16 - 31 mei mama's 2015 deel 2!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Missladybug, 30 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gefeliciteerd ninosz!

    Maantje hoe is t bij jou? Je bent verdacht stil hihi!

    Erminea hoe gaat het daar? Nog bloedverlies? Weten ze al wat de oorzaak is? En heb je al een baby? Hihi

    Hier gestript, was ff pijnlijk maar was zo gedaan. Nogsteeds 2cm ontsluiting. Dus zo de vaatwasser doen, en nog wat was, en dan boodschappen, en stofzuigen en dweilen. En dan ben ik gesloopt maar heb dan wel alles gegeven om wat op te wekken... Intimiteit komt er toch niet van.
     
  2. AnitaP

    AnitaP Bekend lid

    15 feb 2014
    760
    0
    0
    Trisha hopelijk doet het nu wel wat!
    Heb je al een verwijzing voor de gynaecoloog?
    Niet teveel doen hoor, stel dat het doorzet moet je nog wel wat energie overhouden voor de bevalling.
     
  3. Ingrid79

    Ingrid79 Bekend lid

    30 aug 2014
    709
    0
    0
    Erminea hoe gaat t? Het is inderdaad stilletjes bij jou, hopelijk zet het door :) spannend!!

    Trisha: hoop dat het nu doorzet voor je :) spannend!!

    Maantje: hoe gaat t bij jou? Ook stilletjes nu :)

    Ben benieuwd wie de volgende is :)
     
  4. erminea

    erminea Bekend lid

    12 dec 2012
    890
    1
    0
    NULL
    NULL
    eindelijk goed geslapen...lang leven de slaappillen haha. Gel zit er in dus ik moet nu afwachten. Bm was al wel mooi verweekt dus we gaan de goede kant op. Als ik genoeg ontsluiting heb breken ze eerst mijn vliezen en dan krijg ik extra tijd om te zorgen dat mijn lijf het zelf oppakt.

    Zie het wel weer iets positiever in. ik was gister zo moe dan ik het allemaal niet meer zo goed kon verwerken.

    Gefeliciteerd ninosz! Hoop dat ik je gauw volg!
     
  5. Anita nee ik doe t in porties. De stofZuiger loopt, pot thee gezet, en de vaatwasser gedaan. Nu eerst weer een kop thee en dan het volgende. En als het te veel word stop ik gewoon.
    En maar duimen dat het helpt en er iets komt. Heb tot nu toe alleen nog maar harde buiken en wat pijn onderin, maar dat hoort erbij

    Erminea hoop dat de gel helpt en je snel je kleintje in je armen hebt!
     
  6. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Spannend erminea!

    Trisha ik hoop dat het nog wat doet het strippen.

    Hier weer wat slijm verlies en af en toe wat kramp maar ik zal vast nog minimaal wel een week lopen.
    Dinsdag bij de vk even navragen of ze wil voelen of het voorwerk al wat opgeleverd heeft ;)

    Maantje ben ook erg benieuwd hoe het met jou is.
     
  7. Maantje80

    Maantje80 Fanatiek lid

    9 okt 2014
    1.213
    1
    0
    Drenthe
    In ben de laatste 24 uur alweer 2x in het ziekenhuis geweest... Ik heb constant weeën en voelde haar vanmorgen helemaal niet meer bewegen. Gelukkig is alles goed met ons meisje, maar de weeën zijn niet krachtig genoeg om ook goede ontsluiting te veroorzaken, ook ligt ze met haar hoofd niet ingedaald waardoor het een risico is nu al vliezen te gaan breken, vervelend want het duurt nu al 5 dagen! Echt een uitputtingsslag. :(
    Ze hebben de inleiding nu in elk geval 2 dagen vervroegd van donderdag naar dinsdag, dus dinsdag gaat ons meisje uiterlijk geboren worden. Hopelijk komen we het weekend een beetje rustig door.

    Erminea, fijn dat je kindje er nu eindelijk aan komt! Hopelijk kunnen ze de vliezen breken en komt er daarna vaart in!

    Iemand al iets van Child gehoord?

    Trisha, spannend, ik hoop echt dat het door gaat zetten nu, lekker in beweging blijven inderdaad! :) Als het nu niet doorzet, wat is dan het beleid?

    Anita hoe gaat het met jou en Stijn nu, zijn jullie al thuis? Wat een mooie foto! Als ik dat zo zie, wil ik ook!

    Ninosz gefeliciteerd!!

    Lizz en Miss ladybug, hoe gaat het met jullie?
     
  8. Maantje80

    Maantje80 Fanatiek lid

    9 okt 2014
    1.213
    1
    0
    Drenthe
    BLue, bij jou dus ook de hele tijd voorwerk, slaap je 's nachts wel redelijk?
     
