Wat dragen jullie thuis?

Discussie in 'De lounge' gestart door Alizee, 5 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eliza78

    Eliza78 Niet meer actief

    Trainings/joggingbroeken.. wat zijn dat?? die hebben wij niet... Hier in huis wordt er alleen omgekleed als je naar en uit bed komt. Overdag dragen we kleding. :)
     
  2. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Maar comfortabel hoeft toch niet lelijk te zijn? Want sorry, een joggingbroek met daar je sokken overheen getrokken en dan je badjas aan? Haha
     
  3. Pickle

    Pickle Fanatiek lid

    7 mei 2010
    1.293
    5
    38
    Nou ja, in mijn omgeving valt dat wel mee maar ik snap wel welk type je bedoelt hoor :p Maar ik ageer tegen de term makkelijk kapsel. Mijn lange haar is een veel makkelijker kapsel dan een korte coupe die ik elke ochtend zou moeten modelleren.
     
  4. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Nouja de badjas draag ik niet, maar verder een legging of trainingsbroek.
    Het kan mij niet schelen hoor hoe ik er thuis uit zie, mijn man is toch de hele dag op werk dus voor wie moet ik er dan mooi uitzien?. Buiten zou ik nooit in huispak lopen en draag ik gewoon fatsoenlijke kleding.
     
  5. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.018
    548
    113
    over het korte kapsel..ik heb kort haar maar ben langer en meer mee bezig als mijn vriendinnen die altijd maar een suffe staart hebben. Elke vijf weken knippen verven en smorgens fihnen en in model brengen. Vind persoonlijk mijn haar mooier verzorgd als zon staart en dan half door het elastiek heen
     
  6. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.018
    548
    113
    voor jezelf? Ik voel me echt niet fijn als ik er als een slons bijloop en zou me doodschamen voor de postbode of loodgieter die aan de deur komt
     
  7. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.830
    3.627
    113
    Meestal gewoon hetzelfde als de rest van de dag. Alleen als ik een jurkje met panty aan heb gooi ik die uit en trek ik lekker een broek en sokken aan. En in de winter trek ik 's avonds meestal een warm fleecevest over m'n kleren aan.
     
  8. fanona

    fanona Bekend lid

    9 dec 2014
    892
    336
    63
    Draag meestal jurkjes thuis waarmee ik de deur niet uitga aangezien die te kort zijn voor buiten. Maar heb ook vaak genoeg ook mij pyjama dagen, héérlijk. Wat betreft een makkelijk kapsel, met krullen heb je die jammer genoeg nooit of je kort of lang haar hebt.
    Draag wel bijna altijd make-up, ook als ik de deur niet uitga.
     
  9. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Op dit moment bij voorkeur een dunne yogabroek. Dat zit het meest aangenaam met m'n dikke pokkel en de vele harde buiken. Meestal probeer ik er wel charmanter uit te zien maar nu kan het me weinig schelen.
    Man draagt in de avonden als we een serie kijken ofzo bij voorkeur een joggingbroek. Dat maakt hem absoluut niet minder aantrekkelijk ;)
     
  10. tuc

    tuc Niet meer actief


    Amen! Dat gezanik over kort haar altijd...

    Verder draag ik alleen joggingbroeken als ik doodziek ben. Ik kleed mij niet steeds om...moet 4x per dag eruit om naar school te gaan, ik ga mij toch niet elke keer omkleden? En ja tussen de bedrijven door sta ik dus wel eens op hakken te stofzuigen.
     
  11. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    Een joggingbroek :) net zoals mijn man en zoontje. Wij hebben gelukkig geen opgedirkt gedoe nodig om elkaar mooi en aantrekkelijk te vinden. En we voelen ons allebei het meest comfortabel in die kleding.
     
  12. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Ik woon in een flat dus de postbode zie ik niet. Maar dan nog, voor die 5 seconden dat die voor de deur staat ga ik me niet opdoffen nee.
    En als ik weet dat er een klusjesman komt dan zorg ik gewoom dat ik aangekleed ben. Ik kleed me ook niet 4x per dag om maar wanneer ik thuis ben en niet meer weg hoef trek ik gewoon wat makkelijks aan.
    Zolang ik er buiten niet als een slons bijloop is er in mijn ogen niks mis mee dat ik thuis gewoon simpel gekleed ben.
     
