Vakantie perikelen met man. Wat vinden jullie?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Myo, 2 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.173
    35.838
    113
    Pff, lekker egoïstisch. Mijn man fietst ook, maar tijdens de vakantie misschien een enkele dag als hij de fiets al meeneemt. Vakantie is voor ons gezin, dan doen we dingen met zijn allen. Ik snap eerlijk gezegd niet dat je dit al zo lang "pikt".
    Ik zou heel duidelijk zijn en zeggen dat dit niet weer zo gaat. Wil hij graag fietsen gaat hij maar een weekje alleen, heeft hij daar geen zin in? Dan maar niet.
    En als hij vakanties zonder fietsen niet leuk vindt, zou ik desnoods maar alleen gaan.
     
  2. Dappertje Dik

    Dappertje Dik Niet meer actief

    Hij is toch uren weg met dat fietsen, neem ik aan, en daarna moet hij uitrusten?

    Ook nog de Tour de France kijken, da's weer een paar uur per dag.
    Hoe kan hij dan veel met de kinderen bezig zijn?

    Probeer het nou niet goed te praten!;)

    Wat doen jullie samen met het gezin? Naar het zwembad/strand/dorpje/terrasje/attractiepark? Of zit je daar alleen maar op die locatie met je schoonfamilie? Trouwens, als die er toch zijn, kunnen ze mooi eens op de kids passen, zodat jij en je man samen uit eten kunnen. Ieder nadeel heb z'n voordeel, toch?:D
     
  3. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Nou dit dus!!! Jij wil geen ander soort vakantie met hem omdat hij het dan niet naar zijn zin heeft, maar nu heb jij het toch niet naar je zin? Hij maakt zich daar blijkbaar ook niet druk om. Dus een weekje fietsen en een weekje wat jij leuk vindt lijkt me een prima oplossing! Of een keer een jaartje niet fietsen, kom op zeg, jij offert je al al die jaren op.
     
  4. Myo

    Myo Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.352
    0
    36
    Ja dat was mijn vraag, kan ik dat eisen of is dat niet egoïstisch van mij?
    Andere opties zijn om om en om op vakantie te gaan ; 1 naar zijn keuze en 1 naar mijn keuze. Heeft niet bepaald mijn voorkeur. Ik wil graag met z'n allen plezier hebben.
    Of per vakantie proberen een middenweg te vinden. Maar ja, wat is die middenweg dan. Dat wordt misschien een eindeloos getouwtrek.
     
  5. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Egoistisch van jou??? Wat denk je wat hij nu is? Om de beurt egoistisch zijn lijkt me prima ;), nu komt het van 1 kant. Je kan het om het jaar doen, of 2 weken vakantie en dan om de dag fietsen. Maar zie jij het zitten met je schoonfamilie of wil je dat eens een keer niet? Of ziet hij het zitten om te gaan fietsen zonder familie?
     
  6. Myo

    Myo Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.352
    0
    36
    Ja dat is ook zo. Laat ik het dan zo zeggen; wanneer er tijd over is.
    Het is niet bepaald een gebied voor jonge kinderen. Dus meer dan een zwembad en door dorpjes scharrelen is er niet. In 3 weken gaan we een keertje uit eten of winkelen in mij te plezieren. Winkelen vindt hij nog wel leuk, het uit eten gaan hoeft voor hem ook niet (kost veel geld en thuis eet je vaak lekkerder..zucht haha).
     
  7. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Wow dus jullie mogen met meneer mee omdat hij niet zonder jullie wil? Maar als hij gaat fietsen zit je "alleen" met de kinderen. Leuke vakantie "samen".

    Ik vind dat je niks teveel eist. Hij kan prima een keer wat minder fietsen en een vakantie boeken wat IEDEREEN leuk vindt.
     
  8. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Geen advies; hier ook vakantieperikelen, maar wij komen het huis niet eens uit omdat er niet geboekt wordt omdat we dáár al maanden op vastlopen. Pffff.

    Wel heel veel sterkte!!! En als hij vervelend doet, dan maar zonder hem en zonder schoonouders op vakantie. Ik zou er op een gegeven moment zo de balen van hebben dat ik een vakantie voor mezelf en mijn kind zou boeken. Kan hij mooi opsodefietsen. Haha. Maar goed, zoals ik al zei; hier stapelen de vakantieperikelen ook aardig op - en ik heb mezelf er al op betrapt om te kijken wat de Thalys kost :D

    Ik wil gewoon zon, quality time met mijn gezin en verder niks. Hoe moeilijk kan dat zijn voor die mannen? QUALITY-time. Met elkaar.
     
