Hoe stellen ze de dyagnose en, hoe zien ze dat en halen ze die ook weg ..? ik heb morgen een afspraak bij de gyn. Ik ben erg bang
Ik heb een myoom in de baarmoeder, die jaren geleden (toen wij nog in de IUI fase zaten), is weggehaald. Dat was een dagopname omdat hij in de baarmoeder zat en te groot. Kleine myomen laten ze doorgaans zitten volgens mij, vooropgesteld dat ze niet te groot zijn en op een ongevaarlijke plek. Maar dat is echt aan jullie gyn om dat te bespreken. Echter, later tijdens mijn zwangerschap kwamen we erachter dat deze was teruggekomen. Hij was klein weliswaar, maar wel te zien op de echo's. Op zich hoeft dat geen probleem te zijn, mits de plek waar het zit goed is. Ik heb er geen last van gehad iig.
Bedankt voor je reactie. Ik vermoed dat ik een grote heb want mijn buik lijkt netalsof ik zwanger ben. Maar we zullen morgen zien met de echo
Ik heb een kleine, van 2cm. . Bij mij vast gesteld d.m.v. inwendige echo. Er hoefde niks mee te gebeuren, behalve controle's, om te kijken of die groeit of niet.
Ik heb een vleesboom in mijn baarmoeder. Jij bent nu niet zwanger begrijp ik? Ik ben het wel. Bij mij is hij ontdekt bij de termijnecho. Ik was toen 13 weken zwanger. Hij was toen nog maar klein, zo'n 2 cm. Ik ben toen door de VK doorgestuurd naar de gyn. 10 dagen later kreeg ik weer een echo. Ik was toen dus ruim 14 weken. Of ze nu anders gemeten hebben weet ik niet, maar toen leek hij zo'n 3 cm. Volgende week moet ik weer voor een echo naar het ziekenhuis. Dan ben ik bijna 17 weken, dan krijg ik ook meer info van de gyn. Moet ik onder controle blijven bij de gyn. of niet? Ik ben ook wel erg benieuwd of hij veel gegroeid is. We wachten het maar rustig af. Maar ik snap dat je graag van anderen ook wil horen. Een vrouw vertelde mij dat zij naar Tilburg is geweest met haar klachten. Daar doen ze embolisatie. Dan wordt de bloedtoevoer naar de vleesboom afgesloten. Daardoor verschrompelt hij en sterft hij af. Veel sterkte morgen, altijd spannend als je iets in je lijf hebt wat er eigenlijk niet hoort.
Grietje bedankt. Ik ben niet zwanger maar mijn buik groeit met de dag terwijl ik ben afgevallen en.nog aan.het afvallen ben en ik heb erg heftige menstruaties met ergveel bloedverlies