Vriendinnen?

Discussie in 'De lounge' gestart door ElenaSofia, 8 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Wat erg, dat mensen je hebben laten vallen na het overlijden van Siem :( Hier was dat juist omgekeerd, na het overlijden van L* hebben wij juist veel steun ervaren van familie en vrienden. soms iets teveel voor mijn idee (want ik wilde rust en in mijn eigen wereld zitten en even niet moeten zeg maar) Maar er werd voor ons gekookt, gewassen, gezogen en voor de andere kinderen gezorgd.
    Die steun heb je zó nodig op dat moment!

    En ik zie dat je weer zwanger bent, van harte gefeliciteerd!!
     
  2. Mamia

    Mamia Actief lid

    3 dec 2014
    480
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook geen vriendinnen meer.. Nadat ik bij ml introk, hebben ze niks mr van zich laten horen! Ik heb een aantal keer contact gezocht & ze zelfs hier uitgenodigd, maar er kwam er nooit wat van... Ik dacht dat ze mijn vriendinnen waren, maar ik was alleen boeiend toen ze ik dichtbij woonde blijkbaar.. :( op dit moment bestaan vrienden voor mij niet! Heb geen vertrouwen mr in mensen...
     
  3. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Ik had een vriendenclubje van de dansschool, mix van leeftijd geslacht etc. Na mijn verhuizing naar andere kant vh land eigenlijk verwaterd en heb niet echt vrienden gemaakt daar. Ik kon ook niet zomgoed opschieten met vriendinnennvan Vl zijn vrienden. En schoonzus was ook niet bepaald de vriendin.

    Na tijdje weer terug verhuisd, Vl mee.
    Nog steeds weinig vrienden en oud clubje heel soms contact.
    Met vriendin van 1 vd vrienden van Vl inmiddels ok contact maar alleen als we op verjaardagen zijn.

    Maar heb juist via zo 2 goede vriendinnen gekregen omdat we samen in de zelfde maand uitgerekend zijn.
    We wonnen 30/45 min van elkaar en zien ons 6/8 keer per jaar met zijn 3En maar ook wel es apart van elkaar. Via fb chat kletsen we dagelijks.
    Daarnaast wat goede contacten uit clubje van zp overgehouden en kletsen 3/4 Keer per week

    Ben zelf niet iemand die er op uit gaat, en bijhouden vind ik lastig.
    Vind ook dat ik zelf geen nieuws ge vertellen heb en wat ik zeg niet interessant is
     
  4. Mamia

    Mamia Actief lid

    3 dec 2014
    480
    0
    0
    NULL
    NULL
    @mitsy1983 wat ontzettend naar voor je meid :( fijn dat je zo'n fantastische gezin hebt! Geniet ervan. Dikke knuf!
     
  5. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Dat hoop ik idd ook, als Norah naar school of de crèche gaat, dat ik misschien wat contact krijg met andere moeders.
     
  6. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Bedankt voor je lieve bericht mamia, krijg er traantjes van, zucht.
     
  7. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Dankjewel Mamabri!
     
  8. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    ahhh Mitsy lieverd, heeeeele dikke knuffel. :(
     
  9. CiDa84

    CiDa84 Bekend lid

    13 aug 2014
    552
    55
    28
    Ik heb 1 hele goede vriendin, we zien elkaar 1/2 wekelijks. Verder nog contact via App, ze is zelf nog alleen, maar ondanks dat is ons contact gelukkig nooit verwaterd, eerder zijn we de laatste jaren meer met elkaar om gegaan.

    Dan heb ik nog 2 vriendinnen, die zie ik vooral als gezelligheidsvriendinnen, spreken af en toe af, is dan ook heel gezellig, maar als ik eens wat problemen heb oid zal ik dat niet met hun bespreken.

    Met mijn moeder en zusje kan ik het ook heel goed vinden, spreken elkaar vaak en doen ook geregeld leuke dingen met elkaar.
     
  10. Lottel

    Lottel Fanatiek lid

    3 jan 2010
    1.188
    116
    63
    brabant
    Hier helaas door verhuizing ook niks over gehouden helaas. Of ja als het alleen van mijn kant komt dan wel,maar daar ben ik inmiddels wel aardig klaar mee.

    Verder hier nog geen vriendschappen op gedaan. Wel iemand via een ander forum tegen gekomen en paar keer wat leuks mee gedaan,maar nu ik zelf zwanger ben hoor ik er niks meer van. (terwijl ze zelf ook een kindje heeft) Beetje jammer dus..
     
  11. susy26

    susy26 Niet meer actief

    herkenbaar Lottel, altijd van 1 kant komen, daar was ik ook klaar mee idd.
    ''Fijn'' om te lezen dat ik niet de enigste bent waar t zo gaat.
    En graag of niet toch. Veranderen doe ik voor niemand. dan gaan ze maar. Het is wel goed zo. En het is ook zo als je kindje(es) naar school gaan kom je vanzelf meer in contact.
     