  13. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    26 jun 2009
    5.330
    0
    36
    Midden v/h land
    Ik heb niet eens jurkjes, hoge hakken of panty's, dus draag die ook niet. Dus gewoon jeans en een shirtje, zowel binnen als buitenshuis. Als ik weet dat ik de deur niet (meer) uit hoef doe ik thuis nog wel 's een huisbroek ofzo aan, maar verder zit er bij mij geen verschil tussen uit of thuis. Optutten enzo doe ik sowieso niet aan. Geen idee of dat mij een ma flodder maakt, ik draag geen regenjas met kaplaarzen, maar geef gewoon niks om mode en make-up :)
     
  14. Melief

    Melief Niet meer actief

    Overdag gewoon altijd een spijkerbroek met een shirt/blouse/trui en na het douchen savonds trek ik een zachtere broek aan met een shirt/trui.
    Zou best een mooi jurkje met hakken aan willen maar ik voel me er gewoon niet fijn in dus vandaar altijd een spijkerbroek ;)
     
  15. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Ik draag thuis wat ik smorgens besluit aan te trekken haha.
    Dit is meestal gewoon een skinny/spijkerbroek en iets erop.
    Dit kan de ene dag een trui zijn, de andere dag een shirtje. Maar kan ook net zo goed iets met een jasje zijn.
    Het voordeel is dat ik in de thuiszorg mijn normale kleding draag en ze niet vuil worden. Als ik iemand verzorg draag ik mijn witte jasje over mijn kleding.

    Ik loop echt nooit de hele dag in mijn pyjama en trek deze pas aan op het moment dat ik naar bed ga.

    Mijn man loopt wel veel in een trainingsbroek, sowieso iedere dag na zijn werk. Dan komt hij thuis, gaat douchen en trekt een trainingsbroek aan. Hij is voor mij daardoor niet minder aantrekkelijk ;)
     
  16. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Tja. Ik denk dat we allemaal wel een beeld hebben bij de korte kapsels die bedoeld worden. Dat zijn niet de kapsels waar Tina het over heeft ;)
    Hier in de straat woont ook zo'n vrouw. Man en dochter zien er altijd verzorgd uit, maar zij is een halve kerel met dus een dergelijk kort kapsel, trainingsbroek (3/4) en crocs :( Bijzonder onaantrekkelijk om te zien en ik verbaas me er elke keer weer over.

    En nee. Daarmee bedoel ik niet dat mannen in het algemeen onverzorgd zijn oid ;)
     
  17. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Hier precies hetzelfde.
    Mijn 'buitenkleding' bestaat voornamelijk uit jurken, rokken, mantelpakken en hoge hakken. Ik bezit überhaupt geen schoenen zonder hakken, behalve sportschoenen.

    Binnen draag ik geen schoenen en meestal ook geen sokken, lekker zittende broek of een katoenen jurk dat lekker losjes zit.
    Huispakken heb ik dan weer ook niet.
     
  18. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Het ligt er natuurlijk ook wel aan wat voor sportbroeken je draagt..
    Ik heb best strakke comfortabele sportbroeken en mijn man vind het geweldig als ik ze aan heb.. Maar ik loop ook vaak in mijn normale kleren thuis. Het is best verschillend.
     
  19. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Ik heb geen buiten of binnenkleding :(
    Ik heb geen huispak of trainingspak want voel me daar gewoon niet prettig in.

    Ik draag vrijwel altijd gewoon een strakke jeans en een leuk truitje, dit doe ik in de ochtend aan en voordat ik naar bed ga uit.
    Ook al kom ik niet buiten (behalve met de hond wandelen) dan wil ik er nog verzorgd uitzien, voor mezelf en voor mijn man.
    Schoenen, ik draag thuis meestal wel platte schoenen en als we ergens naartoe gaan een hakje.
     
  20. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Overdag nette kleren, maar als ik s'avonds de jongens op bed doe en ga douche trek ik lekker een trainingsbroek en makkelijke trui aan
     

Deel Deze Pagina