1 t/m 15 December 2015 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by rosalincke, Mar 20, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    Aug 26, 2010
    6,659
    212
    63
    Woerdie dan zit er maar een ding op, een nieuw telefoonnummer
     
  2. Sneeuwbloempje

    Sneeuwbloempje Actief lid

    Mar 24, 2015
    177
    42
    28
    #2282 Sneeuwbloempje, May 27, 2015
    Last edited: May 27, 2015
    Welkom Missy, gezellig dat je meeschrijft! Wel een heftig verhaal zeg. Maar je bent gelukkig nu al een eindje op weg.

    Mik81; Veel sterkte met de zenuwen. Maar onthoudt dat diagnoses en kansen zijn gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek en ervaringen van artsen over vergelijkbare gevallen. Dus niet exact jij in jouw situatie en jouw lichaam. Iedereen is anders en je hebt dit al een keertje eerder gedaan! Dan word de kans op een tweede keer goed ook meteen een stuk groter.

    Woerdie; Wat raar en eng zeg! Stomme creep. Maar vind dat de politie er ook wel erg makkelijk over doet, met het hele zoek het zelf maar uit via je telefoonmaatschappij. K heb ooit gehoord dat het helpt om een verhaal af te steken over diegenes moeder, in de zin van "ach houdt je moeder niet van je omdat je zo'n psychopaat bent. Dat kan ik goed begrijpen etc." in die trant. Boos worden maakt het alleen maar interessanter. Persoonlijk worden is minder leuk.

    Kraamzorg; hebben we aangevraagd en er staat nu ook een afspraak voor de intake. Van alles wat ik heb gelezen is het nogal een verrassing wat je krijgt. Goed of slecht. Dus op hoop van zege dan maar.

    Kinderwagen; Wij zijn de maand voor we gingen proberen (en zwanger raakte) op de 9 maanden beurs geweest en hebben toen heel veel soorten bekeken. Wij willen dus heel graag de Mutsy Igo Urban Nomad hebben. Een erg fijne wagen voor als je lang bent (en dat zijn wij)
    Schoonouders hebben al aangeboden een kinderwagen voor ons te kopen toen ze hoorde dat er een kleine komt, dus dat is ook wel een beetje een luxe positie ;) Alhoewel we deze sowieso wel hadden gekocht.

    Ok en nu stop ik met al mijn getyp :) sorry
     
  3. Fortunae

    Fortunae Fanatiek lid

    Jul 6, 2014
    1,263
    119
    63
    Wagen hebben we nog, dus die gebruiken we gewoon nog eens.

    Kleding, ik pas mijn eigen kleren ook nog (gek genoeg want dat deed ik bij onze dochter niet meer). Maar barst van de jeuk (wat een rot kwaal!). En de banden om de buik helpen. Zorgt ervoor dat er geen wrijving is, en dus minder jeuk. Dus nu 3 zwangerschapsbroeken (2 oude 1 nieuwe). Shirtjes heb ik mijn gewone nog aan. Zal vast ook nog wel even lukken.

    Verder nog niks gekocht, eerst verhuizen en dat in orde maken en dan uitleven voor deze gup :)
     
  4. NathalieD

    NathalieD Fanatiek lid

    Dec 17, 2009
    2,534
    0
    36
    Kinderwagen: We hebben de Maxi Cosi mura 4 uit 2010. Een fijne kinderwagen die we nu voor de 3e keer gaan gebruiken.

    Kraamzorg en kraampakket zijn hier geregeld. Binnenkort maar bellen voor een afspraak voor de 20 weken echo. Ik wil er op tijd bij zijn ivm onze vakantie.
     
  5. kwiebeltje

    kwiebeltje Bekend lid

    May 31, 2012
    777
    0
    0
    Advizeuze
    Goes
    Whhaaa das heftig!!!! Ik Zou vooral niet meer opbellen als je anoniem gebelt word! Want als je opneemt kunnen ze vaak al je gegevens inzien ! Is bij schoonmoeder een half jaar Geleden ook gebelt...bijna 10.000 euro van de rek. Gehaald:p
    Gelukkig vond de bank het toen erg raar en heeft het geld zelf vast gehouden....
    Maar ik.zou idd ook erg bang zijn...verschrikkelijk!!
     
