Na de 'rare' streep van vrijdag toch door getest. Is de ovulatietest nu positief? Bekijk bijlage 460424
Hoi allemaal! Ik zie toch écht een licht streepje staan.. Ben ruim een week overtijd, maar verloor sinds 2 dagen heel soms wat bloed, vooral bruin bloed.. Zette niet door, dus toch maar getest vanmorgen en toen dus dit resultaat! Wie ziet het ook???? Spannend!
Vrijdag te horen gekregen dat ons ukje een grootte heeft van 5 wk ipv 6 weken. Ziet er dus niet goed uit. Vandaag getest en lijkt wel een stuk lichter, vorige testen waren echt knal testen. Wat denken jullie?
Hihi, succes! Wij ook een cryo tp en toch voor de zekerheid zelf geprobeerd! Nu zwanger van een tweeling. (2eiig jongen/meisje en 1 cryo teruggeplaatst. Dus manlief heeft ook gescoord!
Had je het over mijn test? Op de foto zie je het niet, maar het is een heel dun licht blauw streepje.. Morgen maar weer testen, dit was een etos test. Straks even een kruidvat 2v5 halen!
Mooie test toch!! Ik had nu persoonlijk echt gestopt met testen het maakt je alleen maar gek en onzeker...je kunt gwn niet meer doen als afwachten en snap je wel gezien je onderschrift maar had toch echt gestopt met testen want dat zegt niets ?? Nogmaals GEFELICITEERD!! Je bent zwanger 😄😊 en hoop dat je straks heerlijk kunt genieten!! Het roze in je onderschrift ? Begrijp ik dan nu juist verkeerd en is het al misgegaan?? Dan sorry voor mijn hele verhaal hier boven
Ik had vrijdag ochtend eenmalig bloedverlies, bij de vk is toen een echo gemaakt en het vruchtje was qua grootte rond de 5 wk, terwijl ik 6 wk zwanger was. Dus moest ernstig rekening houden met een Mk. Maar er gebeurd verder niks, dus daarom de test. Bij mijn eerdere Mk werden de testen duidelijk lichter namelijk. Deze keer lijkt dat dus ook zo, maar vond de streep wat vreemd doordat hij aan de bovenkant wel donker is. Genieten is er niet bij
Weet je zekr dat je een week overtijd bent? De streep is dan wel echt te licht. Had je eerder niet getest? @schorpioen wauw zet m op!