Disneyland resort Parijs (deel 3)

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by Mamak, May 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    Dacht dat erbij stond dat slee in studio was? Of las ik verkeerd?

    Summerfun is toch in theater daar was ook altijd tatzan

    Gelukkig wel een lueke dag cathelijne. Dat van de cm heb ik laatste tijd meer gelezen. Dat ze weer vrolijk zijn en er zin in hebben
     
  2. debzie1984

    debzie1984 Bekend lid

    Sep 22, 2008
    981
    2
    18
    Zuid-Holland
    Heerlijke dag dus Cathelijne! Super dat het zo kon en gezelig samen :)

    Ze hebben arendelle nagemaakt op dat plein waar de kerstman ook altijd zit. Allemaal marktkramen enzo gemaakt. Ook de slee staat daar.

    Jammer dat phantom manor dan dicht is ;) die is toch favoriet bij je mannen?
     
  3. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    Meiden wat is jullie ervaring mbt boeken le chenegrinse ? Nu met vroeg boek of nog ff wachten? Las paar keer dat vlak tevoren soms zelfs meer dan 100 euro kan schelen. ;) . En hoe zijn de verschillende caravans? We hebben bali en waikiki op oog. Bali lijkt overal veel moderner en dat heeft ml liever dan zon ouderwets met rode bankjes voorziene houten hut :) voordeel van waikiki is de extra slaapkamer maar verder? We zijn er nu wel redelijk uit denk ik. Alleen nog niet of we dream of fantasy doen. En bovenstaande haha nog niet helemaal dus.
     
  4. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Wij hebben in een Waikiki gezeten, prima stacaravan! Het was op dat moment de enige die nog over was. De 3 slaapkamers vond ik erg prettig. Realiseert je man zich dat je er voornamelijk alleen maar slaapt en dus de ogen dicht hebt en dus de bankjes niet ziet? :D

    Wij hebben iets van 2 maanden tevoren geboekt, 200 euro voor 3 nachten (Meivakantie). Voor dat bedrag kon ik geen hotel vinden, vandaar de camping. Als we weer gaan, zal mijn keuze voor deze camping wederom afhangen van de prijs. Simpelweg: de goedkoopste wordt mijn keuze! Ja, ik weet dat een Formule 1 hotel nog goedkoper is, maar dat doe ik niet. Ik wil wel enigszins comfort hebben en de Waikiki is prima. We hebben nog heerlijk op de veranda gezeten 's avonds.

    En een Dreams of een Fantasy? ik kan niet in je portemonnaie kijken. Wij hebben alle Blockdagen bekeken en vonden dit geen belemmering voor wanneer wij wilden komen, dus wij hebben de Fantasy gekozen. Scheelde toen 110 euro met de Dreams. We zijn bijv. beide Kerstdagen 2014 geweest, waren geen blockdagen. Je moet voor jezelf kijken wanneer je zou willen gaan. Wij hebben gezegd in ieder geval alle vakanties. Dat is prima te regelen met de Fantasy kaarten. In de Meivakantie hadden we 1 blockdag, maar toen zijn we een dagje naar Parijs zelf geweest en dat kwam gewoon perfect uit zo.
     
  5. Baylee

    Baylee Fanatiek lid

    Jan 21, 2008
    2,417
    0
    36
    Wij hebben de dream dacht nou ja voor 70 euro meer kan ik gaan wanneer ik wil en hoef ik nergens rekening mee te houden ;)
    Wil je je jaarkaarten hier aanschaffen of in Disney zelf?

    Ik weet ook nog niet voor de vakantie zit te twijfelen camping/hotel mss Disney combineren met vakantie in het zuiden geen idee nog !
     