  6. fryslangirl

    fryslangirl Actief lid

    Mar 13, 2015
    316
    32
    28
    Female
    Mede eigenaar bedrijf
    Friesland
    Welkom Missy en gefeliciteerd, begrijpelijk dat je je zorgen maakt en nog niet echt kan genieten. Gelukkig wordt je goed in de gaten gehouden!

    Woerdie, wat een vervelende situatie zeg, ik zou ook zeggen anoniem niet meer opnemen. Misschien ook op de voicemail inspreken dat je anoniem niet meer opneemt omdat je lastig gevallen wordt. Zo kunnen normale mensen die je proberen te bereiken snappen dat ze niet anoniem moeten bellen. Echt vervelend zeg.

    Kinderkamer, daar zijn we nog niet mee bezig, ons huis staat te koop en hopen vtv nog te verhuizen dus willen eigenlijk nog niet te veel in huis hebben dat moeten we dan alleen maar mee verhuizen.

    Kinderwagen, ik heb al wel een keus gemaakt voor de kinderwagen, wij zijn ook veel op ongelijk terrein te vinden, strand of grasveld etc. leuk om te lezen dat jullie de mura gekozen hebben. Die stond ook bovenaan op mijn lijstje alhoewel ik de quinny buzz 4 van een aantal modellen terug ook erg leuk vind. Maar ook daar wachten we nog even mee met aanschaffen tot we weten wat er met het huis gaat gebeuren.

    Verder druk bezig met bekken oefeningen, toch behoorlijk last van mn bilspieren. Vrijdag mag ik voor de 3de keer naar de fysio, heb wel het idee dat het minder geworden is, maar maak me toch zorgen over hoe het gaat als ik echt een buik krijg. Maar daar kon de fysio niets overzeggen aangezien geen enkel lichaam gelijk is.
     
  7. noa2

    noa2 Bekend lid

    Jan 11, 2015
    707
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom nieuwe meiden!!!

    Sorry als ik niet op iedereen persoonlijk reageer, ben nog steeds ziek :(

    Stalker: ik zou ook een ander nummer nemen!!

    Kinderwagen: wij hebben de joolz day earth, ben er super blij mee! Gaan nu een meerijdplankje kopen voor onze kleine man. En wil sowieso een draagdoek voor de kleine. Als iemand nog tips heeft welke goed is!? :D

    Echo: zag weer prachtige echo's voorbij komen, super meiden!!!

    Kamer: weet nog niet hoe ik het wil hebben, eerst het geslacht even afwachten. Nog minder dan 2 weken!! :D weet wel dat de babykamer van mijn zoontje nu naar de baby gaat en voor mijn zoontje een nieuwe kamer.

    Onzekerheid, moet zeggen dat die hier nu weg is. Eventjes gehad ivm het buikje wat nog niet gesloten was, maar na de laatste echo geen twijfel meer gehad. Natuurlijk krijg je geen garantie, maar dat is ook niet als ze geboren zijn! Probeer er echt van te genieten, ook al ben ik nog zo beroerd....

    Gisteren eerste aankoop gedaan, wiegje gekocht! 😍

    Stukadoor, jeetje dat is balen zeg.... Wat lief dat je zo in de watten bent gelegd!

    Positiekleding, ik wordt eerlijk gezegd een beetje verdrietig van die kleding.... Broeken gaan wel, maar de tops etc is echt totaal niet mijn smaak. Probeer het met normale kleding op te lossen, deze maar een maatje groter kopen. Hier trouwens al wel positiebroeken aan, heb echt al een buikje! 😳

    Lijst; bedankt weer voor de mooie lijst!

    20 weken echo: wanneer moet je daar ook alweer voor bellen? VK zit dicht vandaag, anders had ik ze even gebeld om dat na te vragen.

    Ervaring vliegvakantie: we gaan over 8 weken op vakantie (met het vliegtuig). Nu willen we een campingbedje mee nemen, we gaan namelijk naar het huis van familie. Weet iemand of je die als normale bagage kan inchecken?
     
