Leg eens al je testen onder elkaar En echt slim is het niet om na 2 liter gedronken te hebben te gaan testen he
Nee inderdaad niet slim al dat water voor de test. Ik drink nou eenmaal elke dag zo veel en kon pas op weg naar huis een testje scoren bij de kruidvat en was zo nieuwsgierig 😢 Ik had er dus nog een over en heb toch weer vanochtend getest. Heb de tests nu niet bij me dus kan ze niet naast elkaar leggen. Heb we de foto van vandaag donkerder gemaakt waardoor het streepje duidelijker te zien is....denk ik.
Hoi, Ik heb vandaag n nieuwe test gedaan. Na de 5 min zag ik (nog) niks, maar na een uur verscheen er wél iets. Maar ga ervan uit dat na 5/10 min de test niet meer betrouwbaar is, hoewel ik t wel apart vind dat ie dan nog een roze gekleurde streep aangeeft
sorry dit is negatief. Goed te zien omdat het een pennestreep is en geen brede streep zoals de controlestreep. Ook is dit wel een behoorlijke grove bewerking om uberhaupt de streep zichtbaar te krijgen.
Druppels eens water in het urinegaatje. Dan trekt alle opgedroogde urine en valse opgedroogde vloeistof weg. Dan opnieuw foto maken (als al het gele weg is) en hier plaatsen. Een resultaat na afleestijd is niet geldig idd
Dankje RoGiJuLi en Lydia1986 voor jullie snelle reacties Zal zsm (weer) water erop druppelen (ben niet thuis dus wordt morgen).
Goedemorgen meiden, Ik heb gisteren testjes gekocht zodat manlief en ik zaterdag samen een testje kunnen wagen... Nu vroeg ik mij af of de pregnyl al uit mijn lijf zou zijn, want ik heb altijd onwijs last van zere (.)(.) door de pregnyl en dat verdwijnt dan meestal in de 2e wachtweek, net zoals nu en gisteren had ik een enorme menstruatiekramp maar geen bloedverlies. Dus heb deze ochtend al eens een testje gewaagd en ik zie een heeeeeeeeeel licht roze streepje. Op foto is het praktisch niet waarneembaar. De test is van Testjezelf en het is de eerste keer dat ik deze gebruik. Bekijk bijlage 460825
Dank je wel lydia! Heb net nog een kv test gedaan. Als het goed is is vandaag mn nod. Geef nog borstvoeding en mn cyclus is nog een zooitje dus ik weet het niet helemaal precies. Hier de test van vanmorgen bij mn rijtje van afgelopen week. Ga vanaf nu niet meer testen. Al is het zo verleidelijk om een beetje bevestiging te krijgen als je nog geen kwaaltjes hebt.