Argh krijg de foto maar niet geüploaded, wordt gek hier. Wil graag jullie mening horen. Op de foto is het wel minder duidelijk dan in het echie. dacht echt ja Omo wit, nou ongi kom dan door. Totdat ik 5 min later een minuscuul streepje zag. Hopelijk geen indroger, maar lijkt me sterk na 5 min.
Ja echt spannend, had er geen rekening meer mee gehouden, maar goed kan ook gewoon verbeelding zijn en dat ongi zometeen gewoon doorbreekt. Kan niks anders doen dan afwachten.
Als je op meer opties klikt kun je foto selecteren. Deze moet je in apart scherm uploaden. Als dat klaar is kun je dat scherm wegklikken en staat de afbeelding toegevoegd als goed is... Ben benieuwd!
Klopt, alleen staat er bij niet bij toegevoegd. blijf het proberen, wil graag de foto laten zien en weten of ik niet gek aan het worden ben.😜
Je ziet het op de foto bijna niet, maar ik zie toch echt iets heel lichts. Ik weet natuurlijk wel waar ik moet kijken.
Dankjewel voor de info... Dan zal ik misschien ook nog maar wat ovu-testen bijhalen, als het echt zo lang zou gaan duren, heb ik er niet genoeg in huis! Hoop dat jij ook wat duidelijkheid krijgt rond je eitje, begrijp wel dat je ook meteen 'verder' wil. Hopelijk komt het er snel aan
Hopelijk goed geslapen meid! En hopelijk blijft het bij die kleine bloedingen. Hoe gaat het voor de rest? Kan je je gedachten wat verzetten?
Gaat de goede kant uit geloof ik! Bedankt om het nog te vragen Sinds gisteren was het bloed al erg miniem, hopelijk vandaag gewoon ook gedaan. Krijg de indruk dat de pijn ook wat minder wordt, op hoop van zegen!
Ik zie m op beide foto 's indroger kleurd niet roze toch en je zag m na 5 min ? Lijkt toch op een positieve test... duim voir je
Ik zie hem ook op beide foto's hoor! Op de eerste wat lichter, maar dat kan. In werkelijkheid zijn ze natuurlijk wat donkerder, de foto's uploaden gaat hier niet al te best Dus bij deze... Ik hoop dat ze mooi voor je oplopen meid! Komop!
Bedankt voor jullie reacties!!😀 durf er eigenlijk nog niet op te hopen, want dacht echt dat ik ongi was. De eerste foto is van na 5 min en de laatste foto van ongeveer 45 min en deze is toch een stuk duidelijker, maar weet niet of deze nog betrouwbaar is. Ben nu aan het werk, maar zit toch een beetje te trillen.☺️
Ik vind het echt spannend.☺️ Ben een half uur met uploaden bezig geweest, ben ook zo goed mt dit soort dingen.😜
De eerste foto is idd van na 5 min en de laatste 45 min. Ik heb eigenlijk geen idee.☺️ Bij mijn eerste was de test na mijn NOD super duidelijk en deze is wat onzekerder.