tegen een hangplant bij de voordeur. Het zal vast geen pijn gedaan hebben, maar misschien kreeg ze een lading water over zich heen . Ik zat op de bank en ze kwam wat in de brievenbus gooien. Ik zag het gebeuren. Daarna werd ze woest en stond wat te vloeken en te doen en ze keek naar mij alsof ze heel boos op mij werd. Kan ik er wat aan doen dat zij niet goed uitkijkt en haar hoofd stoot? Die plant hangt er zeker al een jaar, en ze is hier vaste postbode, dus ze is gewend dat ze altijd langs die hangplant moet. De hangplant hangt aan een afdakje dat boven de voordeur hangt, op een hoekje. Mijn man wilde de voordeur nog open doen voor haar, maar toen was ze al weg.... Ze was echt woedend. Vinden jullie nu dat ik die plant weg moet halen? Of niks van aantrekken en laten hangen, aangezien hij er al een jaar hangt? Het is normaal altijd zo'n vriendelijke postbode (een vrouw). Altijd een praatje maken als we haar tegen komen en vriendelijk groeten en nu deze reactie.
Ik zou 'm gewoon laten hangen. Misschien had ze haar dag al niet en was dit voor vandaag even de druppel.
Kleine moeite om m weg te halen... zou het niet zo cool vinden als iemand zich ergens aan bezeert wat niet noodzakelijk is
Oeps... Misschien had ze haar dag niet en was dit de laatste druppel... Ik zou de plant alvast laten hangen
Ik zou hem laten hangen. De volgende keer moet ze gewoon even opletten. Ik zou hem niet alleen voor een postbode weg halen.
Letterlijk de druppel... Maar euh.... idd, wellicht had ze haar dag niet, of was dit het zoveelste incidentje vandaag. Ik weet niet hoe erg die plant op "stoot" hoogte hangt? Daar zou ik (ivm andere bezoekers) wel even naar kijken maar dat hebben jullie wellicht al gedaan. Ik zou de postbode later (als ze allang is opgedroogd en afgekoeld) gewoon nog een keer zeggen dat je het vervelend voor haar vond en even informeren of zij zich niet bezeerd had.
Heb jij dat nooit ofzo? Dat je je ergens pijn doet en dat je dan even goed chagrijnig wordt en binnensmonds loopt te vloeken ofzo. Ik vind dit echt een non-issue.
Jewel, dat heb ik weleens. Maar zoals zij deed, dat was geen binnensmonds vloeken... Dat ging meer hardop en ze keek naar mij, die op de bank zat... Net alsof ze mij persoonlijk ook verrot aan het schelden was. Het kan inderdaad zijn dat ze haar dag niet had, en dit de (letterlijke ) druppel was. Ik laat de plant dus maar gewoon hangen. Het zal haar ook vast geen tweede keer meer gebeuren.
Vervelend zeg, maar ik zou die plant laten hangen. Kan me voorstellen dat ze even boos was, maar meer op zichzelf dat ze niet uitkeek dan op jou.
Ik zou die plant gewoon laten hangen hoor. Als er een bloempot had gestaan was ze er misschien ook tegenaan gelopen. Je kan er een steker in doen 'Pas op, hier hang ik!'. Ff zonder dollen, als je haar nog eens ziet gewoon vragen of ze zich niet bezeerd had, uit beleefdheid.
Haha moet er wel een beetje om lachen. Zou mij ook kunnen gebeuren hihi. Weghalen is toch niet nodig moet ze haar ogen open houden
Ach lekker laten hangen,ik als postbode heb meer een hekel aan de brievenbussen die aan de binnenkant ook nog eens een klep hebben, mijn handen zijn kapot om daar de post door te duwen, dan vloek ik ook binnensmonds Tijdje geleden 1 brievenbus gemold , niet met opzet uiteraard, maar wat een pokke dingen zijn dat
Laten hangen. Alleen al vanwege haar attitude. Binnensmonds vloeken, begrijpelijk. Maar gericht boos staan doen kunnen anderen ook niet op de werkvloer, dus ook in dit geval not done.
Ja hoor lekker laten hangen. Nu kijkt ze de volgende keer in ieder geval uit. Wij hebben er ook een naast de voordeur hangen.
Laten hangen inderdaad. Ze had ook tegen je tuinhekje aan kunnen lopen, moet dat dan ook weg? Ongelukjes gebeuren, klaar. Even traantjes drogen en weer door.
Ik denk ook dat ze haar moment niet meer had. Zulke dingen zijn bij mij heviger als ik op het punt staat ongie te woorden haha dan kan ik super fel en onredelijk reageren ook naar mij zelf toe. Als je haar morgen ziet idd vragen of het gaat wie weet wat het een flinke tik tegen die bloempot en zag ze ook nog sterretjes van de pijn. Ik zou denk zelfs een sorry geven als je haar ziet. En idd kijken of die bloempot idd niet te laag hangt of gevaarlijk in de weg zit.
Gewoon laten hangen. Ik zou op het moment zelf ook balen en er zou wellicht ook iets uit m'n mond ontsnappen, maar later zou ik er om kunnen lachen. Ik heb geen idee wat voor weer het daar is, maar hier is het droog en 25 graden. Zo weer opgedroogd dus.