uitgerekend februari 2016

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by CSI, May 27, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rapunzel

    Rapunzel Fanatiek lid

    Dec 14, 2012
    4,172
    5,727
    113
  2. CSI

    CSI Bekend lid

    Jun 7, 2014
    558
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fien!! Super leuk! Gefeliciteerd! En hey nu was t een maandje zonder stress haha hier deze maand ook geen ove testen gedaan en maar 1 x in vermoedelijk vruchtbare periode het leuk gehad en dat was nog wel onder de douche en toch raak! Wat werkt een lijf toch vreemd.

    Wat betreft angsten.. ik ben ook zo bang.. ik heb echt helemaal nergens last van.. nog geen pijntje, niet misselijk, niet duizelig niks.. dat had k allemaal bij de vorige wel... zelfs niet meer afs cb afscheiding (lees: niks) ik wacht maar gewoon af.. Zolang ik niet bloed heeft opnieuw testen geen nut.. die geeft toch wel zwanger aan dan... Mocht t wel goed zijn met de 1e echo dan halleluja laat me dan maar de hele zwangerschap zo voelen😂
     
  3. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    Dec 2, 2014
    1,180
    28
    48
    Bedankt CSI ^^! Ja 't is echt opvallend hé, uiteindelijk gaan we die mensen nog moeten geloven die altijd zeiden: "je moet er wat minder mee bezig zijn"... :)

    Ik ben ook wel wat bang, CSI. Ik heb wel pijntjes (nog eens verkouden op de koop toe), maarja you never know hé... Ga blij zijn als ik de huisarts vanavond kan bellen :)
     
  4. so blessed

    so blessed Bekend lid

    Jun 1, 2015
    683
    440
    63
    Nou, heb de woorden amper uitgesproken....... Ben net bij een babyzaak geweest en vind zo'n tutje! Meteen maar meegenomen als mini vaderdag cadeautje ;) Die tutjes zijn blijkbaar idd een tijdje eruit geweest en nu zijn ze terug (net een ander uiterlijk maar net zo leuk)!
     
  5. Donder

    Donder Actief lid

    Mar 14, 2013
    210
    0
    0
    Baby's verwacht Februari 2016

    1 februari
    Marl1tje - 1e kindje (18 juni 1e echo)
    Puk2015 - 1e kindje (8 juni MvM - 10 juni echo gyn)

    2 februari
    Keke91 - 1e kindje (29 Juni intake en misschien eerste echo)

    3 februari
    CSI - 2e kindje (24 juni intake + echo)
    Fiona1983 - 2e kindje (24 juni 1e echo)
    Liyana - 1e kindje (11 juni 1e echo)

    4 februari
    Moone - 1e kindje
    JucyY - 1e kindje (29 juni intake + echo)
    Maria79 - 1e kindje

    5 februari
    Linnaea - 1e kindje (29 juni intake vk + 1e echo)
    Talvi - 2e kindje
    DDucky - 1e kindje (19 juni intake vk + 1e echo)

    6 februari
    so blessed - 1e kindje (25 juni echo - 30 juni intake)

    7 februari
    Coekie - 2e kindje (23 juni echo - 29 juni intake vk)
    Johanna - 3e kindje

    8 februari
    Donder - 36 jaar - 2e kindje (25 juni echo - 30 juni intake)

    9 februari
    Debbie: 1e kindje (26 juni eerste echo)

    10 februari
    Laana - 2e kindje (18 juni (6wk)1e echo bij gyn)

    12 februari
    Saartje5 - 33 jaar - 2de kindje

    Datumloos:
    Mom2be21 - 1e kindje (23 juni vroege echo, 7 juli termijnecho en 8 juli intake VK)
    Multiculti888
    fien2808 - 24 jaar - 1ste kindje

    Belangrijk!!
    - De lijst kopiëren werkt niet.
    - Druk op Quote onderaan het bericht met de lijst, haal bovenaan en onderaan het stukje tussen de haakjes met naam en quote erin weg en pas de lijst aan.
    - Lukt het niet? Zet dan in je bericht dat je op de lijst wil en je wordt erop gezet!
     
  6. mom2be21

    mom2be21 Bekend lid

    Jun 11, 2012
    777
    591
    93
    Female
    NULL
    NULL
    Ik ben vandaag voor t eerst sinds ik weet dat ik zwanger ben weer op mn paard gestapt :) Ondanks dat ik n heel braaf paard heb vond ik t toch wel spannend. Ging hartstikke goed gelukkig! Merk wel dat ik echt sneller moe ben zeg, niet best!
     
  7. Donder

    Donder Actief lid

    Mar 14, 2013
    210
    0
    0
    Wij willen graag weten of het een jongetje of meisje wordt, eigenlink gewoon omdat we het willen weten.
    Bin onze dochter wisten we het ook, maar hebben het toen tegen niemand gezegd. We hebben er uiteindelijk zelfs een soort van wedstrijd van gemaakt voor vrienden familie en collega's.
    Ze mochten geboortedatum en jongen/mejsje opgeven.
    Ik heb toen zelfs bij iedereen die te vroev gegokt had een berichtje gestuurd 'Helaas de door jou gekozen datum is zonder geboorte voorbij gegaan, maar misschien heb je het geslacht nog goed'
    We kregen daar hele leuke reacties op...

    Ik ben ook met regelmaat onzeker over of het allemaal goed gaat, tot dat ik buk en m'n eten omhoog komt....

