gekkk van het wachten....

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by meid27, Feb 23, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Happy1234

    Happy1234 Bekend lid

    Jun 8, 2014
    688
    0
    16
    Female
    Zelfstandig.
    Ergens in het westen
    Nou maar goed ook. Dan zit je tenminste safe. Waar ik sowieso al vanuit ga. Ja heftig na een miskraam. 😢 nu maar weer hard duimen dat wij mooi en gezond zwanger mogen zijn.

    Moest zo hard lachen zonet. Wij hadden vandaag zin in Thais eten. Dus heb lekker rijst gemaakt. Kip en Tom kha soep. Dus had ik coconut Cream nodig. Nou die kokosnoot gaat vandaag de pan in hahahaha moet dan aan die mevrouw denken. Hoppa !!!!
     
  2. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja hahahahha en zet het maar goed op hoog vuur whaaaa
     
  3. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja idd we gaan allemaal duimen voor elkaar
    Dat we straks samen gezond op de roze wolk mogen zitten
     
  4. Happy1234

    Happy1234 Bekend lid

    Jun 8, 2014
    688
    0
    16
    Female
    Zelfstandig.
    Ergens in het westen
    Hahahaha ja op zeer hoog vuur met een paar goede chilipepers :p misschien dat het helpt.

    Uummmm voel me net een heks met een ketel op het vuur Hahahahhahahahhahha

    Ja zeker ik ben echt al aan het hopen wensen en duimen dat het ooit eens heel snel mag gebeuren. Gezond en wel. Een mooi geschenk.

    Xxxxx
     
  5. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jammer dat we niet zo'n buik luikje hebben hé dat we konden kijken hahaha Ja ik hoop ook echt dat we niet lang meer hoeven te wachten
    Dat we geen spanning meer hebben maar we blijven positief meid
    Liefsss
     
  6. meid27

    meid27 Actief lid

    Sep 18, 2014
    450
    0
    16
    NULL
    NULL
    Heeyyy meiden

    Moest even weer terug lezen tussen de kokosnoten en bountys door :)

    Ik moest vandaag eventjes werken
    Morgen nog en dan heerlijk weeeekend


    Heeeel veel succes Nena!

    Liefsss
     
  7. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dankjewel meid27
    Xxx Liefsss
     
  8. Happy1234

    Happy1234 Bekend lid

    Jun 8, 2014
    688
    0
    16
    Female
    Zelfstandig.
    Ergens in het westen
    Hoi nena , zou wel handig zijn zon buik luikje haha. Geen ellendig lange rotdagen. Haha. Heel veel succes morgen. Laat ons weten hoe het was.

    Meid27 nog 1 dag en dan lekker lang weekenddddd Dit is mijn eerste x dat ik vrij heb gepland en bevalt mij prima.

    Xxxx
     
  9. Mofantje

    Mofantje Bekend lid

    May 16, 2014
    551
    13
    18
    Flevoland
    Zo ik had fijne maar drukke dag jullie hoe druk geweest zag ik, moest ff terug lezen. Heeeel veel succes nena , snap dat je je zorgen maakt om timing heel begrijpelijk.


    Ik heb andere borsten sinds vanavond ze zijn wat gespannener en boller bij tepels ofzoiets. Manlief viel het nu ook op. Ik ben echt bang dat ik keihard genept word door eigen lichaam! Wil ook wel luikje in mijn buik of dubbelglas ook prima!
     
  10. Manonmama

    Manonmama Actief lid

    Apr 17, 2015
    136
    0
    0
    Oooo mofantje wat spannend!!!! Ik merkte gister ook een toename van hormonen: geuren! Ik ruik alles en sommige dingen vind ik ineens vies ruiken (bv mijn favoriete parfum). Dat had ik bij Lynn ook, maar kan ook nog de pregnyl zijn... Pffft, vreselijk. Nog 9 dagen...

    Nena heeeeeel veel succes zometeen. Ik ga keihard voor je duimen!

    Happy, ik hoop wel dat soep kokosnoot lekker was? 😃

    Ff doorbikkelen, dan is het weekend! Xxx
     
  11. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hey meiden ben weer lekker thuis het is goed gegaan
    Mijn kaarsjes branden al ha ha dus op goed geluk pfff
     
  12. meid27

    meid27 Actief lid

    Sep 18, 2014
    450
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat fijn Nena dat het goed verlopen is meid! Ik brand en duim keihard met je mee! Nu is het ook jullie tijd!KLAAR! :)

    Spannend Mofantje en Manonmama!
    Hier begon het ook met gespannen borsten weet dat 9 dagen na oregnyll zetten dat het uit je lijf voelt.
    Dusz alles wat je dan voelt kun je echt serieus gaan nemen..zo deed ik het eigenlijk de laatste 2x..mischien heb je er wat aan.
    Want in de geweldige Pregnyll zit Hcg en das het zwangerschaphormoon wat je lijf zo misselijk etc maakt.