  9. Maantje, als dit niets doet dan heb ik dinsdag een gesprek bij de gyn om een inleiding te plannen. Ze hadden me net gebeld met de afspraak. Had stiekem gehoopt dat het vandaag nog kon de intake. Maar ben ook allang blij met dinsdag. En dan hopen dat ons ventje donderdag of vrijdag geboren kan worden.

    Verloskundige had goede hoop nu, omdat de bmm nog weker was. Maar ben benieuwd. Heb eigenlijk alles al gedaan van mn lijstje met pauzes tussen, behalve was en boodschappen, en heb nog nergens last van. Dus de goede moed en hoop zakt me weer in mn schoenen.

    Als t rustig blijft vanavond thee drinken bij iemand hier in de buurt.


    Maantje, wat vervelend dat je weeën niet krachtig genoeg zijn. Ik ga voor je duimen dat je snel goede weeën krijgt.
     
  10. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Bij mij ook continu voorwerk ja. Gelukkig val ik uiteindelijk wel in slaap en dan slaap ik gelukkig wel goed.

    Net nog maar een keer beddengoed gewassen. En straks nog maar de kasten uitmesten. Vanavond zwemles voor de laatste keer met de oudste en dan morgen afzwemmen voor b.
     
  11. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    Spannend zeg meiden, al dat voorwerk! Hier nig steeds niet echt voorwerk.

    Ben benieuwd hoe het met erminea is!

    Jee maantje heftig hoor dat gerommel zo. Fijn dat ze de inkeiding vervroegd hebben.

    Trisha hopelijk zet er war door nu.

    Hier weer thuis na vanmorgen vruchtwatercheck en controle gyn. Er is besloten dat ik toch overgezet wordt naar gyn ipv VK. Voor nu is t weinige vruchtwater niet erg (val nog net binnen de grens) maar tijdens de bevalling kan beeb z'n hartslag terug brengen als reactie op de weeën dus ik beval aan de hartmonitor. Volgende week vrijdag weer controle. T zal me benieuwen of ze me voorbij de 40 weken laten lopen. In ieder geval ga ik maar ff wat tijdschriften in m'n vluchtkoffertje stoppen 😁
     
  12. Lizzthrasher22

    Lizzthrasher22 Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.474
    2
    38
    Maantje, wat naar dat het zo uitputtend voor je is! Waarom zet het dan niet goed in 1x door hè, dat scheelt een hoop energie! Gelukkig hebben ze de inleiding wel vervroegd, dus je hoeft nu echt niet lang meer, maar elke dag is er één te veel of niet..

    Erminea, knuffel voor jou meid! Kan me goed voorstellen dat je er af en toe echt doorheen zit! Hoop echt voor je dat het snel doorzet! :)

    Trisha wat jammer dat t bij jou ook steeds niet doorzet! :( Dat is echt vermoeiend he...

    Ik zet even een berichtje in de club over mijn situatie, plaats het liever even prive :)
     
  13. Nou kan niks meer bedenken om te doen... Dus denk dat t echt volgende week pas word. Best wel balen.

    Maantje hoe is t bij jouw?

    Samsoko wel fijn dat ze er zo boven op zitten.
     
  14. erminea

    erminea Bekend lid

    12 dec 2012
    890
    1
    0
    NULL
    NULL
    Nog steeds aan het wachten. Net een tweede keer gel gekregen. Dubbele dosis en nu is het behoorlijk aan het rommelen. We zien wel waar het schip strand. Zo vervelend dat mijn baarmoeder zo ver naar achteren ligt. Ze kunnen er gewoon niet bij dat maakt het ook lastig om te controleren of er al voldoende ontsluiting is.

    Ik lees en leef allemaal met jullie mee hoor maar ik heb even de energie niet om op iedereen te reageren. Als die kleine muppet er is haal ik de schade wel weer in :).
     
  15. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Nou erminea die kleine vind het blijkbaar wel prettig zo in jouw buik.
    Nu snel de baby in je armen hoor ;)
     
  16. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Met hoeveel zijn we nu nog aan zwangeren?
     
  17. Child

    Child Fanatiek lid

    6 sep 2011
    2.782
    216
    63
    Nou ik meld me hoor:D

    Woensdagmiddag om 12.24 uur trotse ouders van een dochter geworden!!!! (haar naam staat wel in het namentopic in club)

    Om 08.00 uur zijn mijn vliezen gebroken. Ik mocht gelukkig mijn eigen weeën afwachten. (voor max 1,5 uur was van tevoren gezegd)
    Om 10 uur begon ik een beetje weeën te krijgen. Had ze weer in de rug verwacht maar kreeg ze in de buik, heel gek gevoel.
    Mocht toen in bad. Vielen alle weeën weg. Ik in de stress want wilde echt geen infuus.
    Merkte dat als ik ging zitten in bad ipv liggen er wel een wee kwam. Dus ik mezelf 'plagen' door te gaan zitten.
    Moest na 1,5 uur uit bad voor hartfilmpje. Door zwaartekracht (omdat ik uit bad stapte) ineens flink weeënstorm. Niet te behappen!!