  9. MammieVanSammie

    MammieVanSammie Actief lid

    30 nov 2012
    395
    2
    18
    Noord Holland
    #29 MammieVanSammie, 2 jun 2015
    Laatst bewerkt: 2 jun 2015
    Oh de man en zijn fiets..
    De mijne neemt die van hem ook graag mee en zoekt ook het liefste de locatie er bij uit. Maar dat doen we echt niet iedere keer, hallo dan gaat ie maar alleen. Soms gaat hij dus ook een paar dagen met een vriend naar bv Zwitserland om te fietsen. Prima, veel plezier, t is je gegund.
    Maar een gezinsvakantie waarbij meneer iedere dag de hort op is en ik met de kinderen 'zit', zou ik echt niet accepteren. Het is toch leuker om met zijn allen samen te zijn?
    Het wordt alleen wel problematisch als hij, zoals je omschrijft, iets anders niet leuk zou vinden. Maar is dat dan zo? Hebben jullie t wel eens geprobeerd, anders dan centerparks?
    Ik zou voorstellen om eens een week ergens heen te gaan waar je anders niet zou komen (ergens waar je heen moet vliegen ofzo, want dat kan natuurlijk niet met die fiets). Als hij dan een week gaat zitten mokken heb je pech en ga je met de kinderen iets doen. Maar misschien komt hij er zelf wel achter dat hij dit óók leuk vindt. Wat de boer niet kent..
    En ja, ik vind dat je dat mag eisen en dat je dan niet egoïstisch bent!! Het moet toch een beetje gelijk verdeeld zijn, nu geef jij alleen maar en neemt hij
     
  10. Dappertje Dik

    Dappertje Dik Niet meer actief

    Wat wil je man dan?
    Sommige mannen zijn echt erg, haha!
     
  11. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Oh ja, die ken ik... ;)

    "Maar ik vind het niet erg als jij alleen naar dat huwelijk gaat."

    Nee knurft!!! Maar ik vind het wel erg om alleen te gaan.

    of

    "Ik vind het toch ook niet erg als jij alleen naar je ouders gaat. Nou dan."

    Oh, dus omdat jij het niet erg vindt dat ik naar mijn ouders ga, mag ik het niet vervelend vinden als jij in je eentje weggaat. Ik ga al alleen naar mijn ouders omdat jij niet meewilt. Niet omdat ik zo nodig alleen wil gaan en wil slepen met kinderen en honden en spullen en ...

    Oh, mannen ;)
     
  12. Myo

    Myo Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.352
    0
    36
    Ik heb al een paar goede punten voorbij zien komen. Ik ga het vanavond nog eens met hem over hebben. Dus wordt vervolgd. Mijn kindjes zijn nu wakker namelijk.
    Joycey; sterkte daar. Niet leuk dit.
     
  13. Dappertje Dik

    Dappertje Dik Niet meer actief

    Wij kwamen vorig jaar een oom en een schoonneef tegen. Die fietsten de hele dag (Dordogne, dus goed fietsklimaat). Die vrouwen lagen de hele dag bij het zwembad. Ze scheelden aardig wat in leeftijd en de jongste vrouw kwam een keer 's avonds bij ons een wijntje drinken, ze had het helemaal gehad met de hele situatie. De situatie liep behoorlijk uit de hand en het jongste stel is eerder vertrokken. Ik vond het echt pure horror wat ik allemaal zag.
     
  14. Chels89

    Chels89 Bekend lid

    22 apr 2014
    799
    128
    43
    Ik zou niet eens mee gaan als hij op fiets vakantie gaat, mag die lekker alleen doen een weekje met zijn familie, en wanneer je als gezin op vakantie gaat die fiets thuislaten. En zelf ook is een week ergens heen gaan zonder hem, kan die zien hoe gezellig het is alleen met de kinderen en geen volwassene om je heen.
     
