Thanks! Die van jou is ook gaaf! Heb je niet 100x gecheckt op spelfouten? Ben daar altijd zo bang voor..
Dankje! Haha ja gisteren nog 3 collega's laten controlen en vandaag nog een keer met de tattooeerder.
Ik heb een tekst waar een spelfout in staat. En ik vind het zo verschrikkelijk . Heb 100x naar de tekst gekeken ook mensen die de taal kennen hebben ernaar gekeken en niemand zag het. Totdat: de tattoeage gezet was. Na mijn zwangerschap gaan ze em proberen te herstellen. Gelukkig is het latijns en weten veel mensen toch niet wat er staat. Laat staan dat er een spelfout in zin.
mooi Britt! Ellen mooie tekst, zou het zelf alleen niet zo doen omdat ik het te veel tekst vind hihi maar ieder zijn stijl! Ik mag de 30e weer
Niemand spreekt toch Latijn inderdaad dus dat is enigszins een troost. Maar omdat je het zelf weet is het wel heel vervelend! Soms zie je 'no regerts' of 'your' ipv 'you're' en dat ziet iedereen. Is het wel iets wat te herstellen is in jouw geval?
Mooi tattoo's Dit is mijn nieuwste (en kleinste) Zelf het profiel van ons meisje getekend. Overgetrokken door de tatoeëerder. Bekijk bijlage 458168
Ja het is te herstellen. Er zal bij beide letters een stukje weggelasert worden en daarna kan het hersteld worden. Gelukkig zijn het geen blokletters.
Een roos in een soort.. kader/medaillon met een strikje onder en soort hele dunne parelketting erbij. Komt op rechter onderarm. Ben op gsm, foto's toevoegen is niet zo praktisch hier