16 t/m 31 december 2015 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Amore1, 15 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.413
    44
    48
    Onderin Nederland
    Fijn Lizzy01 dat de echo goed was!!
     
  2. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    meiden ik lees niet alles mee want ik lig voornamelijk plat.
    gisteren de 2e echo gehad en dat was allemaal weer goed.
    vrijdag weer een echo en met 10 en 12 weken weer.
    ook al de toezegging dat ik in de week van 7-12 ingeleid zal worden.
     
  3. lolliebol

    lolliebol Bekend lid

    15 nov 2012
    647
    0
    0
    @zusje, hopelijk een plakker alhoewel ik wel goed snap dat je nog meer onzeker bent geworden.

    @scorpion, mag ik vragen waarom je voornamelijk plat ligt?

    @hier:
    Een mooi kloppend hartje gezien :)
    Heb wel een hematoompje naast de baarmoeder zitten wat kan zorgen voor een bloeding (niks gevaarlijks) dus maar zorgen dat ik altijd inlegkruisjes bij me heb.
    Termijn voor nu is 7 weken en 6 dagen maar echt nauwkeurig kan het natuurlijk pas met de 12 weken echo gemeten worden
     
  4. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    @ goede echos : fijn!!!

    @ lolliebol : vervelend van de hematoom en dus het bloedverlies.. Maar gelukkig wel een goede echo!

    @ scorpion : balen dat je plat moet. Ben je zo moe en misselijk?
    En waarom wordt je ingeleid?
    Hier ga ik volgende afspraak juist vermelden dat ik NIET ingeleid wil worden. Wat een drama was dat zeg :p

    Vandaag geshopt. Ik pas geen broeken meer en mijn shirtjes niet meer mooi (zijn te kort). Dus even korte broeken, lange broek, paar shirtjes en leggings gekocht. Jurkjes heb ik nog van de vorige zw.schap, net als herfst en winter spul.
     
  5. Rietje84

    Rietje84 Bekend lid

    7 feb 2015
    663
    174
    43
    NULL
    NULL
    @ zusjes, wat vreselijk spannend de komende dagen. Ik hoop echt dat het er vrijdag allemaal goed uit ziet.

    @Lizzy, wat fijn dat je een goede echo heb gehad!

    @ Lolliebol, ook jij gefeliciteerd met je mooie echo! Wat vervelend dat je bloed kan verliezen. Gelukkig weet je het nu en schik je misschien wat minder snel als het gebeurt.

    @ Scorpion, wat vervelend dat je je zo beroerd voelt. Hopelijk is het ergste wel voorbij en kan je snel van je zwangerschap genieten. Waarom is de inleiding nu al ingepland?

    @ Kzh, hier hetzelfde. Ook ik wil nu niet meer ingeleid worden, ik vond het verschikkelijk. Wat ben je er snel bij met het shoppen. Wel heel leuk om weer allemaal leuke zwangerschapskleren in huis te halen :)

    Bij mij wordt de misselijkheid en vermoeidheid ook steeds erger. Ik kan bijna geen geuren meer verdragen en of ik nu wel of niet eet, ik word hoe dan ook misselijk :( Hopelijk is dat snel weg. M'n dochter heeft zo helemaal niks aan me en dat vind ik echt niet leuk. Ik wil ook leuke dingen met haar doen ipv alleen maar plat te liggen.
     
  6. Lizzy01

    Lizzy01 Bekend lid

    14 jan 2015
    819
    0
    16
    Vrouw
    Nederland
    Lolliebol, fijn dat jullie een goed echo hadden met een kloppend hartje! Wat naar van de hematoom.. ik ken dat niet echt, maar heb je er veel last van? Hoop het niet! Heb daar nog nooit van gehoord..

    Scorpion, niet prettig dat je zoveel plat ligt.. Rietje jij ook.. Hopelijk knappen jullie gauw een beetje op! #allesvoorhetgoededoel!

