Volgende keer even alles lezen waaronder handschrift en het verleden van iemand voordat je zomaar gaat feliciteren Nanette ik ben heel benieuwd hoe dit gaat aflopen, mijn duimen draaien voor jullie!
Geeft niet hoor! Was wel lief van haar Bedankt voor de duimen Testen van vandaag lijken dan wel weer duidelijker.. Predictor early ( yup ik ken de verhalen) van vanmorgen erg duidelijk.. Dus toch kV gekocht.. ( kon het niet laten) betere streep. Komende dagen gaan het uitwijzen... Gisteren naar mijn huisarts geweest en die zegt dat ik in ieder geval zwanger ben gezien mijn testen. Zij wil wel doorverwijzen, maar ik wil dat even niet.. We wachten gewoon af waar dit heen gaat
Super spannend, ik kom elke keer checken. Heb je zo'n nieuwe predictor early gebruikt? Dat zijn tegenwoordig de first respons die namelijk erg goed staan aangeschreven in andere landen.
Ik heb een foto gemaakt, maar ze lijken zo niet zo spectaculair... Nou ja.. Hier lijken ze rozer en feller
Whaha dat is de oude ja Maar vind hem toch ook best duidelijk vooral omdat kv ook streepje te zien is. Ga het topic nog ff in de gaten houden....en duim nog door!
Volgens mij is deze foto wat beter... Maar dan nog Snap ik niet waarom hij niet beter op de foto komt. Hij lijkt zo duidelijk hier
Wat spannend zeg.. Ik heb je vorige topic ook gevolgd. Het is je heel erg gegund! Ik duim mee .. Zie trouwens wel vrij duidelijk het streepje op beide testen.
hey wat lief dat jullie aan mij denken. ik heb niet veel meer te melden aan de hand van jullie vraag net weer een testje gedaan en die is bijna negatief.. nog ene tuurderdetuur streepje te zien.. Nog steeds niet ongesteld. Wel vanaf gisteren erg misselijk (daarom had ik misschien stiekem wel een duidelijk streepje verwacht) en hoofdpijn. tja... Ik weet het echt niet meer. Diep in mijn hartje voelt het alsof ik zwanger ben.. maar ik moet mezelf ook niet voor de gek houden.. Dit is gewoon raar.. hcg is waargenomen in testjes.. hij zou duidelijker moeten worden.
poep zeg dat was niet wat we hoopte.. ik denk dat jezelf bij een ander zou zeggen dat er vroeg iets is misgegaan? Naar de mens gesproken ziet het er niet best uit vrees ik knuffel