Hallo meiden, Ons dochtertje heeft binnenkort haar eerste kinderfeestje van een vriendinnetje. Dit is van 12 tot 17.30 uur! Ik vind dat zo ontzettend lang! Dochter is altijd al op aan het eind van de week en dan heeft ze op zaterdagmiddag dat feestje. Ze gaan naar een locatie ongeveer een half uur rijden, vind ik ook al heel wat! Wat vinden jullie daarvan? Ik vind het best heel wat voor ons meisje.
Zou er zelf niet voor kiezen als ik een partijtje organiseer. Zo'n reistijd alleen al niet, maar dat zorgt er wel voor dat t iets langer 'moet' zijn denk ik. Vond zelf 2,5-3 uurtjes uit school net mooi (eten er bij).
Ohh dat lijkt me echt veel te lang. Mijn oudste had laatst een feestje van een tweeling, dus wel een huis vol kinderen (10 ofzo) en dat duurde drie uur maar de moeder zei achteraf, 2 of 2,5 uur was eigenlijk beter geweest.
Ik snap zulke dingen ook nooit, de meeste kleuters zijn na 2,5 a 3 uur echt 'op', gaan jengelen, ruzie maken etc. Mijn zoontje heeft ook wel eens van die feestjes gehad die zo lang duurden, was daarna heel moe. Ik geef altijd maar aan dat hij gewoon na 3 uur waarschijnlijk niet meer de gezelligste is en ze me kunnen bellen als het handiger is als ik hem ophaal.
Bedankt voor jullie reacties! Ben ik iig niet de enige die er zo over denkt 😉. Ik ben heel benieuwd hoe het zal gaan, ik heb al wel door laten schemeren dat ik het erg lang vind, maar de tijd heeft ze nodig omdat de locatie wat verder is. Ik zou dan iets dichter bij huis zoeken, genoeg leuke dingen hier in de omgeving!
Ik zou het gewoon proberen. Hier in België zijn de feestjes bijna standaard van 13u30 (soms 14u) tot 17u à 17u30. Reken daar een uur reistijd bij en je zit bijna aan wat jullie hebben ... Ik hoop dat ze zich vooral amuseert .
heb je de mogelijkheid om je kindje op te halen als ze het niet volhoud? Zo niet, dan zou ik ook serieus twijfelen. Ik denk dat ik haar wel zou laten gaan, hoewel; ik zou eerst willen weten wat ze precies gaan doen, zodat ik het nog beter in kan schatten. Van 11.45 tot 16.00 uur was hier eigenlijk al te lang indertijd... anderzijds: Dat laatste half uur hoef je niet echt mee te tellen natuurlijk, dan kan ze slapen in de auto . En als veel kinderen moe zijn, gaan ze misschien iets eerder weg.
Mja kigt er aan wat ze gaan doen met die kinderen. Als je naar de ballenbak gaat en ook nog een frietje eet daar... Is die tijd zo om. Dezelfde tijd thuis spelletjes spelen... Is wel heel lang voor die kinderen. Wij gingen naar plaswijckpark en eigenlijk alle ouders zeiden: van 11 tot 4 is wel kort hoor als je daar bent! En we zijn uiteindelijk pas om6 uur daar weer weggegaan inderdaad. En ze hadden nog wel een uur kunnen spelen... (En wij waren ook nog fris want je had er geen kind aan!
Het is een flinke tijd. Maar het is dus met reizen? Dan gaat er dus eigenlijk een uur van de tijd af...dan is het nog best een flinke tijd en ook best een stuk rijden, maar het scheelt wel. Toevallig hier morgen ook een feestje en bij ons is het een kleine drie kwartier korter, maar ook drie kwartier rijden korter, dus effectief even lang. Misschien kun je anders kijken of je haar eerder op kunt halen?
Te lang? Wij hebben het kinderfeestje van onze jongste die ook 5 wordt volgende week zaterdag. Wij halen de kindjes om 12 uur op en zetten ze om 17 uur weer thuis af. Wij gaan naar een heel leuk familiepark hier in de buurt. Dit hebben wij met de oudste ook gedaan toen hij 5 werd en 5 uurtjes is echt niet te lang hoor. Sterker nog, dat ze ' al ' naar huis moesten vonden ze helemaal niet leuk haha. Daar heen, cadeaus uitpakken, spelen, drinken, patatje eten, weer spelen, nog meer drinken, ijsje eten, nog even spelen en weer naar huis. Leuk man 👍
De meeste feestjes zijn hier idd niet zo lang. Maar dochter heeft een keer een feestje van 11-18 gehad (waar ze zin in hebben haha) maar het was absoluut niet to much...die ouders hadden er nl expres voor gekozen zodat ze alles rustig aan konden doen. Ze ging thuis wat eten en ook naar een locatie die een dik half uur weg lag. Maar wel superleuk!
Dit inderdaad, als kinderen lekker samen actief spelen, dan 2x een eet/drinkpauze hebben, totaal een uur moeten reizen, vind ik een feestje van 3 uur veel te kort. Feitelijk blijft dan maar 1 uur om te spelen. Hier was het feestje voor 5de verjaardag van 13 tot 17, maar uiteindelijk pas om 18 uur terug, en alle 12 kinderen vonden het heel jammer dat ze AL naar huis moesten.
O voor die leeftijd vind ik dat ook erg lang. Je kunt het wel proberen...maar wel met de mogelijkheid dat je haar kunt ophalen. Onze dochter van 8 had gisteren een feestje van 12.30 tot 17.30 ( zwemmen, lopen, eten, spelen) en ze was echt op aan het eind van het feestje. En ze is heel wat gewend want ze sport ook nog best veel.
Gaan jullie dan ook nooit met jullie kinderen van 5 bijvoorbeeld een dag naar een pretpark of naar 't strand of naar een subtropisch zwembad? 's Ochtends vertrekken en 's avonds terug naar huis? Want dan zijn ze toch ook de hele dag actief (en waarschijnlijk langer dan op dit feestje)?
Ja zeker wel, maar dan zijn ze toch niet met 4-6 andere leeftijdsgenoten en dat scheelt toch heel erg. Zo'n feestje is spannend (vooraf al: wat gaan we doen?), druk etc., met papa en mama is het ook heel leuk, maar meer 'gewoon'.
Vind het ook lang hoor. Eerste feestjes waren hier maximaal 3 uur. Knutsel, stoelen dans patatjes eten en zo.
binnenkort hou onze zoon het kinderen feest dat is van 13.30 tot 1800.. dat vind ik al lang maar ja hij word al 7. eerst ranja en cake met kado uitpakken . dan naar speeltuin ongeveer 15 min rijden. en tegen 16.30 naar huis eten en om 18 worden ze gehaald Door de ouders. ..
Mijn zoontje had laatst z'n eerste kinderfeestje van 11 tot 17.30 op zaterdag. Ze gingen naar een indoor speeltuin ook een half uur verderop. Hij is 4. Vriendje werd 5. Waar begin je aan dacht ik! Hij is wel gegaan en vond t leuk maar was wel doodmoe. Had wel afgesproken hem op te kunnen halen als t niet ging.
Inderdaad, meestal zijn ze aardig hyper met zo'n groepje en bovendien waren deze feestjes nadat hij 's ochtends al naar school was geweest, dus extra vermoeiend. Vind ik al wat anders dan op een zaterdag. Met schoolreisjes zijn ze toch veel drukker dan wanneer je met je eigen gezinnetje naar hetzelfde pretpark zou gaan.