Wat vervelend ladylien! Hopelijk toch positief bericht vanavond! Vanmorgen in bed liggend meteen wat gegeten en nu ging het veel beter vandaag. Wij zijn er nog niet uit of we het willen weten bij de eerste was het een verrassing en dat was zowel voor ons als de familie toch ook wel erg leuk
Ladylien dat is dan wel weer ff spannend. Hopen op goed nieuws vanavond! Wij willen het wel weten. Ik dacht altijd van niet, maar mijn man keek me met zulke puppie ogen aan toen we het er ooit over hadden, ik was meteen om. En nu ik zwanger ben, wil ik het ook dolgraag weten. Mijn man is overtuigd dat het een meisje wordt, zo schattig. Ik heb echt geen idee... Maar ben echt benieuwd
Ik denk dat ik me hier inmiddels toch wel mag aanmelden. 23 juni eerste echo. Zit dan op 7 weken. Vind het super spannend!
Welkom en gefeliciteerd aan alle nieuwe meiden!! Ik las iets over een Facebook groep, dat zou ik wel leuk vinden, dingen delen gaat veel makkelijker als hier Hier nog steeds met enige regelmaat een veeg bruin, vandaag zelfs wat sliertjes. Ik vind het maar niks en ben heel bang dat het mis gaat 23 juni eerste echo, meer dan afwachten zit er niet op. Wel erg misselijk dus voel me wel echt nog zwanger.
Vanmiddag buikpijn, veel witverlies, steeds naar de wc om te checken en heel sterk het gevoel dat het niet goed was. Nu ineens bruinverlies Ondertussen wel nog steeds hartstikke misselijk, zit in de badkamer op de grond naast de wc en durf hier eigenlijk niet meer weg. Kotsen nog niet gebeurd maar wel achter elkaar kokhalzen. Aan de ene kant geruststellend: als ik zo misselijk ben kan ik er wel vanuit gaan dat ik nog zwanger ben, ondanks bruin wat ook helemaal niets hoeft te zeggen. Aan de andere kant bang dat ik misschien gewoon ziek aan het worden ben van een virus en dat dat niet samengaat met zwangerschap. Al weet ik niet eens of dat kan. Ga me zo proberen terug naar bed te slepen en dan slapen. Morgen hopelijk een betere dag.
Ai Linnaea morgen hopelijk een betere dag! Welkom Mariposa een bekende uit m'n laatste NOD-topic Ik wil dolgraag weten wat het geslacht is, maar ik vrees m'n mond niet te kunnen houden eens ik het weet, dus misschien vertellen we de omgeving dan dat we het niet weten Net telefoon gehad van huisarts, Hcg was 576 en tiptop voor 4w!
fijn ladylien, geruststelling! linnea, wat vervelend... hopelijk houd het bruinverlies snel op... hier ook super beroerd, veel erger dan bij mijn zoontje... en ook bijna de hele dag... bah!
Gister de hele dag misselijk, maar tot nu toe valt het vanochtend erg mee. Ben alleen steeds zo vroeg wakker... Tussen 5.00 en 6.00 elke morgen. Succes dames!
Fijn Ladylien, dat is super om te horen @Facebook: las iets over een FB-groep? Moet zeggen dat ik dat in de toekomst wel fijn zou vinden, ik ben zeer actief op Facebook en ik vind het ergens ook prettiger om een beetje een beeld te hebben bij met wie ik praat, op FB is dat toch wat persoonlijker vind ik zelf. Maar als ik me nu ga aanmelden in een groep genaamd "uitgerekend 1 t/m 15 februari 2016" kan mijn hele vriendenlijst zien dat ik me heb aangemeld en dat is toch even niet de bedoeling Ik voel me ondertussen qua misselijkheid iets beter dan gisteren. Ben nog wel misselijk en vooral als ik opsta en ga lopen maar niet meer al dat kokhalzen gelukkig. Borsten doen nog pijn, nog steeds doodmoe wakker geworden ondanks geslapen van 21:00 tot 7:00, die misselijkheid dus nog aanwezig... Volgens mij ben ik nog zwanger. Bruinverlies niet meer gezien maar wel buikpijn nu, aan de zijkant vooral en trekt naar mijn rug. Dus blijf me zorgen maken...
@Linnaea: wat ontzettend naar dat je je zo voelt. Hoop dat je misselijkheid en dergelijke maar gewoon een goed teken van zwangerschap zijn!! Al hoop ik natuurlijk ook dat je wel snel wat opknapt. Zo voelen is natuurlijk ook niets! @evaaatje: dat vroege wakker zijn heb ik ook. Ml staat om kwart over 5 op. Eerder werd ik daar niet eens wakker van.. Maar nu, klaar wakker Haha maar goed, kom ik zelf in elk geval ook op tijd op m'n werk Vannacht trouwens voor het eerst raar gedroomd.. Gedroomd dat ik een miskraam kreeg.. Pfff dat is ook niet lekker wakker worden.. Heb een test gedaan vanochtend (had vanaf vrijdag niet meer getest) en er staat gelukkig 2-3 weken, dus m'n hcg gaat mooi omhoog!!!
Mooie test petrsj Waar haal je eigenlijk die digitale testen en hoeveel kosten ze per stuk? Nu met die onzekerheid zou ik er ook wel eentje willen doen om te zien waar ik aan toe ben...
Deze zijn van clear blue, kun je bij Etos krijgen, Kruidvat, trekpleister etc! Je hebt ze per 1 verpakt, maar ik doe de per 2 verpakt (is goedkoper) die ik heb is ook dus met weken indicator. Kosten 15 euro nog iets voor 2 Irritant de onzekerheid he!
Fijn puk! Op naar de volgende echo. Hier hebben ze me echt te pakken, ben zo ontzettend misselijk en dat met een peuter van drie is dat niet echt handig...net de huisarts gebeld voor medicatie, kijkend naar de vorige zwangerschap helpt er bij mij helemaal niks...de medicatie van de huisarts zorgen ervoor dat ik redelijk in staat ben mijn dag vol te maken...hopen dat het minder lang duurt dan toen.
Oh wat fijn Puk! Ik ben jaloers op je.. Ben zo zenuwachtig. Hoop zo dat het hartje klopt! Verder heb ik veel gelezen. Kan niet meer herrinneren wie wat allemaal zei. Facebook; ik heb sinds december geen facebook meer, verademend! Kwaaltjes; ik herken van iedereen wel wat, extreem moe, misselijk, overgeven, krampjes in mn baarmoeder en menstruatie- achtige krampen. Licht bloedverlies ook al gehad. Ben alleen maar blij dat ik (nog) zwanger ben!