    KzH, wat grappig dat je al om kleding uit moest! Ik heb online al wel gekeken, maar ik pas nog wel in mijn kleren dus ik wil nog even wachten.. Denk dat ik straks als eerste broeken nodig heb. Ben wel benieuwd hoe zwangerschapskleding zit haha! Vind dat weer een nieuwe mijlpaal denk ik..

    Scorpion, waarom is er nu al besloten dat je in de week van 7 december ingeleid zal worden? Ben wel benieuwd
     
  7. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    Ik lig plat vanwege extreme misselijkheid en duizeligheid.
    Daarnaast heb ik heel veel stress. Vanwege de stress krijg ik zoveel echo's.

    Ik ben 2x medisch bevallen en dan kom je daar niet meer onderuit bij een 3e.
    Ik word echt een olifant. Bij 20 weken vragen ze of ik al bijna mag :p
    Daarnaast bekkeninstabiliteit en slechte ervaringen rond 40 weken in de Fam.
     
  8. Lizzy01

    Lizzy01 Bekend lid

    14 jan 2015
    819
    0
    16
    Vrouw
    Nederland
    Oh oh Scorpion, dat is wel heftig!

    Hoewel de verwachting anders is, hoop ik dat je zwangerschap enigszins soepel zal verlopen.. Hopelijk kun je er wel goed van genieten. In die situatie is het inderdaad wel zo fijn om alvast te weten dat je eerder ingeleid zal worden. Dan heb je daar in ieder geval geen stress van.
     
  9. Lizzy01

    Lizzy01 Bekend lid

    14 jan 2015
    819
    0
    16
    Vrouw
    Nederland
    Voor de lijst

    26-5 controle verloskundige + tweede echo
     
  10. Roos1978

    Roos1978 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    1.879
    1
    0
    Aan de kust
    He bah scorpion, wat vervelend al die dingen die je noemt en hoe je je nu voelt. Helpt medicatie niet een klein beetje? Sterkte! Wel super fijn van de goede echo!
     
  11. Roos1978

    Roos1978 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    1.879
    1
    0
    Aan de kust
    Zusje, he bah, dit is niet wat ik had gehoopt te horen van je! Wat een onzekere en spannende tijd voor jullie nu zeg. Ik hoop zo op een vechtertje die gewoon heerlijk bij je blijft zitten! 🍀

    Kzh, jemig nu de kleding al nodig! Ik moet zeggen dat sommige broeken bij m'n buik ook minder lekker zitten maar verder past alles nog prima. Wel denk ik dat ik snel overga op m'n zw broeken.

    Lolliebol, fijn van jullie goede exho! Wat vervelend van die hematoom maar gelukkig is het niks ernstigs!

    Lizzy, ook jij een goede echo. Super!!!

    Rietje, rot die misselijkheid he?! Bij mij scheelt het wel per dag maar soms voel ik me ook best schuldig naar dl.... Moet dan echt even liggen....
     
  12. Roos1978

    Roos1978 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    1.879
    1
    0
    Aan de kust
    Marjo, snap ik jouw geval zo dat je opziet tegen de nipt! Maar probeer te focussen op het feit dat de kans veel groter is dat het nu goed is!!! 🍀🍀


    Hier gisteren de 2e echo gehad. Goed snel kloppend hartje en het termijn wat ze nu heeft opgemeten klopte precies met de iui, super dus! Helemaal blij. Nu over 2 wk nog 1 keer bij de fert arts en dan kan ik over naar de vk en krijg ik daar nog een x een termijnecho. Wel veel echo's zo, maar vind ik ook wel fijn eigenlijk :)
     
  13. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    Emasefenne doet weinig en stress werkt al niet bevorderend op een baby en als daar dan ook nog medicatie bij komt...
    Liever niet. Vanaf 14 weken zijn er mogelijkheden
     
  14. lolliebol

    lolliebol Bekend lid

    15 nov 2012
    647
    0
    0
    Heftig Scorpion! Logisch dat je eerder ingeleid gaat worden, risico wil je gewoon niet lopen
     
  15. Kiki70

    Kiki70 Actief lid

    31 jan 2015
    129
    0
    16
    NULL
    NULL
    Oow scorpion, wat ontzettend heftig! Zeler als je al 2ouders kindjes heb rondlopen. Hoe doe je dat dan?

