Wat maakt een naam ordinair volgens jullie?

Discussie in 'Babynamen' gestart door MommyInHeels, 7 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    School IS niet heel belangrijk, school VIND jij heel belangrijk. Ik vind van niet. Meningsverschil moet er kunnen zijn.
     
  2. Bella28

    Bella28 Fanatiek lid

    9 apr 2015
    1.261
    315
    83
    Vrouw
    NULL
    NULL
    wat ik persoonlijk ordi vind zijn namen met 'la' ervoor, hier bijvoorbeeld in de straat La-Gina, bij Nederlandse mensen.
     
  3. MommyInHeels

    MommyInHeels Actief lid

    10 mei 2015
    457
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mening verschil kan er zeker zijn, maar ik denk dat je een kind heel, maar ook heel veel ontneemt dan...
     
  4. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Kijk en zulk soort opmerkingen vind ik nou jammer, dat ik mijn kind heel veel zou ontnemen. Dat is gewoon een kwestie van niet weten waar je over praat omdat je totaal geen beeld hebt bij hoe thuisonderwijs wordt gegeven.
     
  5. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Tsja. Thuisonderwijs ken ik idd niet, maar ik ken wel Iederwijs uit de eerste hand en dat zou wat mij betreft verboden moeten worden. Sowieso ben ik voor onderwijs van de ouwe stempel. Dus tafels uit je hoofd leren en provincies en hun hoofdsteden. En hoofdrekenen ook.

    Op de middelbare vind ik die profielen de dood in de pot. Waarom toch die eenheidsworst. Altijd dat gelul over 'pretpakket'... Als ik eindexamen had moeten doen in vakken als tekenen, muziek of kunstgeschiedenis, dan had ik het never nooit gehaald hoor. Dus wat nou 'pret'. Waar ik echt heel erg verdrietig van word is dat ze bij andere vakken niet mogen corrigeren op het Nederlands. "Dat is demotiverend, het gaat hier om biologie" Ga toch weg!!!! Nederlands beheersen is de basis.
     
  6. VSC

    VSC Niet meer actief

    Ik denk dat ze misschien meer t sociale aspect bedoelt?
    In de zin van, bijna alle leeftijdsgenootjes gaan wel naar een school, daar maken ze vriendjes en vriendinnetjes, leren dingen in groepen etc
    School is wel meer dan alleen onderwijs/lesstof natuurlijk
     
  7. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    20 jaar geleden kon je het al gewoon laten vallen. Toen het er uit kon kon heb ik dat meteen gedaan.
     
  8. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Dat zal wel, maar sociale ontwikkeling is mogelijk op veel meer manieren dan enkel school. Zonder school maakt een kind ook vriendjes en vriendinnetjes, leert het ook in groepen te werken en komt het meer dan genoeg in aanraking met leeftijdsgenoten. Ik denk dat veel mensen bij thuisonderwijs een beeld hebben van een kind dat met zijn moeder aan de keukentafel zit te blokken. Echter zit het heel anders in elkaar.
     
  9. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    23 jul 2012
    3.499
    0
    36

    Jij durft! Hoop dat je kind echt een slim manneke word anders gaat hij het zwaar krijgen met zo'n moeder!

    Dan laat m'n dochter maar een tokkie naam hebben en ik een tokkie zijn ik zal ALTIJD achter mijn kind staan, en SUPER trots op der zijn ook al zit ze op het vmbo! Bleeegh misselijke reactie.
     
  10. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    23 jul 2012
    3.499
    0
    36
    Ik zie nu al voor me hoe je zoon thuis komt met een rapport en trots laat zien wat voor mooie punten hij heeft. Jij dan boos word waarom die 9 geen 10 is!
     
  11. MommyInHeels

    MommyInHeels Actief lid

    10 mei 2015
    457
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik weet donders goed waar ik het over heb. Ik heb zelfs een dochtertje die naar de basis school gaat. Vriendjes van school zijn heel anders als vriendjes van zwemles.

