Wij leven van 1 salaris. Ben dit jaar met een opleiding begonnen, hopelijk rond ik die volgend jaar af en kan de zoektocht naar een leuke baan beginnen. Dan gaat ook mijn jongste naar school. Ik heb gewerkt maar dat leverde ten op zichten van de creche kosten maar 95 euro op. Wij krijgen door het inkomen van mijn man niet zoveel terug.
Als ik fulltime zou gaan werken wel. Zou wel heeeel krap worden, maar dat zouden we wel redden. Alleen op het loon van mijn vriend redden we dat niet.
Op het inkomen van mijn man zouden we het redden, op mijn inkomen (als ik fulltime zou werken dan) zou het ook gaan maar zouden we niets meer overhebben om te sparen ofzo. Ik werk nu 2 dagen (per september straks 3 dagen), man fulltime
We leven voornamelijk van Ml zijn salaris, ik verdien freelance soms wat extra. Als de tweede (die moet nog komen op de basischool zit) ga ik wel weer meer werken.
Ik ben gestopt en zonder WW. We redden het nauwelijks en hebben al achterstanden. Ik ben al druk op zoek naar een nieuwe baan..
We zouden het wel redden denk ik. Maar zonder sparen en minder luxe. Dus 1 auto eruit en goedkoper met eten en zuiniger met kleding en speelgoed etc. En niet sparen ook.
Mijn man verdiend meer dan ik, op zijn salaris zou het nét kunnen, maar dan is er dus geen geld meer voor extra dingen zoals kleding, reisjes, etc.
Hier lukt het prima, maar mijn man verdient veel meer dan ik verdiende. Dat zal nogal uitmaken, hoe je inkomen verdeelt is.
Mijn man verdient drie keer meer dan mij. Met zijn loon kunnen we het makkelijk redden hebben we ook 6 jaar Gedaan. Nu werk ik een paar uurtjes dus als dan weg zou vallen zouden we het nog steeds redden maar zou zijn inkomen weg vallen werd het moeilijk.
Hier zou het met mijn salaris misschien net lukken. Wordt wel heel erg lastig want net buiten de sociale huurgrens en dus een duur huurhuis helaas (willen graag kopen maar dag zou dan ook niet meer kunnen). Met het salaris van mijn man alleen redden we het sowieso niet.
Ja dat lukt makkelijk. Wij doen dat nu een paar jaar. We hebben een koophuis. En we gaan gewoon op vakantie en veel verbouwd de afgelopen tijd in huis. Ook nog vele plannen waar we allemaal voor willen sparen. We hebben echt niks te klagen. Voorheen is dat wel anders geweest hoor. Dus we weten wel hoe het is om een flinke stap terug te doen. Maar gelukkig is alles gekomen.
Net niet. Daarom heeft mijn man nu ook twee werkgevers (gelukkig vindt hij werken erg leuk). Hopelijk vind ik over een tijdje weer werk, zodat hij wat kan minderen.