welke nu 3,5 is heb ik het nog elke dag bijna dat ik er mee bezig ben haha. Zal wel een vrouwen dingetje zijn ofzo namen.
Jaaa, hier ook! Ik heb ook zo'n twintig namen in mijn hoofd! Ik heb mijn zoontje daarom alvast maar 3 namen gegeven waar hij wat mee kan Maar een eventueel dochtertje krijgt er ook 3. Ik heb voor de komende 'vier kinderen' al namen genoeg Echter weet ik verdraaid goed dat ik niet zoveel kinderen wil. Ik stop echt wel na 2 of 3. Of misschien na een verdwaalde vierde stiekem (of nou ja, eigenlijk stop ik niet - alle kinderen zijn welkom, ik denk alleen dat mijn partner er vandoor gaat bij zoveel kinderen of zich laat steriliseren ). Maar ik hou van die namen! Ik heb wel gezegd dat we doorgaan totdat we een dochtertje hebben; want ik heb dé perfecte naam voor een dochter. En die wil ik. Dus ik hoop dat ik mijn zin krijg en een dochtertje mag krijgen de komende jaren. Bij die naam zwijmel ik gewoon helemaal weg. En ik hou al zielsveel van het beeld dat ik van haar heb - dat ik denk dat ik er helemaal in blijf als ik haar echt in mijn armen heb. Net als bij mijn kleine ventje. Gewoon helemaal hoteldebotel (op een goede manier ofcourse).
Wij willen 3 kinderen zijn nu ook zwanger van kindje 3 en heb zo een mooie meisjesnaam de letters van onze meiden komen er in voor en het past als puzzelstukjes bij elkaar.. Maar dan "moet" het wel een meid worden terwijl een jongen ook zo welkom zou wezen eindelijk eens een binkie hihi maar dan zit ik meteen van " als ik maar net zo een gave naam vind met de letters van de meiden.. Haha klinkt best raar of het een meisje MOET zijn maar het is meer de naam zegmaar die ik zo prachtig vind ❤️ En natuurlijk komen we er voor een jongetje ook uit en wat zal ik net zo happy zijn alleen blij verrast want heb zo t idee dat wij geen jongens kunnen maken 😋
Ik vind het niet raar, ik snap heel goed wat je bedoelt. Ik hoop dat jouw gevoel hierbij op de een of andere manier een voorbode is van de dochter die je zult krijgen. Niet dat ik daar op die manier in geloof, maar het zou wel mooi zijn. Daar kunnen ze je hier goed mee helpen!
Haha nee geen herkenning. Hier twee meiden die we prachtige namen hebben mogen geven en nu zijn we compleet