  6. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Ja die is absoluut de favoriet. Echt jammer maar we komen er vast nog weleens :D
     
  7. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    Jul 25, 2006
    3,369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    @Cathelijne leuk te lezen dat het een fijne dag was en beter dat ze steeds aardiger worden :)

    @ Mama Suus
    Wij hebben op de camping les etangs fleuris gezeten. geboekt bij de eigenaar. mooie nieuwe chalets leuk zwembad en 25 minuten maar van disney. ik zag op de site dat voor 3 dagen rond mei 225,00 is. Mij stond deze meer aan dan Le chene Gris mede door de negatieve beoordeling van Le Chene Gris. Je kan bij les etangs fleuris 2 slaapkamer en 3 slaapkamer chalets huren.

    Wij gaan zelf volgend jaar zomer er voor 2 weken heen. Al zullen we dan niet elke dag disney doen natuurlijk :)
     
  8. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Niks natuurlijks aan :D :D

    Ik heb afgelopen week eens zitten kijken hoe duur het zou zijn om walt Disney world te bezoeken in Florida, dat staat toch ook wel hoog op mijn verlanglijstje!
     
  9. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    En? ben je je rot geschrokken van de prijzen? :D :D :D :D
     
  10. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Nee viel op zich wel mee, het is te sparen. Als de kinderen wat ouder zijn (over een jaartje of 4-5) wil ik wel die kant op.
    maar het is natuurlijk wel duurder dan DLRP, en ik heb mega vliegangst. Moet je nagaan hoe graag ik die parken wil zien :D
     
  11. debzie1984

    debzie1984 Bekend lid

    Sep 22, 2008
    981
    2
    18
    Zuid-Holland
    Mama suus wat is het prijsverschil nu tussen de 2 kaarten? Wij hebben toen gekozen voor dream. Scheelde niet veel en dachten als we het doen moeten we het goed doen.

    Ik mag vrijdag weer richting Disney! Heb er zo'n zin in :) 3 dagen met 3 vriendinnen die er nog nooit zijn geweest dus ga ze eens alle mooie dingen en gave attracties laten zien :D
     
  12. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    Jul 25, 2006
    3,369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    o ik zou ook zo graag naar Disney World ed willen. maar dat vliegen en de prijs houd me tegen. Maar toch ondanks dat wil ik het ooit echt gaan doen.
     
  13. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    Debzie, voor ons is het 80 euro verschil. 2 volw 2 kind
     
  14. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    Young flower ik zal die ook ff checken ken ik nog niet. Die chene grise viel me qua prijs mee 270 tot 345 per 8 dagen.
    Jaarkaart de fantasy heeft in die wk dat we willen 2 block 1 middenin maar das niet erg want willen dagje Parijs. En oom laatste dag is er 1 maar jah dab gaan we toch naar huis :)

    Cathelijne , das ook nog mijn droomreis idd. Maar obs houd idd ook prijs tegen maar ook het naar Amerika vliegen omdat ml toch een militair paspoort heeft. Ach jah ooit komt het eens. Maar dan wil ik ook langer heen en meer zien van Amerika
     
  15. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Leuk Debz! Kun je gids spelen :)
     
  16. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Bij ons was het dus 110 euro, 3 volwassenen (mijn zoon van 12 wordt beschouwd als een volwassene) en 1 kind.
     
  17. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    Vanaf welke leeftijd is volw dan bij hun? Echt vanaf 12 al? VVind ik erg jong all
     
  18. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Ja, bij 12 al. Ook in de restauranten e.d. Hij betaalt gewoon volle mep! :(
     
  19. pardoes

    pardoes VIP lid

    Apr 15, 2009
    7,679
    1,441
    113
    Kinderkaartjes zijn eigenlijk overal altijd tot 12 dus wat dat betreft niet raar ;). En de gemiddelde 12 jarige eet meer dan ik :D.

    @mamasuus, tegenwoordig is de vroegboekkorting meestal interressanter dan de last minute dus ik zou dan gaan voor vroegboek
     
  20. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Is ook zo, alleen de mijne dus niet. Hij is zo kieskeurig en eet zo weinig. Zou ook rustig voor 10/11 jaar door kunnen gaan qua lengte. Behalve qua humeur :D :D :D Lang leve de pubertijd!
     

Share This Page