Even een vraagje.. 4 dagen voor mijn nod had ik al een duidelijke streep op mijn Sensitest. Nu heb ik gisteren, 3 dagen voor nod, een clearblue test gedaan en deze geeft aan Zwanger 2-3... (mijn cyclus is 29 dagen en eigenlijk zou er dus 1-2 moeten staan) komt iemand dit bekend voor?
Ik heb in februari 2015 een MA gehad.. misschien dat mn lichaam daarom iets sneller reageert..? spannend allemaal!
Weet iemand mij te vertellen of het normaal is dat de test van de action opdroogd in een klein streepje...het is bij mij naar opdrogen een donker dun streepje met uitloop in het lichter naar de normale streep...
@missmiepje: kan het zijn dat je eisprong eerder is geweest en je nu dus al voorbij nod zit? Dat zou het meest logische zijn volgens mij.
Als het streepje maar van boven naar beneden helemaal onderbroken te zien is, is het goed. Hij hoeft niet perse net zo breed te zijn als de controlestreep treep en de linker en rechterzijde hoeven ook niet even licht/donker te zijn.
Dank je wel voor je reactie, hij word niet onderbroken, dus hij zal verder wel helemaal goed zijn, vind het nou alleen zo'n onduidelijke test.
Na die gekke test van gisteren toch de gyn gebeld. Vanmiddag geweest en het hartje klopt! Ben nu 6+1 en dat klopt op de dag af! Wat een opluchting. Voor alle dames met positieve testen: Van harte gefeliciteerd!!!!
het is een indicatie dus is nooit 100% betrouwbaar. bij de zwangerschap van me zoontje gaf hij bij 7 weken 2-3 terwijl hij al lang 3+ had moeten zegen dus ik vertrouw die krengen niet meer Hahah
Dank voor de reactie. Pff het is allemaal zo spannend en onzeker na mijn MA afgelopen februari. Nu maar gewoon geduld hebben en mezelf laten geloven dat het goed komt.