Hoe gaan jullie daar mee om? Ik weet het niet zo goed namelijk.. Vinden jullie het fijn als jullie mannen nog de deur uitgaan nu je hoogzwanger bent? En dan bedoel ik dat ze dan ook drinken. Met drinken bedoel ik niet meer in staat zijn zelf te rijden dus ook evt. niet met jou naar het ziekenhuis kunnen. Hoogzwanger.. Vanaf 37 weken? Hebben jullie hier afspraken over gemaakt? Hoe denken de mannen er zelf over?
Toen ik zwanger was hadden we daar al afspraken over gemaakt. Vriendlief gaat altijd met de trein naar het werk, de laatste maand (Of eerder als het nodig was als mn gezondheid achteruit zou gaan, chronisch ziek) van de zwangerschap zou hij met de auto gaan om indien nodig direct naar huis te kunnen en niet afhankelijk te zijn van de trein. De laatste maand ook geen drank en de auto altijd met genoeg benzine om bij het zkh te kunnen komen, wilde thuis bevallen maar toch voor de zekerheid
Geen afspraken over hoeven maken. Zou ook niet hoeven. Het spreekt toch vanzelf dat ie zorgt dat ie gewoon nog kan rijden?
Mijn partner kan eigenlijk altijd nog rijden, hij drinkt nooit echt veel. Maar ik zou het ook niet zo kunnen waarderen als hij zich in die periode flink zou gaan bezatten... Maar hij zou gerust de deur uit mogen, ook gerust met de trein. Mocht het echt juist dan beginnen neemt hij maar een taxi naar huis.
Het lijkt mij niet meer dan logisch dat een man dan niet meer drinkt. Hij zou van mij echt niet thuis te hoeven zitten maar dan nog gaan drinken vind ik erg dom en onvolwassen.
Mijn vriend was de laatste weken alleen maar bezig met de bevalling. Was altijd bereikbaar, vroeg continue hoe t ging en volgens mij dronk hij ook niet (al heeft ie geen rijbewijs). Had t ook niet fijn gevonden als hij dat wel deed
Ja ook wel, ik heb hem gevraagd de laatste weken niet te drinken of in ieder geval als ik er bij ben niet meer dan een paar glazen en dat vond hij ook prima. Maar straks kwam ineens de vraag of hij volgende week nog naar een feestje kon. Dus toen zei ik van als je niet drinkt wel ja.. En toen zei hij maar als het overdag toch rustig is en blijft zou dat toch moeten kunnen. Ehmm nee. Dus dat heb ik duidelijk gemaakt en toen snapte hij wel dat dat inderdaad niet kon.. Maar daardoor vroeg ik me af hoe anderen hier mee omgaan. Kreeg er zelfs een beetje een schuldgevoel door maar zoals ik jullie hoor is dat dus niet nodig.
Ik vind het niet meer dan normaal dat hij (zeker vanaf 37weken!!) zorgt dat hij gewoon zou kunnen rijden als het nodig is. Zou me er ook totaal niet schuldig om voelen, om dit van hem te vragen.
Trein is bij mn vriend lastig, rijd vanaf dat station maar 1x per half uur en doet er 40min over plus nog 15min lopen van zijn werk naar dat station. Met de auto is het als je kunt doorrijden 40 min van deur tot deur Normaal geen probleem, hij is het gewend en krijgt de trein volledig vergoed, maar de laatste maand wil(de) hij liever optijd thuis zijn en niet afhankelijk zijn vd trein.
Hier geen afspraken over. Maar hij weet dat ik geen vent aan mijn bed wil die gedronken heeft, dus doet hij dat niet.
Hij mag best weg maar wil wel dat hij bereikbaar is en ten alle tijden opneemt. Drinken wil ik niet maar dat doet 'ie sowieso al niet dus lijkt me logisch dat 'ie dat niet doet.
Mijn ex kwam zelfs stom dronken naast mijn ziekenhuis bed staan na de vroeggeboorte en hellp van mij. Maar neehoor geen drank liefst nu al niet meer. ..
Ik zou er op zijn zachtst gezegd niet blij mee zijn. Nou ligt het hier iets anders (man gaat vanaf ongeveer 20 weken vanuit huis werken, als hij ergens heen moet is er of iemand anders hier, of ik moet mee, dus feestjes e.d. gaan 'm dan sowieso niet worden), maar als ik het me in m'n hoofd voorstel.. Nee.
Daar hebben we duidelijke afspraken over: vanaf 36 weken is ml nuchter of als we thuis visite krijgen, houdt hij het bij 2 pilsjes. Dat was de vorige keer zo en verwacht ik deze keer ook weer. Mijn man is het hier overigens helemaal mee eens.
Ik zou er toch ook echt duidelijke afspraken over maken. Hier bij de eerste, onverwacht, te vroeg bevallen. Die avond had manlief hevig, hééél hevig uitgegaan. Als resultaat: hij heeft tijdens de bevalling zijn roes liggen uitslapen... Helemaal niet fijn voor mij maar ook voor hem niet leuk. Hij mistte de hele geboorte.