  8. kwiebeltje

    kwiebeltje Bekend lid

    May 31, 2012
    777
    0
    0
    Advizeuze
    Goes
    Oh lees net mijn bericht na hihi en dan zeggen ze dat mannen niet 2 dingen te gelijkertijd moeten doen, maar ik.ook niet op het moment :p ik hoop dat je t begrijpt woerdie!!!

    @ kraamzorg: is geregeld, is weer.provinciale kraamzorg geworden! Goede ervaring mee, zelfs als er een probleem voor doet word het netjes opgelost! wij hadden bij onze zoon eerst een kraamverzorgster waar We letter echt gestrest van werden! Mocht geen water van haar drinken en geen tv kijken en ook niet bellen of de magnetron gebruiken, want daar kwam volgens haar teveel straling van af!!! Prima maar niet in ons huis:p

    3 juli hebben we de geslachtsbepaling!

    En vandaag naar de gyn. Om te zien hoe het met mijn gewicht is en medicijnen en as maandag naar de verloskundige voor een intake en controlle!

    En dan as dinsdag avond op vakantie:D

    Wij hebben een Joolz day kinderwagen uit 2013 spijkerstof!! Echt geweldige wage!! Vouwt heerlijk klein op en rijd prima ook in het bos! Verder ook Ideaal voor lange mensen, mijn vriend is 2.04 en.loopt er graag mee! Zelfs hardlopen! En mijn zusje van 1.55 loopt er ook prima mee! Dus zijn er erg tevreden over en gaan hem nu weer gebruiken!

    Xx
     
  9. mik2sept

    mik2sept Fanatiek lid

    Jun 19, 2006
    1,271
    0
    0
    Hoi hier een tijdje niet actief geweest maar alles nog oké!

    Noa2 ik zou de vliegmaatschappij even bellen over het campingbedje.
    woerdie irritant! ik zou ook niet weten wat je kunt doen, zolang je niet weet wie het is...

    Wat spannend missymaaike! Ik snap dat dat een heel gek gevoel is maar positive thinking! Gaat helemaal goedkomen deze keer je bent als zo ver!

    Wij hebben het vorige week de kinderen verteld en ze zijn zo enthousiast! Echt heel leuk! En ook leuk om te zien dat ze op de verschillende leeftijden zo anders mee bezig zijn.
    Iedereen in de omgeving weet het nu ook wel hier... Nog een paar dagen en dan ook nog over de magische grens! Had hier zondag ineens weer een beetje bloed dus helemaal in paniek, maandag 2e pinksterdag even mogen spieken om me gerust te stellen... en alles was goed!

    Mijn buikje gaat nu ook best hard hoor...
    Bij jullie ook?

    Kraamzorg heb ik net aangemeld bij de verzekering en ook maar gelijk de kraamzorg zelf een mailtje gestuurd.

    Gaan jullie thuis of in het ziekenhuis bevallen.
    Ik wil graag in het ziekenhuis en moet ook in het ziekenhuis, ik was semi medisch omdat mijn jongste vast heeft gezeten met zijn schoudertje terwijl ik dat eigenlijk vergeten was, ik vond die navelstreng 2 keer om zijn nekje heftiger en dat is me bijgebleven ;)

    Kamer wij zijn zaterdag voor een dakkapel wezen kijken voor de zolder, er moet bij ons flink doorgeschoven worden dus we zijn nog wel bezig. Wel op zoek naar een ledikant en een commode maar ik wacht nog even. Afhankelijk of dit een jongen of meisje wordt zullen we de kamer gaan verven ja of nee, heb nu een heel leuk lief behang voor jongens dus die blijft mooi hangen als het een jongetje wordt.
    Had 2e hands een box gereserveerd maar ook nog maar even laten gaan, in augustus september weten we meer zijn we waarschijnlijk al wat verder in verbouwing en hebben we dus ook ruimte om het neer te zetten ;) ik was iets te enthousiast...

    En tsja, helaas hebben we alle spullen al weggedaan maar 2e hands kan je zoveel mooie dingen kopen ;)


    Ik heb een bykay doek waar ik heel tevreden of was noa!
    maandag 1 juni hier de nekplooimeting bij 10 weken was er nog niet zoveel te zien zei ze dus wie weet deze keer.

