Deze maand voor het eggie (2de kind)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Hummeltje 1, 27 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Happy2013

    Happy2013 Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.162
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik blijf hopen voor je dat terug naar de huisarts niet nodig is!

    Hier krijg ik nog steeds mijn schoppen op mijn schaambot! Heel irritant gevoel, maar iedere dag daar schoppen maakt dat ik weer een dagje dichterbij toch een ks ben. Ook krijg ik nu hoger in mijn buik stompen (vaak tegelijk met de schoppen beneden), ze is dus aan het studeren voor superman!
     
  2. Happy2013

    Happy2013 Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.162
    0
    0
    NULL
    NULL
    geen nieuws is goed nieuws???

    Hier niet iig... Ik slaap zo slecht.... Ben kei moe. Ga op tijd naar bed, lig vervolgens tot half1/half 2 naar het plafond te staren. Om dan in slaap te vallen tot een uur of 4/5 en dan te liggen wachten op de wekker...
    Ben gesloopt, en ook echt niet vriendelijk voor mijn omgeving...
    Morgen de vk maar even bellen wat ik kan pakken (begreep van internet al dat melatonine geen goed idee is...)
     
  3. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.245
    2.363
    113
    Vrouw
    Pfff happy, slecht slapen is echt killing he? Hier ook 2 wakkerlignachten achter de rug, en dan vandaag de hele dag koppijn en janken om alles door de vermoeidheid.

    Ik ben sinds vorige week iets kortere dagen gaan werken, tot 2 uur ipv 5 uur, zodat ik toch mijn bekken de rust kan geven die ik nodig heb. Heb nu het gevoel wel zonder kleerscheuren mijn verlof te halen over anderhalve week , maar is echt aftellen!

    De babykamer lijkt nu aardig af (alleen de gordijnen nog ophangen en dan kan het gereedschap iig weer opgeruimd). Dan de kasten soppen zodat de kleertjes er gewassen in kunnen. Nesteldrang all over the place, maar ik weet aardig wat aan mijn vriend over te laten haha. Komt straks wel in mijn verlof!

    Marsonny, jij al lekker thuis? Kun je er een beetje ontspannen in gaan nu er een duidelijk plan is?

    Hummeltje, stoer dat jullie het nog even zelf proberen, de zwemmers zijn goed en jullie hebben bewezen dat jullie het kunnen dus hou de moed erin!
     
  4. nic25

    nic25 Actief lid

    15 okt 2012
    431
    0
    16
    invalleerkracht basisonderwijs
    Limburg
    Jaaaa dames! Eindelijk is t zover. Gister een ppsitieve test in handen !!!
    Hoe is t bij jullie? Al ver over de helft zie ik! Nog ff en dan begint het verlof!
     
  5. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.245
    2.363
    113
    Vrouw
    JAAAAAAAAAA! Gefeliciteerd meid! Lekker de hele dag met een mega-grijns op je gezicht rondlopen en dansen door het huis! Jippie!

    Hier inderdaad aan mijn laatste werkweek bezig, heerlijk dat ik daarna niets meer hoef! Y is een paar dagen bij opa en oma en mist ons helemaal niet (want ze hebben daar koetjes en schaapjes en dat is veel leuker ;)), dus ik kan thuis ook fijn uitrusten en beetje babykamer inrichten zonder een peuter in de gaten te moeten houden..
     
  6. Happy2013

    Happy2013 Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.162
    0
    0
    NULL
    NULL
    jaaaa nic!!!!! super!!!!!
    Hoe voel je je?

    Hier steeds meer het gevoel om overal tekort te schieten....
    Als moeder, als vrouw, als collega, als vriendin en zelfs als zwangere... Ik vraag mezelf voortdurend af hoe ik het straks in hemelsnaam met 2 kids ga doen...
    Dat gevoel had ik met dochter ook, maar het lijkt nu veel intenser...

    Verder gisteren flinke krampen rechtsonderin mijn buik gehad... moest ze echt wegpuffen. In een warm bad trokken ze gelukkig snel genoeg weg... Vind het wel vroeg voor oefenweeen.. wat jullie?
    Gelukkig zo naar de verloskundige, dus dan even alles op tafel gooien...
     
  7. nic25

    nic25 Actief lid

    15 okt 2012
    431
    0
    16
    invalleerkracht basisonderwijs
    Limburg
    Ja voel me eigenlijk wel prima. Beetje ochtendmisselijk Maja dat had ik met Anouk vanaf week 6 ook.. Nu valt t nog mee. En wat steken hier en daar maar daar is mee te leven ;) hoest bij de verloskundige afgelopen. Lekker alles op tafel gegooid? Zal wel opluchten of niet?
     
  8. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nic
    Van harte gefeliciteerd!!!


    Ik zit merk ik heel erg in mijn bubbel, heb weinig contact met de buitenwereld :)Het gaat verder wel oke, echt de laatste loodjes!
    De kleine is van goed liggen, naar stuit gedraaid en vorige week met de liggingsecho lag hij weer goed en bij de controle afgelopen week ook nog. Zijn hoofdje ligt ook al aardig in het bekken en dat voel ik wel!

