Over het specialisme weet ik niks, maar ik ken wel meer mensen, die blond en blank zijn en toch niet-blank bloed in zich hebben. Het hoeft ook niet bij je eigen ouders te zijn (dat je vader niet je vader is), maar het kan ook een grootouder of overgrootouder zijn geweest, die een 'slippertje' heeft gemaakt. En dan kan het nóg zo zijn, dat jij de 100% Nederlandse uitzondering bent. Daar zou ik me niet zo druk om maken.
Er hoeft toch niemand zijn vreemdgegaan? Ik heb een Nederlandse achternaam en kom uit een Nederlandse familie maar wij hebben wel één iemand uit zuid-Frankrijk in de familie gehad, namelijk de oma van mijn opa. En dat was gewoon een getrouwde vrouw...
Klopt. Het kan ook een adoptie zijn geweest. Ik reageerde op het volgende: Hier haal ik uit dat TS twijfelt of ze nou wel echt 100% Nederlands is, of dat de specialist er naast zit.
Hoi, K heb niet jou ziekte maar ik heb wel fmf komt op t zelfde neer. . Komt niet tot een enkeling voor bij Nederlanders. . Stamboom ook volledig uitgeplozen echt 100% Nederlands haha. Ik moet eerlijk zeggen dat ik er verder niet over na gedacht heb.. t is zo en k deal ermee haha Wat k wil zeggen je bent niet de enigste Hollander met buitenlands bloed haha! Dont worry je bent vast van je ouders
blond haar en blauwe ogen zegt idd niet alles. ik ken een volwassen vrouw met blond haar en blauwe ogen, en ze is toch echt 1/4 indonesisch. je zou idd een dnatest kunnen laten doen als je t graag wil weten
Ik twijfel er absoluut niet aan dat ik van mijn eigen ouders ben. Dat gaf ik ook al eerder aan. Ik vind het vreemd dat ik nu al 3 artsen heb gesproken die deze uitspraak deden maar ik twijfel niet aan mijn afkomst. We hebben in de stamboom wel een fransman zoals ik al schreef. Ik moet zeggen dat ik het nu wel naast me neer heb gelegd. Maar als je zoiets net weet dan ben je toch nieuwsgierig en een beetje beduusd moet ik zeggen. Ik zit al zo lang in onderzoek en van alles wat de revue heeft gepasseerd heb ik nagedacht maar dit dus niet. @CSI, wat bijzonder dat jij ook zo'n zeldzaam iets hebt. Vond je dat in het begin ook niet gek? Ik heb overigens donkergroene ogen en blond haar hahahahaha. Nu val ik door de mand. Je kunt een gen mutatie hebben maar die kans is heeeeeel klein. Ik moet over 1,5 week naar de hematoloog. Dan laat ik weten wat hij te melden had!
Toevallig weet ik dat ex-Franse kolonies nog steeds Franse nationaliteit kunnen aanvragen mits een grootouder deze had. Ik denk dus dat de Fransman in jouw stamboom wel eens de "niet-westerse" inbreng geweest kan zijn. Maar als ik de genetica goed begrepen heb, moet je minstens langs zowel vaderskant als moederskant een mutatie hebben, of één van je ouders moet ook klachten hebben? (Iets dat je minstens 2 defecten moet hebben vooraleer je symptomen krijgt). Niet dat het veel uitmaakt van waar het komt behalve voor jouw kinderen en neefjes/nichtjes (evt. dragers en dus risico voor hun kinderen), als de symptomen zo duidelijk zijn (nu ja, vooropgesteld dat je weet waarnaar je zoekt en de symptomen niet op iets anders steekt, maar ik wil maar zeggen, als je wilt weten wie het evt. nog meer heeft, kun je kijken naar welke problemen ze hebben en anders zijn ze hoogstens drager dus in opgaande lijn is er geen reden tot DNA onderzoek).
Ik heb ook groene ogen.( en een heel blanke huid)..dat is een kenmerk van een echte noorderling Groene ogen: zeldzaam en bijzonder