Hoi allemaal, We zijn in afronding van het kopen van een nieuwe kopen. Je wordt eigenlijk gek van alle keuzes die je hebt qua kleuren, handgreepjes etc. etc. Nu hebben we dus alles uitgekozen, maar het werkblad/keukenblad is erg lastig. Mijn vraag kies je gewoon alleen iets wat je mooi vind of let je nog extra op dingen? Zoals past het bij de rest van inrichting van huis, vloer etc. Al die dingen kunnen ook weer veranderen namelijk? We hebben veel witte meubels met bruinige laminaat vloer en van die grijsachtige rieten lampenkappen. Keuken is wit en dachten zelf aan een mooie houten werkblad beetje bruin/grijsachtig niet te donker? Als voorbeeld lijkt me dan tegen zwart aan niet bij bij de rest van ons huis of zie ik dat verkeerd? Helaas niet veel inzicht op dat gebied Groetjes vruchtje
zwart staat toch overal bij? :-D persoonlijk vind ik de beton werkbladen erg mooi en staat ook eigenlijk wel overal bij..
opletten of je een verzonken gootsteen hebt (dus geen opstaande randjes) is makkelijker schoonmaken. Misschien een zeeppompje in laten bouwen, en uiteraard een waterkering in je blad. Kleur vind ik moeilijk, is wel heel persoonlijk.
Ik zou geen rekening houden met de rest van je huis tenzij je een volledig Open keuken hebt. Bij een glimmend zwart blad zie je snel van alles op je blad. Mijn schoon ouders hebben dat nu. Bij een witte keuken vind ik een donker houten of zwart niet al te glimmend blad altijd wel erg mooi.
Hihi zo uiteraard is dat niet hoor. Ik vond een waterkering spuuglelijk en heb die niet genomen. Mis het ook niet moet ik zeggen. Heb ook geen verzonken spoelbak (want dat kostte toen te veel) en dat mis ik ook niet @ts: wit met houtachtig vind ik een mooie combi! Zoiets hebben wij ook (als is het dan magnolia met een houtkleurig blad). Het staat ook bij heel veel dingen hoor. Denk niet dat je je daar zorgen over hoeft te maken.
Wij zitten in hetzelfde schuitje. Ook bezig voor een verbouwing, bruine houten vloer, witte meubels en witte keuken. Ik vind alles wat blinkt spuuglelijk en wilde perse bruin, de enige optie die ik heb is een composiet blad. kunststof vind ik er misschien mooier uitzien, maar na intensief gebruik krijg je hier van die plekken op. Dus wij gaan voor de 2e keus, maar wel bruin in ieder geval. Tussen het lichtbeige en houtbruin in.
Wij zijn ons ook aan het oriënteren. Wil een witte keuken en denk voor een dik robuust betonnen grijs werkblad
Ik vind beton erg mooi maar dat werd ons afgeraden. Hebben nu gekozen voor een mat kunststof blad (topcore fenix). Ziet er super uit dat matte en voelt ook heel fijn aan. Maar net als glans helaas ook hier veel poetsen. Je ziet alles erop. Desondanks ben ik er nog wel steeds blij mee 😉
Paar jaar geleden ook moeten doen. Lastig he?! Wij hebben een witte keuken. De muren zijn ook wit en vloer is eiken kleur. Meubels variëren van wit en steigerhout. Wij hebben een donkerbruin blad met een glimmertje erin. Het staat erg sjiek! Waterkering hier ook noet, niet zo mooi vonden we..
zwart natuursteen blad en achter het gas ook van het zelfde natuursteen. In het zwart zitten "spikkeltjes"dus ik zie er niks op. Heb ook een witte keuken.
Wij hebben nu 1,5 jaar onze keuken. Hij heet vanille, maar ik vind het lichter. In veel gevallen is vanille behoorlijk geel. Bij ons is het eigenlijk hetzelfde als magnolia, dat is net niet wit. Ik dacht eerst dat ik een blad wilde met houtstructuur, maar toen ik dat erbij zag vond ik het niet mooi. Wij hebben gekozen voor een kunststof aanrechtblad met betonlook. Is mooi donker grijs/zwart en door die betonlook zie je er weinig op. De achterwand hebben wij betegeld met donkere tegels. Het zijn officieel vloertegels, maar ik ben er erg blij mee. Ik vind glimmende tegels foeilelijk. Deze tegels zijn mat en licht gemêleerd, daardoor ook helemaal niet besmettelijk. Makkelijk schoon te maken zonder dat ik er eindeloos op hoef te boenen om ze weer netjes te krijgen. We hebben in de keuken ook een nieuwe vloer gelegd. Daar liggen nu antraciet tegels met een vlammetje erin. Wij vinden het een mooi geheel geworden. We hebben bij het kiezen van alles geen rekening gehouden met de rest van de benedenverdieping. De keuken is met de kamer verbonden door een ruime toog, daardoor lijkt het toch echt een ander vertrek.
Wij hebben een zwart granieten blad. Er zit een klein werkje in dus vind het heel erg meevallen met wat je erop ziet. Vind dit zelf altijd erg mooi bij een witte strakke keuken. Een houten werkblad lijkt mij helemaal niet handig met vlekken.
Hout zou ik niet aanraden, beschadigd erg snel. Graniet is goed, maar wel gevoelig voor bepaalde stoffen en je moet dat eigenlijk eens in de zoveel maanden onderhouden. Ik ben het meest fan van composiet, oersterk en daar kan bijna niks mis mee gaan. De kleur kies ik wel enigszins bij het interieur, maar het meest bij de kleur van de kastdeurtjes.
Hier een ikea hoogglanswitte keuken met wit blad, dit zou tijdelijk zijn, maar ligt er nu 5 jaar in.. hahahha Echt fijn een wit blad, en zonder waterkering das is echt afschuwelijk!
hmm is zou dus in eerste instantie niet zo kijken naar de kleur maar naar wat je met het blad zou willen doen. Wij hebben nog een keuken van de woningbouw en toen hadden we gewoon niet veel keuze en is het dus een kunststof blad geworden. Maar ik kan er geen hete pannen zomaar opzetten (was heel erg wennen want dat kon op mijn roestvrijstalen wel). Als ik nu zou mogen kiezen zou ik eerst kijken waarop dit wel kan, ik bak vaak brood en andere dingen waarbij een marmeren blad heel erg fijn zou zijn (of iets met dezelfde eigenschappen) daarna zou ik kijken welke kleuren er over blijven en als je een lichte keuken hebt zou ik voor een donker blad gaan.