    Verder erg druk met allerlei dingetjes afronden voor de babykamer, bed moet nog op klossen, vluchttas nog klaarzetten :)
     
  9. nic25

    nic25 Actief lid

    15 okt 2012
    431
    0
    16
    invalleerkracht basisonderwijs
    Limburg
    Spannend marsonny! Gauw die tas pakken! Dalijk start t al! Ahhahaa
     
  10. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha staat voor morgen op de planning nog even wat dingetjes halen morgen en dan in 1x in de tas
     
  11. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.245
    2.363
    113
    Vrouw
    O ja, de vluchttas! *zet hem op het nestellijstje*

    en vergeet de nood-logeertas voor grote broer/zus niet!

    Ons bed past niet in de klossen van de thuiszorgwinkel dus ik liep van de week met mijn mega-toeter de supermarkt uit met 6 bierkratjes in mijn wagentje (lege bierkratjes welteverstaan, maar doordat ze zo hoog gestapeld waren zag je dat niet)
     
  12. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn ouders komen hier heen voor D en mijn schoonzus woont hier in de straat die plukt wel uit de kast wat ze nodig heeft voor hem
     
  13. Happy2013

    Happy2013 Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.162
    0
    0
    NULL
    NULL
    owja, logeertas voor grote zus... is ook een goede! zet die op het lijstje erbij!!!

    hier alles bij de VK uitgestort en zij deed eigenlijk heel luchtig... Pfff... Ik moest me maar niet schuldig voelen, was heel normaal...

    wel heeft ze er nog een klein complexje bij gemaakt. ze had mijn buik gevoeld en hartje geluisterd. Vraagt ze daarna of we nog echo afspraken hebben staan. Niet dus.
    Zegt ze, het lijkt mij een goed idee om met ongeveer 30 weken een groeiecho te plannen, omdat jouw eerste OOK zo'n kleintje was...
    En sinds die tijd hoor ik dus alleen nog het woord OOK...
    Maar we mogen 14 juli, dus dat is al bijna!

    lekker al op het eindje MCW en Marsonny. al zullen deze dagen ook wel extra zwaar voor jullie zijn... Ik mag tenminste nog in de airco werken! trekken jullie het nog een beetje?
     
  14. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier is het nog te doen, ramen afgeschermd en de ventilator aan. Duimen dat ukje niet op de heetste dag van de week kennis wil komen maken. In de slaapkamer hebben we een mobiele airco, maar slapen op een waterdichte molton is echt verschrikkelijk

    Ik kan me goed voorstellen dat het woordje ook door je hoofd blijft spelen, anders even de verloskundige bellen of ze dat werkelijk bij het onderzoek gemerkt heeft dat de baby klein is
     
  15. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.245
    2.363
    113
    Vrouw
    Die waterdichte molton stel ik ook nog ff uit tot na de ergste hitte, net als de klossen.. dat geklauter als je 10x per nacht moet plassen.. ;)
    hier een zwembadje waar ik ook in pas en een mobiele airco op de slaapkamer, maar tot nu toe goed te doen (29 graden hier vandaag). Net nog een echo gehad en babybroertje wordt al zo groot geschat als Y bij de geboorte (deze man is gemiddeld, Y was gewoon een kleintje..).

    Er is natuurlijk niks mis met een kleine baby, als ie maar niet te klein is.. gewoon even bellen wat ze precies bedoelde dan weet je iig of je je terecht zorgen maakt of dat er gewoon een misverstandje is.. en als je baby wat kleiner is kunnen ze m iig goed in de gaten houden en uitzoeken waarom!
     
  16. nic25

    nic25 Actief lid

    15 okt 2012
    431
    0
    16
    invalleerkracht basisonderwijs
    Limburg
    Jeetje wat zijn jullie al ver in de zwangerschap! Heel veel sterkte in de warmte en hopelijk maken de kleintjes volgende week kennis als de meeste hitte voorbij is ;)
     
  17. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    De.tijd gaat snel inderdaad!

    Nic25, Hoe gaat het met jou? Voel je je goed?

    MCW, jongetjes zijn vaak wat groter dan meisjes

    De waterdichte molton er toch op gedaan we hebben vrij nieuwe matrassen, neem het risico maar niet, maar zonder transpireer ik ook best flink door de hormonen dus heel veel scheelt het niet. Bed staat ook hoog dat vind mijn bekken wel weer prettig met erin en eruit gaan
     
  18. nic25

    nic25 Actief lid

    15 okt 2012
    431
    0
    16
    invalleerkracht basisonderwijs
    Limburg
    Ja met mij gaat t prima. Volgende week woensdag eerste echo. Hoop zobdatvt hartje klopt!! Ben goed misselijk in de ochtend af en toe smiddags na op tijd blijven eten en smorges crackers en dan valt t wel mee. Alleen de warmte pffff. Moeilijk om voor je te houden dat je zwanger bent. Heb toch erg last van duizeligheid met de warmte... Majamag nie klagen sommige hebben t erger hahaha
     
  19. Happy2013

    Happy2013 Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.162
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hihi, nic, alles voor het goede doel.

    Vandaag gelukkig wat cooler. Maar juist nu wil mijn lichaam even niet...
    buikpijn, hoofdpijn blegh...
     
  20. marsonny

    marsonny Bekend lid

    13 aug 2010
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nic25
    Altijd spannend die eerste echo! Ik ga duimen dat het een heel mooi knipperlichtje mag zijn

    Happy
    Hoe gaat het nu met je ben je een beetje opgeknapt?





    Hier de hitte tot zaterdag overleefd toen werd ik in de ochtend echt ziek wakker van de warmte, maar naarmate het zondag afkoelde trok ik zelf ook weer bij.

    Het is nu afwachten tot het mannetje zin heeft om kennis te maken
     

Deel Deze Pagina