Mijn man maakt nare opmerkingen

Discussie in 'De lounge' gestart door julialove, 6 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    valt er hier over te bakkelijen dan?

    Hij doet dat, jij geeft aan je er niet prettig bij te voelen en er onzeker van te worden. Dan hoort hij ermee te stoppen. Hij ziet het misschien als grapje maar jij niet. Dat geef je aan en als hij ook maar een greintje respect voor je heeft houdtie zn flauwe opmerkingen voor zich.
     
  2. sunshineS1976

    sunshineS1976 Niet meer actief

    Precies...
    Ben ik zo een dominant kreng dat ik zou zeggen dat ie onmiddellijk zn bek moet houden en anders maar zn spullen pakt en lekker een andere vrouw verder mag gaan beledigen? !
    Wat nou erover praten. Dat heb je al gedaan en hij houdt er niet mee op.
     
  3. masami

    masami Fanatiek lid

    27 jul 2011
    4.248
    802
    113
    Vrouw
    Dit dus!!!
     
  4. Skyscrapper

    Skyscrapper Fanatiek lid

    11 mei 2013
    2.604
    3
    38
    Daarmee gooi je alleen maar olie op het vuur en wordt het van kwaad tot erger. Als zij hem dan een keer terugfluit om een kwetsend grapje, dan kan hij haar daarop gelijk terugpakken door te zeggen dat zij ook zulke grapjes tegen hem maakt.
     
  5. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Nou ik zal hem ook een keer een grapje maken de volgende keer met visite ebij en als hij dan gepikeerd is ook te kennen geven voelt niet fijn he die "grapjes" dan weet je eindelijk eens hoe ik me voel. ( nog steeds bi de visite) En dan gewoon weglopen en ehm in zijn sop laten gaarkoken

    Blijkbaar moet hij eens ervaren hoe jij je er bij voelt.. Want het hem zeggen heeft geen nut.. En dan niet zelf daarna je excusses aanbieden, waarom jij wel als hij dat niet doet..
     
  6. butterblue

    butterblue Bekend lid

    7 nov 2014
    716
    156
    43
    Werk in het ziekenhuis!
    NL
    Ik zou hem idd terugfluiten. Dit getuigt eigenlijk van weinig respect tegenover je vrouw als ik eerlijk ben. En zou het ook niet pikken.
    Grapjes moeten kunnen maar als iemand me 'aanvalt' over mij als persoon of als moeder kunnen ze wat terug verwachten. En dan wordt ik heel boos, kinderachtig of niet.
    Hoe denk je dat zijn baas daar dan invloed op heeft? Gaat hij heel heel nauw met hem om? (Als in vriendschap)?
    Ook typisch dat hij het zelf niet kan hebben! Echt weer mannen :x
     
  7. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Herkenbaar, mijn man heeft ook vaak van die 'grapjes' en als ik er iets van zeg ben ik kinderachtig en moet ik maar ergens tegen kunnen.
    Soms maak ik zulke opmerkingen terug en verder probeer ik me er maar bij neer te leggen want zo is hij, hij bedoeld er niets mee en ondanks dat ik het regelmatig aangeef veranderd hij niet.. denk ook dat het voor hem zo normaal is dat hij het niet eens doorheeft.
     
  8. JongeMama22

    JongeMama22 Niet meer actief

    Mijn man maakte ook wel eens dat soort grapjes. Soms waren ze grappig en soms ging hij te ver. Alleen wist hij de grens niet zo goed. Mij hem kwam het vanuit onzekerheid van zijn kant. Hij probeerde bij onbewust naar beneden te halen om zichzelf beter te voelen. Misschien bij jou man ook zo?

    Ik gaf dan een sneer terug en legde uit dat hij die grapjes ook naar mij toe maakte en dat hij dan ook eens weet dat dat soort grapjes gewoon niet leuk zijn. Je moet ook wat harder worden. Ik had nooit mijn excuses aangeboden in jouw positie.
     
  9. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    29 jun 2008
    5.767
    423
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Nou inderdaad! Meneer is zelf meteen gepikeerd als jij een "grapje" over hem maakt, maar hij mag het wel continu bij jou? Jij voelt je er niet prettig bij en hij gaat toch door. Ik vind dat respectloos en zou dan ook eisen dat hij er per direct mee ophoudt. En al helemaal waar vrienden/familie bij zijn! Kom nou zeg.
     
  10. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Ik zou het absoluut niet pikken. Valt ook niet over te praten, als mijn man dit zou doen dan kan hij er meteen
    mee ophouden. Gelukkig doet m'n man dit niet, maar ter voorbeeld. Ik zou zo ontzettend kwaad worden.

    Dus helemaal eens met Krullie :)
     
  11. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ik bedoel het niet van: lekker terug pakken. Ik bedoel het als; de man van TS vindt het niet leuk als er grapjes over hem worden gemaakt, maar vindt het wel normaal als er grapjes over zijn vrouw worden gemaakt. Dat is niet eerlijk. Dus zeg ik; of wederzijdse grappen (die beide partijen dus leuk vinden) of geen grappen. Maar dat jij wel, ik niet. Dat slaat natuurlijk nergens op. :)
     
  12. Catootje80

    Catootje80 Bekend lid

    30 aug 2014
    711
    0
    0
    NULL
    NULL
    Grapjes ten koste van anderen vind ik sowieso not done. En in dit geval helemaal... Vind het ook maar bijzonder dat ie alles afdoet als grapje en er geen moer mee doet als jij er wat van zegt.

