maar uh....... zonder vervelend te doen. lijst is wel heel lang. idee om beheer te vragen titel aan te passen? nod lijst 1 t/m 8 juli en de lijst dus ook?
Ja leek mij n goed idee. Dankje voor het toevoegen. En wat vervelend dat jij weinig eitjes hebt die springen. Hoop dat je er deze keer een hebt!
Bedankt voor het toevoegen. De lijst verkorten lijkt mij ook een goed plan. Is normaal altijd een week, anders kan het wel eens erg druk gaan worden hier. Is ook wel gezellig..maar moeilijk om bij te houden denk ik.
♥ NOD lijst 1 t/m 8 juli 2015 ♥ 1: (4) Jennifer23, 24 jaar, ronde 2, 1e kindje Beertje1987, 27 jaar, ronde 3, 2e kindje Zomer15, 28 jaar, ronde 1, 2e kindje Katrien, 31 jaar, ronde 11, 1e kindje 2: (0) 3: (3) Lieflief, 31 jaar, ronde 2 (1e na v.mk.), 2e kindje Laurazoey 27 jaar, ronde 4, 1e kindje mamalap, 32 jaar, ronde 8, 2e kindje (*) 4: (0) 5: (1) besjes, 28 jaar, ronde 6, 2e kindje 6 : (0) 7: (0) 8: (1) debbel83, 31 jaar, ronde 6, 1e kindje Datumloos: (0) Buiten de lijst: Totaal: 9 Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (*), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst zelf aan met je: naam, leeftijd, ronde, en hoeveelste kindje. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. NIET KOPIËREN! DAT WERKT NIET! Haal Quote boven en onderaan weg met het kopiëren, dan werkt het wel
Hahaha ja he ik hoop je niet weer tegen te komen in een volgende ronde! Laten we lekker samen naar een zwangere lijst gaan veel leuker
Jeej titel is aangepast Zo dames ik stem voor om allemaal naar de zwanger lijst door te schuiven! Ik ben er zelf wel bang voor, geen vertrouwen meer dat het bij ons met clomid gaat lukken. Maar goed we weten het pas begin volgende maand.
Ja echt stukken beter. Wij geven de hoop nog niet op. Maar kan me wel voorstellen dat het na een ontzettend lange tijd wat minder hoopgevend is. Toch lees je dat het soms heel onverwacht toch lukt. Mn vriendin heeft er 3 jaar over gedaan en in de maand dat ze geen hulp wilden ivm carnaval en het toch niet willen proberen os het uiteindelijk spontaan gelukt.
Haha ja dat hoor je wel vaker hoor, alleen zonder Hulp is de kans op eisprong echt zeer klein. Maar inderdaad wie weet omdat ik er toch al geen vertrouwen meer in heb dat het juist raak is Ik krijg deze cyclus wel evaluatie gesprek om te praten naar overstap hormonen spuiten om ovulatie op te wekken. Dus we zullen zien. Opgeven staat in ieder geval nog niet in ons woordenboek
Ik kom me hier ook aanmelden... Dora26, 27 jaar, ronde 6, 1ste kindje Nod is 4 juli Hopelijk een goede ronde voor ons allemaal!
Ik zie inderdaad ook al wat bekend volk hier... Laten we inderdaad maar gezellig met z'n allen doorschuiven naar de zwangerschapslijsten
ha meiden, begint al gezellig druk te worden hier Goed idee om de lijst wat in te korten naar een weekje. Menstruatie zit er bijna op hier, gelukkig! Sinds ik geen pil meer gebruik (gestopt gebleven na bevalling van zoontje) zijn mijn moodswings wel wat heftiger haha. Ik heb standaard 2 dagen dat ik strontchagerijnig ben hihi. Ik wilde eigenlijk deze ronde mn temp gaan bijhouden, maar ik vind het zo irritant dat het moet voor je ook maar iets doet. Als ik wakker wordt moet ik namelijk altijd heel nodig plassen en dan kan ik dat ook echt niet uitstellen zeg maar... Wat is jullie ervarign met ovulatietestjes? Misschien moet ik daar maar op overgaan dan...
Ik heb ook maar eens in de 35 a 40 dagen een eisprong..als ik al een eisprong heb..Nog nooit heel duidelijke ovulatietest gehad . Ik sla vaak dus een maand over..een maand zonder kans op zwangerschap, heel frustrerend vind ik dat. Ik wil deze maand naar de huisarts om te bespreken wat ik eraan zou kunnen doen. Weet jij wat de eerste stap van de huisarts is, mamalap? Iets om de eisprong regelmatig te krijgen?
Hoelang ben je al bezig? Mijn huisarts zei bij een onregelmatige cyclus mogen ze na 8 maanden doorsturen. Ik zelf ben vanaf maart 2014 gaan temperaturen om eisprong te vinden, ik heb mijn kaartjes in augustus meegenomen naar huisarts. Op dat moment waren we 9 maanden verder na stoppen pil en had ik tweemaal een eisprong gehad. Dus ik kreeg ook gelijk een doorverwijzing.