  12. GingerAle

    GingerAle Fanatiek lid

    21 apr 2014
    1.394
    1
    0
    Dit is herkenbaar! Mijn vriendinnen van vroeger wonen verder weg; ik heb er met een nog wel heel goed contact gelukkig. Maar momenteel heb ik vooral contact met de vrouwen in onze vriendengroep. Je hebt dan toch veel meer gemeenschappelijk.

    Ik zou wel graag wat meer vriendinnen in de buurt hebben. Ze wonen eigenlijk allemaal verder weg.
     
  13. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Ik heb 6 vrienden van 'vroeger'.de rest is gewoon weg verwatert. Daarnaast nog ongeveer 4 "nieuwe" aantal jaren. Ik zit de laatste tijd erg goed in mijn vel daardoor komen er ineens ook veel sociale contacten.ergens een bakje koffie doen bijv.

    Ik heb geen werk en ben t huismoeder sociale contacten/vrienden (zowel man als vrouw) vind ik voor me eigen erg prettig
     
  14. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    Ik heb 1 vriendin waarvan ik weet dat ze voor me door het vuur zou gaan, en ik voor haar. En ik hou ontzettend veel van haar. Ook heb ik ongever 3 andere vriendinnen die ik met enige regelmaat zie.

    Verder heb ik wel mensen waar ik mee omga, maar echt vrienden kan ik dat niet noemen denk ik. Eerder goede kennissen... Ik ben ook erg slecht in onderhouden van vriendschappen, ik stak er meer in dan dat ik terug kreeg. ik moest overal achteraan de anderen niet. Toen ik verhuist ben, ben ik er achter komen hoeveel "vrienden" ik had...
     
  15. Maria79

    Maria79 Actief lid

    14 jan 2014
    346
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb 3 hele goede vriendinnen en 5 beste vrienden waar ik dag en nacht terecht kan. We zien elkaar niet elke week, maar spreken/appen elkaar wel regelmatig en als er echt iets is, staan we binnen no time bij elkaar voor de deur. Een aantal ken ik er nog van de middelbare school en anderen zijn in een andere fase in mijn leven gekomen, maar allemaal net zo dierbaar. Verder nog een aantal kennisvriendinnetjes die ik regelmatig zie. En van vl zijn kant ook nog een aantal. Weekenden zitten vaak propvol bij ons, maar wel altijd erg gezellig....krijg ik heel veel energie van..
     
  16. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    9 jan 2014
    4.538
    1.171
    113
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Ik heb een paar goede vrienden en vriendinnen en verschillende goede kennissen. Een jaar geleden had ik waarschijnlijk gezegd dat ik veel vriendinnen had maar tijdens de zwangerschap kwam ik erachter dat de meeste vriendschappen niet zo hecht waren. Het contact moest steeds van mijn kant komen en er werd me nooit gevraagd hoe het ging, ook niet toen we over ons PGD-traject hadden verteld. Gewoon geen enkele interesse. Één "vriendin" gaf zelfs toe dat de zwangerschap haar niet zo interesseerde. Eerlijk, maar wel kwetsend. De mannen in onze vriendengroep zijn meer mijn mans vrienden maar zij waren wel betrokken en geïnteresseerd. Er zijn nu een paar dames waar ik nog een leuke vriendschap mee heb en de rest beschouw ik als goede kennissen. Gelukkig komen er ook leuke mensen bij. Zo gaat dat soms, ik heb me erbij neergelegd.
     
  17. blossom85

    blossom85 Fanatiek lid

    4 jan 2013
    4.621
    1.576
    113
    Vrouw
    het oosten
    Dat heb ik hier dus ook gehad. Ben ook een eind weg verhuisd en sindsdien hoorde ik ook van niemand wat meer. Ik mis het wel heel erg. Heb hier wel collega's waar ik af en toe wat mee doe.
     
  18. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    30 dec 2011
    2.576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb redelijk wat vriendinnen... En ben daar ook best blij mee.
     
  19. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
     
  20. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Hier ook verhuisd en daardoor vriendinnen verloren.
    Met 2 heb ik nog een lange afstandsvriendschappen.
    We hebben via whatsapp veel contact en zien elkaar een paar keer per jaar.
    Verder in mijn nieuwe woonplaats contacten opgedaan waarvan ik nu kan zeggen dat ik er 1 echte vriendin aan over gehouden heb.
    Verder nog best veel contact met meiden die ik ken van mijn ziekenhuisopname van de jongste.
    Verder in de straat veel jonge gezinnen en we spreken wel eens af en dan spelen de kinderen samen.
    Ik heb nu dus 3 echt goede vriendinnen waarvan ik er 1 wekelijks zie.
     

Deel Deze Pagina