    Maar wat voor "grapjes" gaat het dan om?

    Grapje moet kunnen, maar dan moet je er zelf ook om kunnen lachen, als je er een vervelend gevoel bij krijgt dan is het gewoon geen grap meer.

    Mijn vriend heeft het volgens mij 1 x gedaan ooit in het begin en dan tetter ik meteen van: OH DOE JE EVEN LEKKER STOER DAN. En erna nooit geen last meer gehad :p
     
  13. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.472
    4.922
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Alles wordt nu een beetje op zijn bordje gegooid (hij moet respect hebben. Zit hij wel goed in vel? Etc).
    Maar zit jij wel goed in je vel?
    Kan het ook zo zijn dat deze opmerkingen als grapje altijd prima hebben gekund, maar dat jij er (om wat voor reden ook) even niet meer goed tegen kan? En dat hij moeite heeft daarin te schamelen?
    Ik noem maar wat hoor, maar meestal ligt een probleem gewoon niet enkel bij 1 partij en dat zie ik in topics hier wel vaak gebeuren.

    Neemt niet weg dat als jij je er niet goed bij voelt, dat er dan een keer heel goed gepraat moet worden.
     
  14. misa

    misa Niet meer actief

    Ik zou hem heel duidelijk maken dat hij ermee moet stoppen, zeker in het bijzijn van anderen. Dat jij die grapjes niet grappig vind. Als hij je iets serieus te melden heeft, kan hij dat netjes met zijn tweeën doen. Als hij graag over de rug van een ander lol wil hebben, moet hij daar maar een ander voor uitkiezen.........

    Natuurlijk kan het ook zijn wat merah zegt: zitten jullie wel goed in je vel? Daar kun je zeker even kritisch naar kijken. Wat niet wegneemt dat als het niet prettig voor je is, dat hij ermee moet kappen, ook al vond je het vroeger wel oké.
     
  15. Chels89

    Chels89 Bekend lid

    22 apr 2014
    799
    128
    43
    Hoe zo'n grapje bij een ander persoon dan TS overkomt is toch helemaal niet van belang en wat voor soort grapje? Het gaat om haar en zij is niet gediend van zulke grapjes. Je hebt al uitgelegd aan je man dat je het niet leuk vind en zelfs kwetsend en het interesseert hem geen ene moer hoe jij je voelt want het is maar een grapje... nou als het mijn man was kon hij zich heel gauw wel in mijn gevoel interesseren anders is daar t gat van de deur! Of hij het nou wel of niet eens is met je hij kan wel naar je luisteren en daarnaar handelen..kom op nou...
     
  16. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    30 sep 2007
    5.584
    2
    38
    ik heb de overige antwoorden niet gelezen, maar er kunnen mijns inziens 2 dingen aan de hand zijn

    A hij is altijd al zo geweest ook in zijn grapjes, waar je die voorheen niet merkte ben je er "ineens" op gaat letten sinds hij een nieuwe opdrachtgever heeft (aantrekkelijke vrouw zelfde leeftijd die ineens naar jou idee veel tijd spendeert met jou man), jou man is zich dus van geen kwaad bewust hij is niet veranderd maar jou denkwijze over zijn grapjes zijn veranderd, kan dit komen door onzekerheid van jou zelf soms (eerlijke vraag hoor) heeft hij haar misschien bewust of onbewust tegenover jou gecomplimenteerd ?

    B hij heeft altijd grapjes gemaakt, maar nu heeft hij een nieuwe opdrachtgever die misschien ook grapjes maakt wat voor sommige grappig kan overkomen, kan voor een ander kwetsend zijn

    hoe dan ook denk ik dat een eerlijk gesprek hierover met je maatje het keyword is, ben jij onzeker leg dit dan ook uit, gaat het écht om de grapjes geef dat ook eerlijk aan dat je dat geen grapjes vind praten over je gevoel in alle eerlijkheid zorgt ervoor dat je beide rekening kunt houden met elkaars gevoel.
     
  17. Joli86

    Joli86 Fanatiek lid

    13 feb 2013
    2.070
    97
    48
    Helemaal mee eens!
     
  18. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    dit.

    Als ik je openingspost zo lees, komt er een scheldwoord in me op voor je man. Als hij weet dat hij je kwetst en hij er toch mee doorgaat, dan is het respect ver te zoeken naar jou toe.
     
  19. dromer83

    dromer83 Actief lid

    4 nov 2013
    473
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo.

    Ik breek ook even in op dit onderwerp. Ik weet wel wat je bedoeld. Mijn vriend maakt soms ook wel is van die grapjes waar ik de humor niet van in zie maar ik voed het gewoon niet met een reactie. Ik denk dan, het ene oor in en het andere uit. En heel soms ben ik even lekker scherp met een goeie comeback. Haha. Kan het misschien zijn dat je niet zo lekker in je vel zit en het even wat minder goed kan hebben? Geeft dit ook gewoon aan bij je partner. Sterkte meid.
     
  20. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Is het zo dat hij meer van die grapjes maakt, of ben jij er gevoeliger voor geworden door omstandigheden?

    In elk geval zitten jullie niet meer bij elkaar op één lijn. Geef je dieper liggende gevoel eens aan bij hem? Hoe voel jij je door zijn opmerkingen? Onbelangrijk? Gekleineerd? Zeg hem dit eens. En zeg hem van tevoren even dat je behoefte hebt dat hij even serieus naar je luistert.
     

Deel Deze Pagina