    Hoe medisch is deze echo voor de meiden die het al gehad hebben? Nu ik maandag een goede echo heb gehad heb ik erover gedacht de kindjes mee te nemen...
    Ik denk dat het ook wel verschilt per vk?
     
  10. mik2sept

    mik2sept Fanatiek lid

    Jun 19, 2006
    1,271
    0
    0
    O ja wij hadden bij de oudste 2 een easywalker ook een echte terreinwagen en ook 8 jaar veel plezier van gehad maar hij begint nu op te raken en ik ben de kleur zat :).
    Omdat mijn oudste van 4,5 chronisch ziek is gebruiken we hem voor hem nog steeds.
     
  11. Dide

    Dide Actief lid

    Jun 22, 2014
    116
    41
    28
    NULL
    NULL
    Ik heb net echo gehad blijk iets verder te zijn dan gedacht. Uitgerekende datum is nu 6 december! Alles zag er goed uit en hij/zij was lekker druk!! Met 16 weken extra echo eventueel met geslachtsbepaling!! 24 juni!!

    Wel een heerlijk gevoel dat alles er goed uit zag!!

    Wij gaan ons ook even inlezen over de kraamzorg en aanmelden!
    Liefs dide
     

    Attached Files:

  12. mik2sept

    mik2sept Fanatiek lid

    Jun 19, 2006
    1,271
    0
    0
    Wat een mooie echo! was het veel verder?
     
  13. Sneeuwbloempje

    Sneeuwbloempje Actief lid

    Mar 24, 2015
    177
    42
    28
    Wat een mooie echo dide! Kan me goed voorstellen dat je blij bent ;)
     
  14. Dide

    Dide Actief lid

    Jun 22, 2014
    116
    41
    28
    NULL
    NULL
    Ze zeiden eerst tussen 8 en 12 dec dus ben van 12 uitgegaan en dan nu 6 is toch wel wat eerder dan gedacht:) maar alleen maar leuk hoor!!
     
  15. Sim88

    Sim88 Bekend lid

    Oct 2, 2013
    933
    0
    16
    Wij hebben de mutsy evo en heb een duowagen van koelstra. En we willen straks ook zo'n plankje bij halen. Maar als de beeb geboren wordt is dl echt nog te klein voor zo'n plankje.
    En draagdoek heb ik geen gevoel bij. Zie er zeker de voordelen wel van maar ik weet niet, ik heb er niks mee ☺️

    Verder hoeven we eigenlijk niks meer aan te schaffen. Alleen nog een tripp Trapp erbij want wij hebben zo'n newbornset waar de baby meteen in kan dus die kan meteen mee aan tafel 😉

    Alleen straks voor dl nieuwe meubels en frutsels voor in d'r kamertje.
     
  16. NathalieD

    NathalieD Fanatiek lid

    Dec 17, 2009
    2,534
    0
    36
    Noa2: Geeft toch niks. Ik ben ook nog steeds ziek en reageer ook niet op iedereen. Dat komt wel weer. Ik mocht vanaf 14 weken bellen voor de 20 weken echo, maar dat ga ik nu iets eerder doen.
     
  17. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Ik wil ook een tripptrapp, maar manlief vindt hem te duur. :(
     
  18. Sneeuwbloempje

    Sneeuwbloempje Actief lid

    Mar 24, 2015
    177
    42
    28
    Nog even de echo van onze kleine. Hier was ie precies 12 weken, maar net zoals de vorige keer weer lekker eigenwijs met alleen het ruggetje. Spartelen wel, maar draaien ho maar. :cool:
     
  19. Vrouwtje1983

    Vrouwtje1983 Bekend lid

    Sep 21, 2014
    537
    1
    18
    NULL
    NULL
    Aaah dat nekje met dat nu nog iets te grote koppie wat schattig.
     
  20. IS88

    IS88 Fanatiek lid

    Jul 8, 2012
    1,133
    1
    38
    NULL
    NULL
    Ik vind de triptrapp zo handig zou hem echt niet kunnen missen. Heeft z'n geld echt opgebracht en als we uit de kinders zijn is ie nog prima te verkopen op mp.
    Is tweedehands kopen een optie?

    Ik heb vanavond voor het eerst een mom in balance sport les gevolgd. Spierpijn overal :p meer meiden die dit gaan doen?
     

Share This Page