Daisykesie, dat nummer ken ik wel Leuk dat ze daar gelijk aan dachten. Een lijstje maken hadden we al eens gedaan. Elk 10 namen en geen een naam kwam overeen of vonden we echt mooi van elkaar Dayenne vind ik niet echt mooi. Klinkt zo hard. Chayenne wel alleen de uitspraak vind ik minder mooi dan Vayenne. Joenne(a) is ook niet echt mijn ding. Vind het teveel gemaakt vanaf Joanne. Fenna vind ik mooi! Vriendlief helaas niet. Vajèn vind ik ook mooi. Alleen ik had ergens gelezen een keer dat het niet zo'n fraaie betekenis heeft Of dat moet niet waar zijn. Lizzy is leuk maar vind het niet geweldig voor een volwassen vrouw. Elise vind ik ook erg mooi maar die naam kunnen we helaas ook niet gebruiken.
Ik ga er vanuit dat je doelt op vagina in het Turks? dan kan ik je gerust stellen dat je het zo niet schrijft en ook dat het anders klinkt. ik heb het eerder voorbij zien/horen komen maar als je dan verder opzoek gaat is het niet waar. Sinds mensen het speciaal aan Turkse vrienden/collega's hebben gevraagd ga ik er vanuit dat het een broodje aap verhaal is. Gelukkig, want het is een erg leuke naam. wat ik wel terug vind is dat het 'de goedgezinde' betekend
Dat is zo maar dan krijgt het ook gelijk een hele andere uitspraak. De F hoor niet uit te spreken als een V.
Ik wil toch nog even een keer reageren, omdat veel mensen erover vallen dat ik de naam Vayenne een tikje aso heb genoemd. Dat is niet bedoeld als kritiek op de topicstarter, maar ik wil ermee aangeven dat als het op mij zo overkomt, dat ook voor anderen kan gelden. Waarmee niet gezegd is dat een Vayenne geen wetenschapper kan worden, bijvoorbeeld. Er zijn meer dan genoeg chique Samantha's, Natasja's, Jennifers etc. (toch wel de 'tikje asonamen' van de jaren 80). En ik vind ook niet dat je meteen aso bent als je de naam mooi vindt, of aan je kind geeft. Het ligt genuanceerder. Eigenlijk is de enige boodschap dat het die vibe heeft en wat je daarmee wilt doen, is aan jou. Dan even over de smaak van je vriend. Michelle vind ik inderdaad ietsje ouderwets, alhoewel ik best houd van ouderwets snap ik dat je daar niet voor gaat. Maar Daphne is toch echt een tijdloze naam. Vind je die werkelijk zo ouderwets of is er iets anders wat je tegenhoudt?
Ik zou ook Vajèn nog eens voorleggen aan je vriend.. Dat 'oogt' sowieso een stuk eenvoudiger. Het kan maar zo dat hij meer struikelt over de schrijfwijze dan over de klank. En inderdaad; laat hem ook de auditie van Vajèn van den Bosch van de voice kids maar 's zien. Dan kun je niet anders dan het een mooie naam vinden 😝 haha! En persoonlijk vind ik het ook veel mooier dan alle andere varianten van deze naam, de meeste vind ik zo geknutseld! Zonde.. Als Vajèn 'm echt niet wordt dan is dit misschien nog wat? - megan - Sharon - Tessa - Vivian - Evianne - Chanel - Denise (Jaren 90 maar nog steeds leuk vind ik) Of - Mirèl - Jaelle - Marenthe - Lorèn - Aimee
Sorry, ik vind Vayenne ook wat aso klinken, net als namen zoals Chayenne e.d. Vivienne is al een stuk mooier. Of iets als Olivia misschien? Maar idd Daphne komt wat afgezaagd over, net als Michelle.
Het maakt mij niet uit wat anderen van de naam vinden Ik kan niet de hele wereld een plezier doen Vayenne is geen rare, bizarre naam. Als dat wel zo was snap ik de kritiek maar ik kan me er echt niet druk om maken dat er misschien mensen zullen zijn die het aso vinden, sorry. We hebben het er vanmiddag nog eens over gehad en hij valt niet over de spelling of uitspraak. Het is voor hem gewoon niet de naam. Hij vind hem wel mooi maar het is hem net niet zeg maar. Vajen vond ie iets minder mooi. Zal is gaan zoeken naar de auditie haha. Wie weet Daphne vind ik persoonlijk helemaal niet tijdloos. Vind hem echt ouderwets. Denise vind ik ook wel leuk Had ik er nog niet op staan.
Ik vind Vayen juist mooi! Tja het is en blijft zoeken... Het is wel degelijk heel anders ja. Wat vind je van Vera, Nirah, Isabel, Veerle, Fay?
Vera/Veerle vind ik ook leuk. Partner niet helaas. Fay is te kort. Nirah en Isabel is niet helemaal mijn smaak.
Wij hadden met de 1e met 34 weken hetzelfde probleem. Kon er letterlijk om huilen, omdat ik ook dacht dat we er nooit uit zouden komen. We zijn toen op een gegeven moment nog 1x samen een top 500 van meisjesnamen naam voor naam doorgelopen en kwamen daar een naam tegen die het voor ons allebei was. Kostte wel even tijd maar zoals je begrijpt was het absoluut de moeite waard. Misschien is dat nog een idee?
Echt samen een lijst doorkijken hebben we nog niet gedaan. Is ook zeker nog een optie Gelukkig zijn jullie er nog op tijd uit gekomen samen!