    Ik duim met jullie mee!!!

    Ik moet vanavond nog even werken en dan morgen heerlijk dagje SHOPPUUUHHH @Dezwartemarkt in Beverwijk echt zin in :)



    Liefsss
     
  13. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hey meid27
    Dank je meid dat je hard mee duimt ik lig nu effe lekker in het zonnetje effe lekker uitrusten heerlijk
    Xxx knuffel
     
  14. decembergirl

    decembergirl Bekend lid

    Feb 14, 2015
    507
    0
    0
    Wolvega
    Hallo

    Fijn dat het goed is gegaan en nu op het wachtbankje ....heel veel sterkte ik ga voor je duimen !





     
  15. decembergirl

    decembergirl Bekend lid

    Feb 14, 2015
    507
    0
    0
    Wolvega
    Hallo

    Gister naar de markt geweest hier in de buurt dus op de fiets heen ...tja lekker geslenterd over de markt veel familie van mijn vriend woont daar regelmatig stil staan voor een praatje en het mooie nieuws vertellen de meeste reactie waren Gefeliciteerd maar dat hadden we niet verwacht haha .Ik was kapot aan het eind van de dag last mijn rug en liezen ! Nou dat wordt nog wat hahaha ....Vandaag dus maar even een relax dagje .

    Liefs
     
  16. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hey decembergirl
    Dankje dat je mee duimt meid
    Tuurlijk horen mensen gefeliciteerd te zeggen het is jullie beslissing dus jullie keuze jullie zij allebei volwassen dus niemand heeft er ook maar iets over te zeggen lekker genieten en wat anderen denken moeten ze lekker zelf weten
    Liefsss
     
  17. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Tegen mij zeggen ze ook wel een eens decembergirl
    Oo maar je bent al 36 en jos zoon word 14 weer helemaal opnieuw
    Nou dan zeg ik gewoon blij dat ik over mijn eigen lijf baas ben zeg
    Waar maak jij je druk om ik kies ervoor.
    Gelijk stil
    Liefsss
     
  18. decembergirl

    decembergirl Bekend lid

    Feb 14, 2015
    507
    0
    0
    Wolvega
    Hallo

    De meeste reactie zijn positief maar er zitten ook een paar negatieve tussen hoor van mijn eigen familie en dat doet pijn ! Maar ik kan me er nu niet druk over maken het is onze keus en we staan er volledig achter !





     
  19. Bia74

    Bia74 Bekend lid

    Jun 24, 2008
    634
    0
    0
    Hey gezellige kletskonten! :D
    Super fijn dat het goed gegaan is Nena! Mijn duimen gaan deze week overuren maken voor iedereen!!!! (Ook een beetje voor mezelf natuurlijk hè ;) )

    Ik ben ook wel benieuwd naar de reacties als het bij ons zover zal zijn... ik tegen de tijd dat ons kleintje geboren wordt 41 en manlief 49. Tja meningen zijn er altijd maar de kunst is om je eigen ♡ te volgen, want dat klopt altijd zeggen ze heel mooi toch?! ♡♡♡

    Ik voel volgens mij nog niks anders dan anders. Zit regelmatig in m'n toetertjes te knijpen maar Nope niks gevoelig hahaha. Het duurt ook nog paar dagen maar ja je wil het liefst zo vroeg mogelijk al symptomen hè:) Geduld........

    Fijne avond meiden! Geniet nog lekker even van het zonnetje ik ga dadelijk nog heerlijk even wandelen met een vriendin (en ja ook veel kletsen natuurlijk hihihi :D )

    Veel liefs van mij xx
     
  20. Nena0162

    Nena0162 Bekend lid

    Feb 14, 2015
    750
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hey bia74
    Mijn kaarsje brand nog steeds elke dag voor ons hoor
    En mijn duimen. Maken ook echt overuren hahh
    Waneer mag je ook alweer testen bia?
    Toen ik zwanger was de vorige keer voelde ik ook hellemaal niks he pas twee dagen van te voren. Kreeg ik veel pijn. In borsten en toen ging ik ook testen en was positief he toen dus je hoeft niks te voelen. Hoor kan zomaar zo zijn meid
    Xxxx Liefsss
     

Share This Page