Haha, leuke foto JMay, heb je je laten inspireren door die fotograaf net zijn tweeling neefje/nichtje? Dat shirtje valt gewoon op maat, idd.
Mooie kindjes met mooie kleertjes @elvira, knap mannetje. Ik zie vaker mensen die z8 lookalikes via ali bestellen.. wat voor zoekterm vul je dan in? Ik kan nooit iets vinden.
Leuk! Ik snap niks van dat hele Ali hè! Ik wil zo graag die Adidas schoentjes hebben die hoge met veter erin. Dus als er mensen daar gaan bestellen en nog een plekje vrij hebben voor 3 paar van die schoentjes dan houd ik me aanbevolen! Had begrepen dat je niet teveel kan bestellen i.v.m. invoeringskosten die je dan moet betalen ofzo?
Rowin gisteren in Hema en vandaag in Name it, geen hele charmante foto's, want meneer wil/kan niet stil zitten en stil staan
Ik ben helemaal verliefd op die baby moccasins. Zag ze al bij het merk little indians maar dan 7x zo duur. Weet alleen niet of ik ze te meisjesachtig vind en ik denk niet dat ML hier heel blij van wordt Al zijn ze ook wel echt bedoelt voor jongetjes.. je hebt ook speciale prints voor jongens. Wat vinden jullie??
Via Ali of ergens anders? En waarom vallen ze je tegen? @MPS, niet mijn smaak! Gelukkig heeft ieder zijn eigen smaak, hihi
Die Ali schoentjes moet je indd niet teveel van verwachten, maar ach die paar euro die je er voor betaald. Ik had toen wel hele schattige allstars, die waren best oké. Hier Milas vandaag in z'n Prenatal Sweet Petit pakje (van de eerste sweet petit collectie). En als accessoire een wubbanub speen hihi.
T is heel neppig haha maar voor die paar euro kunnen ze er wel mee door. Ja via ali. Ze zijn nu ook nog een beetje groot voor hem.
Mijn meisje een spijkersetje en trui van Monnalisa Chic. En nieuwe nike air maxjes. Had haar voetjes op laten meten ze heeft maat 19. Hihi minivoetjes vergeleken met haar broers die al in maat 21 en 20 begonnen met hun geboorte.
Ik denk ik kom ook weer is even kijken hier, wat een leuke setjes komen er voorbij^^! Hier vandaag h&m en converse.