De 4de test alweer en hij word alweer iets lichter dan gister middag! Ik heb nog maar 1x slijm gezien maar niet de slijm van een mogelijke eisprong tenzij het met de sex is meegekomen haha wie weet.
Het kan ook zijn dat hij vandaag komt! ik heb nu af en toe kleine steekjes in zij aan linker kant. We wachten het gewoon af. Net weer een test gedaan die was weer net zo donker als controle streep! Dus hij schommelt een piepklein beetje!
Ja die is weer lichter. Die andere is ook wel knal hoor naar mijn mening maar als die nu weer donkerder is weet ik t ook niet
Zonnebloempje blij voor je dat je zo'n knal test heb! Ook al schommelt het nu. Het schommelt lang niet zo erg als bij mij!!
Nou m'n eitje is gesprongen gisteren of eergisteren. Super pijn aan m'n borsten.. Maar stiekem ben ik blij dat ik toch m'n bekende kwaaltjes weer heb hoor
Wauw goed nieuws HOOR en gelukkig maar! Hier vraag ik me af of ik het allemaal wel goed doe.. ik weet iig wel dat 1x sex tijdens de eiersprong dus geen nut heeft haha.. De ronde dat ik wel zwanger raakte, had ik elke dag 1 x sex gehad rond en op de de dag van eiersprong.. slik nu foliumzuur en ga vanaf morgen de sap drinken.. Ben zeer benieuwd.. wat is jullie ervaring en wat doen jullie om het te bevorderen behalve pre seed? Ik word wel nat genoeg van mezelf. . Dus lijkt t zo dom om dat te gaan gebruiken
Ik heb ook geen idee of ik het goed doe , heb rond m'n ei wel om de dag seks gehad.. ' niet geschoten altijd mis' Pre-seed Geen ervaring mee dat wou ik ook gaan gebruiken als het deze ronde niet lukt. Ik heb het daarvoor niet nodig maar het neutraliseert de boel daaronder wat gunstiger is voor de zaadjes. Hopen dat het toch niet nodig is
Als het deze ronde niet lult ga ik vragen of ik een doorverwijzing kan krijgen naar de gyn , wat ik me afvraag staan jullie onder een gyn? Dat lijkt mij zo prettig aan de ene kant..
Hi Ladies! Terug van weggeweest en er is hier gezellig bijgekletst! Ik had een plotselinge overlijden in de familie van mijn man, dus best een hectische periode. Daarvoor nog wel de ovulatietesten van kruidvat gebruikt en was van mening de 19e streep gevonden te hebben. Nog wel getest met die van Action om het te vergelijken en tja, als je voor het eerst die testen gebruikt, wil je toch wel vergelijken! Ze werden daarna naar mijn mening ook lichter! Nu deed ik gisteren weer een test en die was in ene weer donkerder dan de lichter wordende testen... nou iig wel tijd gehad om gezellig te maken, dus ik zit ook maar samen met jullie op het spannende wachtbankje!
Ik hb mijn ei ook ghad, ovulatie test is nu weer negatief! Hij begint weer lichter te worden. Dus denk dat ik hem gister toch gehad heb. Wij hebben vanaf positieve test iedere dag sex gehad. En pre seed geen ervaring mee! Hadden ze vroeger ook niet en toen is het bij de meeste ook gelukt. Ik ga het dus niet gebruiken. Gewoon een goed voorspel doet al wonderen😉😋. Ik neem plaats op het wacht bankje nod 3juni gelukkig geen 11juni meer.
Ik heb nu iets raars meiden.. Graag jullie mening hierover, ik heb net een ovulatie test gedaan.. en die was positief.. maar dat kan toch helemaal niet.. Ben net 3 dagen van mn menstruatie af? Bijgaand de fotos
Jongedame : had ergens in een ander topic gezien dat je ook een zw test had gedaan , aangezien je ov test posi is zal ik ik als ik jou was toch nog maar even een zw test doen,of heb je dat onder tussen al gedaan??
Raar zeg. Was het wel een normale menstruatie? Soms kleurt een ovulatie test ook positief bij een zwangerschap. Heb je dat al geprobeerd?
Nee maar dat heb ik al sinds mijn posi testen niet meer, alleen het rare is dat kv 2v5 een raar grijs streepje geeft en ik dacht gewoon eens kijken wat deze test doet maar die was gelijk posi.. en toen dacht ik nog even dat het een zs test was omdat er predictor femtest preg op staat.. maar kan er eigenlijk vrij weinig over vinden op Internet. . Wat zouden jullie doen
Maar een kruitvat heb je niet meer gedaan na het grijze streepje? Anders zou ik die nog een keer doen.
Jaa ik zal morgenvroeg nog een keer testen.. Ben benieuwd..Want kan het al zo snel na de menstruatie? Een eiersprong nu al?