    Daarnaast is het gewoon heel goed voor een kind om een aantal uur van huis weg te zijn en leren zelfstandig worden. Ik weet nog toen de kleine voor het eerst naar de basis school ging, huilen en tranen beiden. Bijna een jaar verder en je komt er echt achter dat je soms tijd voor jezelf en huis houden nodig hebt. :$

    Z'n kleintje is niet niks, en ik zie aan je status dat je het alleen gaat doen... Je hebt die tijd echt voor je zelf nodig. :)
     
  12. soovi

    soovi Fanatiek lid

    1 nov 2007
    2.465
    582
    113
    Misschien een hele stomme vraag.. Maar hoe denk jij het voor elkaar te krijgen om thuisonderwijs te combineren met alleenstaand ouderschap. Ga je er iemand voor inhuren of doe je het zelf?
    En ik beide gevallen vraag ik me af hoe dat gaat betalen?
    Is niet vervelend bedoeld hoor. Iedereen maakt zijn eigen keuzes. Ik sta zelf niet achter thuisonderwijs omdat het naar mijn mening niet alleen om het cognitieve gaat en mijn kind gaat met heel veel plezier naar school.
     
  13. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.866
    5.104
    113
    Misschien een andere stomme vraag, maar thuis onderwijs mag toch niet zomaar? Je moet toch een bepaalde vrijstelling krijgen die je alleen krijgt als je geen school in de buurt vindt die overeenkomt met eigen levensovertuiging of school niet mogelijk is door geestelijke/lichamelijke problemen. Volgens mij las ik zoiets laatst, kan het ook fout hebben.
    En niet dat ik dit zelf ook zou willen in de toekomst, maar ben wel benieuwd hoe dit in elkaar zit (of moet ik hiervoor niet op het namenforum zitten:p )
     
  14. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    @behappy, die 'hippe' namen die jij opnoemt , is ook niet mijn ding hoor..
     
  15. maviju

    maviju Fanatiek lid

    31 aug 2014
    1.080
    128
    63
    De kinderen van echte tokkies die ik ken (met grote monden, zonder baan (bijstand), tattoos, laaggeschoold) hebben namen als Yves, Teun, Hope, Joop, Yolanda, Nick.

    Ik ken ook een Jayden en Joey (namen die door sommigen hier als tokkienamen worden gezien). Beide jongens komen uit een net gezin met hoger opgeleide ouders. Ik heb die aso associatie dan ook niet met deze namen.
     
  16. VSC

    VSC Niet meer actief

    Je moet inderdaad een vrijstelling van de leerplicht hebben. Maar als je die wil krijg je die wel
     
  17. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Ik werk zelfstandig en vanaf september voornamelijk vanuit huis. Daarnaast begin ik pas op z'n vroegst om 14:00 met werken maar meestal pas om 16:00 of 17:00. Dat is dus prima te combineren met thuisonderwijs, ik heb overdag meer dan genoeg tijd.
     
  18. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    14 nov 2011
    9.867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    Goed verwoord!!
     
  19. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Ik zit op een FB-groep voor thuisonderwijs, al een klein jaartje, vanuit interesse hoe anderen dat aanpakken. Je krijgt vrijstelling van de leerplicht als er inderdaad in een straal van, ik geloof, 30 km geen school is die aansluit bij je levensovertuiging. Veel mensen in die groep hebben dezelfde levensovertuiging als ik en hebben op basis daarvan de vrijstelling gekregen. Het is dus mogelijk.
     
  20. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Precies dit. Het is enorm moeilijk om een vrijstelling van de leerplicht te krijgen en de staatssecretaris is bezig met een wetsontwerp om de aanvraag voor vrijstelling op grond van levensbeschouwing te laten vallen.

    Dus ik zou me meer gaan oriënteren op basisscholen die wel passen als ik Linnaea was want waarschijnlijk krijg je over 4,5 jaar die vrijstelling nire eens meer.
     

Deel Deze Pagina