  15. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Mijn kerel wil het liefst gratis op vakantie in een dikke villa ;)

    Hij wil voor zo weinig mogelijk geld in het mooiste huisje ever made in het mooiste land, wat uiteraard niet te ver weg mag zijn ivm de reistijd, met het mooiste zwembad, in de mooiste stad met de meest leukste dingen om te doen (cultureel en architectonisch gezien), allerlei leuke uitstapjes maken die niks kosten, om vervolgens 's avonds in het huisje zich te laten bedienen qua eten en chillen.

    En dan heb ik 6 opties die verdraaid goed in de buurt komen van dat verhaaltje hierboven; maar dan gaat hij recensies zitten lezen (waarbij er altijd wel 1 zeiksnor iets negatiefs zegt) of gaat hij opzoeken op de kaart hoeveel benzine/uur dat wel niet gaat kosten om daar te komen en uitzoeken wat er allemaal in de omgeving te doen is en of het budgettechnisch allemaal wel kan beneden de 900 euro voor 2 weken - wat dus echt betekent dat je niet onwijs hoge eisen kunt stellen want het is nou eenmaal duur om op vakantie te gaan. Plus dat hij bovendien voor elk getackeld probleem wel 4 nieuwe problemen verzint die niet aan de orde zijn waarbij hij na drie kwartier frustratie alles weg klikt en er niet meer over wil praten en ik hem verwensingen naar zijn hoofd smijt over dat hij onredelijk doet. "Het zwembad is te klein", "Er is niks te doen in de omgeving", "Er is geen midgetgolf". Wil je midgetgolfen dan? "Nee, maar het is toch leuk als het er is".

    Maar wél dolgraag op vakantie willen. Ik zal een boon zijn als ik er wat van snap. We zijn al sinds december op zoek naar 'een vakantie'.

    Het meest shitterigste excuus was: de inrichting van het huisje lijkt op de inrichting van een oud omaatje - dat er nog woont. Weet je waarom? Omdat ze het lekker knus hadden ingericht met gordijntjes, pannenlappen en gehaakte ruiten-lapjes op de muur. Want ja, dat is natuurlijk geheel onoverkomelijk als de rest van de vakantie aan AL je wensen voldoet :p! Grrrr.

    [/einde frustratie]
     
  16. MammieVanSammie

    MammieVanSammie Actief lid

    30 nov 2012
    395
    2
    18
    Noord Holland
    @joycey
    Ja lekker dan, jou opties laten zoeken om ze vervolgens allemaal af te schieten :$ Daar zou ik ook snel klaar mee zijn, dan zoekt ie zelf maar wat.

    Ben trouwens wel benieuwd naar je opties, want de voorwaarden klinken goed :D

    Die van dat midgetgolf.. Hahahaha
     
  17. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Maar het huisje is te lelijk aan de buitenkant; iemand zegt er iets negatiefs over - dus dan moet het wel slecht zijn, de speeltuin is lang niet zo uitgebreid voor ons kind (serieus, ons kind vermaakt zich 3 uur lang met een dweil - hij is nog geen 2 jaar oud, maar of er wel even een speeltuin van 4304830923 speeltoestellen kan komen) etc.

    Ik word er gek van. Dattie het uitzoekt :p Ik ga wel met mijn schoonouders mee, whahahahaha.
     
  18. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Zo dan. Die kon van mij ook 3hoog een boom in. Dat je het uithoudt, werkelijk ;)
     
  19. kusjes1986

    kusjes1986 Bekend lid

    24 jan 2015
    830
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb niet alles gelezen.
    Ik vraag me alleen wel af wat jou 3 kindjes van zo'n vakantie vinden. Als mijn kindjes het heel erg naar hun zin hebben zou ik dat als moeder ook hebben. Mochten mijn kinderen het nou echt niet leuk vinden daar dan zou ik mijn man lekker alleen laten gaan en met mijn 3 koters ergens heen gaan waar zij het leuk hebben en ik dan ook. ben ook niet zo moeilijk in dat soort dingen.Zo heeft iedere graag zijn dingetjes en dat kan met elkaar of zonder elkaar.
     
  20. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hij is een lieverd en ik hou van hem; maar vakanties zijn niet zijn ding. Vroeger ging hij met zijn ouders mee (en besloten zij, zonder zijn inspraak) of bleef hij thuis. Zijn moeder zegt ook: gewoon boeken, niet vragen/overleggen. Dus ik denk dat ik dat maar ga doen.
     

Deel Deze Pagina