    Hier is het echt met vlagen.. Soms overvalt het me ineens en dan hang ik boven de wc😁
    Szus had het geraden dat ik zwanger ben😁 ze was aan het oppassen en zag een emmer naast me bed staan. (Ik had alles nog wel zo goed verstopt..;) haha ach souders ook gelijk verteld nu alleen nog broer en zus en dan weet de familie het..:) ook wel zo lekker;)
     
  16. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    Haha leuk he als ze t raden!
    Mijn kids willen heel graag een brusje en helpen graag mee. Mijn oudste knuffelt steeds me buik en dan zegt hij in december wil ik wel me mama terug.
    Ik probeer zoveel te doen als ik kan. Soms hang ik onderuit bij monkey town maar hebben hun toch ff wat leuks te doen.
    Volgende week gaan we naar centerparcs en dan gaat gewoon de rolstoel mee. Dan houd ik t allemaal wat langer vol.
    Klachten verergeren door stress helaas en die ik momenteel niet in de hand.
    Komt allemaal wel goed en weet waarvoor ik het doe.
    En het heeft ook ze voordelen want me man leert nu koken :D
     
  17. Kiki70

    Kiki70 Actief lid

    31 jan 2015
    129
    0
    16
    NULL
    NULL
    Joehoee hoe gaat het dames?
    Het is stilletjes😝

    Hier ben ik al hele dag moe en misselijk maar ik had gisteren een goede dag dus miss teveel gedaan😃
     
  18. yvon365

    yvon365 Actief lid

    10 mei 2012
    332
    0
    0
    Hier vooral heel erg misselijk en moet ik een paar keer per dag spugen en moe.

    Inmiddels zitten mijn eigen broeken niet meer comfortabel. En ik kijk heel erg uit naar de echo die we volgende week woensdag hebben :p
     
  19. zusje84

    zusje84 Bekend lid

    6 dec 2014
    984
    90
    28
    (Inval)leerkracht basisonderwijs
    In de buurt van Rott
    Ik voel me depressief, moe en ongelukkig.
    Gisteravond in bed begonnen de buikkrampen. En ja hoor, sinds vanochtend aan het bloeden, met wat stolsels...
    Krampen zijn veel heftiger dan tijdens een menstruatie.
    Ben volgens mij het vruchtje nog niet verloren. Maar vertrouwen heb ik er niet meer in. Of er moet morgen een wonder gebeuren tijdens de echo....
     
  20. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.413
    44
    48
    Onderin Nederland
    o zusje wat klinkt dat naar! Het klinkt ook niet positief. Ik zou er ook geen vertrouwen in hebben. Sterkte! Ik hoop dat het morgen toch onnodige zorgen blijken. Wat een stress. Hoe laat mag je?

    misselijkheid/moe Hier gaat het boven verwachting goed. Weinig misselijk; van 4-7 uur met vlagen. Maar als ik dan elk uur wat eet gaat het goed. De moeheid is een stuk minder dan rond 5,6 weken. Ik teken ervoor als het zo door gaat. Bij mijn dochter was het een heel stuk misselijker en ontzettend moe. Ik viel in slaap onder het praten met iemand.

    Vertellen: Vandaag hadden we het wiegje in een kamer gezet. Opgemaakt met een knuffel. Mijn man had zijn ouders naar boven meegenomen; zogenaamd om een muur te bekijken die we nog een kleur zouden geven. Ze hadden dus niets door. Onze dochter begint op de trap gelijk; jhaa, bedje kijken! bedje kijken! Wij gniffelde erom. Mijn schoonouders hadden niets door.
    De reactie kwam wat traag.. haha. Zo van; o, het bedje staat alvast klaar?? Verwachten jullie wat?
    Verder weet niemand het nog. Eerst de echo volgende week woensdag. Ik vind het nog zo onwerkelijk.

    Vandaag nog leuke dingen gedaan? Wij zijn bij een campingwinkel geweest. Over een paar weken gaan we kamperen en hadden nog wat dingen nodig.
     

Deel Deze Pagina