Hoeveel voor verjaardag van je eigen kind?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door koter, 8 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    50-70 euro, meer vind ik echt niet nodig.
     
  2. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Verschilt een beetje per cadeau. Vorig jaar kreeg ze een fiets. Die was natuurlijk wel wat duurder. Dit jaar krijgt ze een doos Lego.
     
  3. Melief

    Melief Niet meer actief

    Net wat we leuk vinden en wat ze kan gebruiken. Eerste verjaardag was maar iets van 40 euro en dit jaar het dubbele. Geen vast bedrag dus.
     
  4. koter

    koter Bekend lid

    19 mrt 2011
    686
    4
    18
    Wauw bedankt voor jullie reacties!
     
  5. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Rond de 30 euro maar kan ook weleens 50 zijn een keer als ze daarvoor iets vragen. Is tot nog toe niet gebeurd.
     
  6. Frisbie

    Frisbie Bekend lid

    3 apr 2015
    895
    1
    16
    NULL
    NULL
    Wij hebben geen vast bedrag. We geven gewoon waarvan wij denken dat ze het leuk zullen vinden en de eerste drie jaar is ons dat gelukt. Nu de oudste 4 wordt, gaat ze misschien wel echt zelf een cadeau verzinnen. Afgelopen jaren was dat niet het geval. Zo gaven we haar bv de ikea keuken.
     
  7. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.264
    6.158
    113
    Geen vast bedrag, we kijken ook naar wat ze nodig hebben.
    Bijv dit jaar heeft zoon een kledingkast gekregen en dochter een nieuw bed. En dan een 'klein' kadootje erbij zoals een kleurboek of klei, om iets uit te pakken te hebben zeg maar.
     
  8. Jazziepooh

    Jazziepooh Niet meer actief

    Niet echt een vast bedrag, maar wel maximaal 100 euro.
    Vorig jaar was ik 50 euro kwijt en dit jaar 90.
     
  9. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Dat vind ik dan weer totaal niet iets wat je kado geeft aan je kind. Dat is gewoon hard nodig, (een bed kan ik me nog wel voorstellen als het een heel bijzonder bed is in een uitvoering die je kind zelf heel graag wil).
    Dingen zoals meubilair en fietsen vinden wij gewoon nodig, die krijgen ze dus gewoon. Besteden we doorgaans ook niet al teveel aan, meeste is tweedehands, maar als kado krijgen ze iig wel altijd iets van speelgoed.
     
  10. Shandy

    Shandy Fanatiek lid

    14 jan 2012
    2.603
    18
    38
    Jeetje, moeilijk te zeggen. Mn man wilde dit jaar in de tuin een soort kast/huisje maken waar we wat voorraadspullen in op konden slaan en wat ook tegelijkertijd een speelhuisje zou kunnen zijn. Een week voor de verjaardag van mn zoon zagen we ergens een superleuk speelhuisje van hout. Kostte 145 euro....
    Hebben dat besteld en gezegd dat dat het verjaardagskado is. Al had zoonlief niet jarig geweest,hadden we waarschijnlijk evengoed zoiets gekocht.
    Op de eerste verjaardag een onderdeel van de toettoet serie van 30euro geloof ik.
    Ik denk niet dat we een vast bedrag hebben, maar kijken wat er op dat moment leuk/nodig is
     
  11. Luna28

    Luna28 Niet meer actief

    Geen vast bedrag. Maar als iets heel duur is of groot proberen we wel te kijken of ze er allebei iets aan hebben. Mijn dochter heeft het Ikea keukentje gekregen voor haar eerste verjaardag. Die was volgens mij 90€ Onze zoon is morgen jarig en krijgt een zandbak, 150€ Ook hier gaan ze nog heel lang plezier van hebben samen.
     
  12. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    tussen de 50 en de 100 euro!
     
  13. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    geen vast bedrag hier, vorige verjaardag heeft ze een ikea keuken met alles erop en eraan gekregen en dat is nog altijd een groot succes hier. ik kijk gewoon wat ze op dat moment leuk vind en goed kan gebruiken.

    ik koop nu ook regelmatig nog cadeau's tussendoor, zoals een loopfietsje, daar was ze aan toe maar het duurt nog zo lang voor ze jarig is dus die krijgt ze dan gewoon, net als met buitenspeelgoed, ze is in oktober jarig dus kopen we nu af en toe wat dingen voor buiten om mee te spelen.
     
  14. Beaujuulais

    Beaujuulais Fanatiek lid

    15 sep 2008
    2.803
    70
    48
    Vrouw
    Zo rond de 100 euro is ons streven maar we komen vaker op een iets hoger bedrag uit.
    Onze kinderen zijn vlak na elkaar jarig en kunnen goed samen spelen.
    Meestal kopen we voor beide iets waar de ander ook mee kan spelen.
    Bijvoorbeeld een auto (brandweer, politie etc) van playmobile van een bepaalde serie, dus beide 1
    Daarnaast nog wat kleinere cadeautjes
     
  15. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Hier ook, maar dan 50 euro als maximum en niet als richtlijn. Ik vind het bedrag eigenlijk niet zo relevant. Als we meer geld hadden gehad lag het maximum waarschijnlijk wel hoger. ;)
     
  16. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.264
    6.158
    113
    Maar vandaar altijd nog iets van een kadootje erbij als klei of doosje LEGO ofzo. Maar dan dus geen groot verjaardagscadeau van 100 euro er nog naast.
     
  17. sanna1986

    sanna1986 Niet meer actief

    E heeft voor zijn eerste verjaardag een speelhelft en duplo gekregen. Totaal 100 euro ongeveer

    Voor zijn tweede verjaardag goudvissen in een aquarium 50 euro ofzo?

    En voor zijn derde verjaardag een loopfiets van 45 euro.

    Dus voor zijn vierde verjaardag krijgt hij iets van 30 euro uiteindelijk als hij 10 is hoef ik nog maar een paar euro uit te geven....

    Grapje hè we kijken niet naar het bedrag maar naar het cadeau. Ik neem aan dat hij vanaf komende verjaardag wensen krijgt nu moesten wij het nog bedenken.
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.335
    36.195
    113
    Geven jullie dan altijd 1 cadeau op een verjaardag? Mijn man kreeg ook altijd 1 cadeau, maar ik kreeg altijd heel veel cadeautjes (ook kleine en ook wel nuttige). Zo doe ik dat nu ook met de kids.
     
  19. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Meestal 1 "groot" cadeau van papa en mama, en wat kleine bijcadeautjes namens zus en katten. ;)
     
  20. susy26

    susy26 Niet meer actief

    ong rond de 50e pp. En nu zaten we te denken om een buitenspeeltoestel te kopen voor beide.
     

Deel Deze Pagina