    Vanaf dinsdag zal ik wrs veel minder posten hier, want ik weet niet of we wifi hebben op de camping in Italië, vakantie was al geboekt en komt nu supergoed uit, want ik ben bang dat ik mijn mond niet kan houden.
    tegelijkertijd ook spannend, want wat als het niet goed gaat???
    Lastig lastig
     
  8. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    Dec 2, 2014
    1,180
    28
    48
    Ik heb net mijn resultaten van het bloedonderzoek en hij zei dat het een twijfelgeval was (18) en ik moet maandag terug bloed laten trekken. :(

    Ben in volle paniek nog testen gaan halen, en dat heeft me weer een beetje gerustgesteld, wat denken jullie?

    Kruidvat: 03/06 ochtendurine
    Clearblue: 05/06 avondurine
     

    Attached Files:

  9. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,694
    38
    48
    Female
    Utrecht
    Het kan heel erg variëren hoor, deze waardes! Snap dat er nu spannende dagen voor je aankomen.
    Waarom had je eigenlijk een bloedtest aangevraagd?
     
  10. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    Dec 2, 2014
    1,180
    28
    48
    Da's hier toch zowat de gang van zaken... thuistest - bloedtest - gyn bellen :)
     
  11. so blessed

    so blessed Bekend lid

    Jun 1, 2015
    683
    440
    63
    Hmm snap dat je dan in paniek raakt. Maar ik zou nog even afwachten hoor. Hcg wordt steeds meer natuurlijk en met een positieve test zou ik wat geruster zijn idd. Hopelijk was het gewoon nog niet sterk genoeg zichtbaar bij je :)
     
  12. CSI

    CSI Bekend lid

    Jun 7, 2014
    558
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje fien wat spannend! Je test ziet er super goed uit! Ik duim voor je!
     
  13. CSI

    CSI Bekend lid

    Jun 7, 2014
    558
    0
    0
    NULL
    NULL
    Qua geslacht wij willen t ook graag weten en gaan met 16 weken geslacht echo maken..
     
  14. Keke91

    Keke91 Bekend lid

    Jul 3, 2014
    644
    336
    63
    Female
    Gelderland
    Ik duim ook voor je Fien, die van de CB ziet er wel een stuk duidelijker uit al!

    Wij willen ook graag weten wat het geslacht is, kunnen we toch wat gerichter shoppen. Anderen mogen van ons het geslacht dan ook weten. Ik ben nu al zo benieuwd!

    Ook ik heb vanmorgen het boek van Kluun voor mijn vriend besteld en het 9 maanden dagboek voor mezelf (die komt morgen binnen). Lijkt me ook wel een leuke bezigheid. :)
    Ik ben alleen nog iets onzeker om het boek ook echt in te gaan vullen, straks gaat het alsnog mis, moet ik weer een nieuwe kopen..Hoe doen jullie dat, gewoon vertrouwen hebben?

    Verder nog steeds niet heel veel last van kwaaltjes (helaas). Mijn borsten doen wel behoorlijk zeer, zelfs als ik mijn hand er heel licht op leg doet het pijn (en ja, dat check ik natuurlijk meerdere keren per dag haha). Ik hoop ook vooral dat dat zo blijft, geeft toch aan dat er wat gebeurt.
    Oh ja en ik heb het elke avond koud! Heb de afgelopen week elke avond nog met een deken op de bank gelegen. Of dat nou door de zwangerschap komt weet ik niet zeker. Maar ik vermoed van wel, kan dan ook echt rillingen hebben terwijl het volgens mijn vriend dan echt niet koud is ofzo.
    Verder had ik vanmiddag echt steekjes in mijn borsten (best een vervelend gevoel, herkennen jullie dat?) en heb ik nog regelmatig lichte krampjes en steekjes bij mijn buik.

    Daarbij ren ik nog zéker één keer per dag half in paniek naar de wc om te checken of er geen bloed is.
     
  15. Debbie91

    Debbie91 Bekend lid

    Apr 29, 2014
    523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah schrikken fien! Hoop heel erg dat je hcg oploopt, die cb ziet er perfect uit!!
    Ik herken jouw klachten Keke, ik heb steeds kippenvel en rillingen, niet alleen 's avonds maar ook soms overdag, heel raar...
    En steken in mijn borsten heb ik ook, jeukende tepels, als ik krab doet het zeer haha...
    Steekjes in mijn onderbuik, voel duidelijk dat er iets gebeurd...
    Ben vandaag naar babypark gegaan met mijn moeder, een kinderwagen uitgezocht (nog niet gekocht hoor).
    Ik probeer gewoon te genieten van mijn zwangerschap, dit is het moment waar ik 1,5 naar uitgeleefd heb! Als het misgaat, ben ik toch wel teleurgesteld.
    Dus: kinderwagen:
     
  16. Debbie91

    Debbie91 Bekend lid

    Apr 29, 2014
    523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Koeka pakje! Te leuk!
     
  17. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Ha cool, ik ben er afgelopen dinsdag weer op mijn haflinger gestapt en vandaag stap ik weer op mijn jonge kwpn-er.
     
  18. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    Dec 2, 2014
    1,180
    28
    48
    Thanks iedereen!
    De test vanochtend was ook nog steeds donker.

    Dat wordt een lang weekend... :)
     
  19. JucyY

    JucyY Lid

    May 20, 2015
    83
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeft er iemand meer last van wat bruine afscheiding of oud bloed? Weet zelf niet precies wat het is en maak me behoorlijk zorgen😔
     
  20. Johanna18

    Johanna18 Bekend lid

    Jun 2, 2015
    691
    195
    43
    NULL
    NULL
    @ jucy oud (bruin) bloed kan nog van de innesteling zijn maar kan ook zijn dat er n klein bloedvaatje gesprongen is. T kan ook op n miskraam wijzen maar dat hoeft helemaal niet.
    Wacht gewoon rustig af en hou in de gaten of het niet rood of meer wordt. Meer kun je helaas niet doen. Zolang het een klein beetje bruin bloed is... niet te druk over maken...
     

Share This Page