    Getoucheerd voor toestemming pijnstilling: 5 cm.
    Door toucheren kreeg ik persdrang en was ineens volledig ontsloten. (geen pijnstilling dus haha)
    Echt waar, 5 cm in 2 minuten trok ik niet. Echt even geschreeuwd en volledig in paniek.
    Ja toen persdrang en met 3 persweeën geboren. Moest echt zuchten om uitscheuren te voorkomen (zo blij met mijn cursus) en heb maar 1 scheurtje. Hechten was wel ff vervelend.

    Ik vond deze bevalling veel heftiger dan van zoontje, ondanks dat hij met vacuum is geboren en 1,5 uur persen. Dit was gewoon eng hoe mijn lichaam het overnam.
    Maar wel beter voor mijn lichaam want heb nu geen knip, amper bekkenklachten en meer energie. Al met al een bevalling van 2,5 uur.

    Ze is trouwens 4560 gram dus maar goed dat ik eerder ingeleid ben.
    We moesten nachtje in ziekenhuis blijven zodat ze elke 3 uur op suikers geprikt kon worden.
    Nu thuis wennen aan elkaar en aan kraamzorg etc.

    Oja, borstvoeding loopt als een tierelier!!!! Wat een verschil met vorige keer. Wel heel beroerd door naweeën.
     
  18. Child

    Child Fanatiek lid

    6 sep 2011
    2.782
    216
    63
    Foto staat in club, heb in reactie haar naam erbij gezet

    Heb wel meegelezen trouwens en zag aantal bevallen. Van harte gefeliciteerd! (ik ben echt een zeef dus weet niet precies meer wie,wat,hoe)

    En aantal inleidingen, spannend. Succes!!!
     
  19. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    Wauw dat is echt snel gegaan Child! Van harte gefeliciteerd met jullie dochter, geniet ervan! Ik ga meteen even foto spieken 😊

    Erminea slopend zeg, ik hoop dat je je meisje snel in je armen mag hebben.
     
  20. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    25 sep 2014
    2.529
    1.234
    113
    Vrouw
    ♥ 16-31 mei 2015 mama's ♥

    15 mei
    erminea - 1e kindje - 33 jaar ♥

    23 mei
    Stip13 - 3e kindje - ? Jaar ♥

    24 mei
    missladybug - 1e kindje - 29 jaar ♥

    27 mei
    lizzthrasher22 - 1e kindje -23 jaar ♥

    31 mei
    blue21381 - 3e kindje - 34 jaar ♥
    samsoko - 1e kindje - 28 jaar ♥
    Trisha89 - 1e kindje - 25 jaar ♥

    10 Juni:
    Maantje - 5e kindje - 34 jaar (maar in mei ingeleid) ♥


    ♥ Bevallen! ♥

    Demie - 20 april om 22.12 uur - 36w en 3d - F. - gewicht 2735 gram
    Mojo - 24 april om 18:03 uur - 35w en 3d - Sem - gewicht ??? gram
    Ingrid79 - 28 april om 18:04 uur - 37w en 6d - Dani - gewicht 2645 gram
    Mama-in-love- 5 mei om 14.00 uur - 37w en 4d - J. - gewicht 2965 gram
    Shart- 12 mei om 19.13 uur - 38w en 4d - K. - gewicht 3700 gram
    Toekie- 13 mei om 14.00 uur - 38w en 5d - Kyano - gewicht 3485 gram
    Moonlight - 13 mei om ....u - 39w en 3d - meisje
    Annevdpol- 14 mei om ??.?? uur - 38w en 3d - ?. - gewicht ???? gram
    Brit89- 18 mei om 09.38 uur - 40w en 0d - Noah - gewicht 3726 gram
    Child- 20 mei om ??.?? uur - 40w en 2d - ?. - gewicht 4500 gram
    AnitaP- 21 mei om ??.?? uur - 39w en 4d - Stijn. - gewicht 2940 gram
    Ninosz- 22 mei om 01.27 uur - 40w en 1d - ?. - gewicht ???? gram

    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ vlindermama's Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    morgenzon - 4e kindje - 26 jaar weer zwanger!
    elf84 - 1e kindje - 30 jaar weer zwanger!
    tweety1983 - 2e kindje - 31 jaar
    csi - 2e kindje - 25 jaar
    mooniejj - 1e kindje - 23 jaar weer zwanger!
    julia1979 - 4e kindje - 35 jaar
    amber05 - 2e kindje - 36 jaar

    Afsprakenlijst

    Mei
    26 mei: Blue controle VK
    29 mei: Samsoko controle Gyn
    02 jun: Samsoko centering pregnancy

    Graag wijzigingen duidelijk en in kleur doorgeven!:p
     

Deel Deze Pagina