In Oktober 2015 uitgerekend!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door BlijeIk, 14 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Dankje :d

    Moet eerlijk zeggen dat ik nu soms ook wel denk jeetje waarom ik nu weer, heb al zoveel ellende voor mijn eigen gevoel, maar aan de andere kant.... Er zijn zoveel mensen die tijdens hun zwangerschap met heftigere dingen in aanraking komen dat dat van mij maar peanuts is

    Ze hebben net het infuus uit gezet ze gaan 3 uurtjes kijken hoe ik het zonder infuus doe en als dat goed gaat mag ik naar huis. Wel een waslijst aan " eisen"

    Geen gebakken ei
    Geen vlees en anders mager vlees
    Geen chips geen chocolade
    Geen pittig eten
    Geen vette hap

    En mijn medicatie tegen de pijn innemen, zolang het zeurderig blijft als nu is het goed, doet het weer hevige pijn extra medicatie helpt dat niet meteen de afdeling bellen krijg ik weer infuus

    Ik hoef niet weer eerst naar de huisarts en spoedeisende hulp en dan bloedprikken en een echo, ze willen dat ik meteen rechtstreeks kom en dan kunnen ze me meteen behandelen.

    En dan na de bevalling dus de galblaas eruit ....


    Maaaaar het gaat goed met de kleine jongen bij mama in de buik en dat vind ik het belangrijkste.
     
  2. Marjo88

    Marjo88 Fanatiek lid

    9 mrt 2014
    1.160
    514
    113
    Gefeliciteerd Hippo!

    Net de 20 weken echo gehad en alles was goed! Ze is nog steeds een meisje, en het belangrijkste, voor zover geen afwijkingen.
     
  3. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Persoonlijk vind ik het meevallen hoeveel hier gereageerd word maar dat is natuurlijk voor iedereen anders, je hoeft er geen sorry voor te zeggen hoor :)

    Maar vind het gewoon " leuk" af en toe eens te horen hoe het gaat :)
     
  4. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Top ! Gefeliciteerd met de goede echo :d
     
  5. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Gefeliciteerd hippo!!!
     
  6. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ik twijfelde nog of ik dat erachter zou zetten. :p (Dat het niet zo is dat het andere geslacht niet welkom zou zijn)
    Kan het me wel goed voorstellen hoor, ik zou het nu ook niet meer willen, ben nu gewend.

    Zo jeetje.. Had ze zo'n vertraging opgelopen of gewoon heel onhandig ingepland? Heel maf.. :(

    Wat jammer van de foto's ook, bah.. Meestal zijn die van het ziekenhuis juist mooier (naar mijn mening, natuurlijk). Hier kregen we een foto mee van het hoofdje, volgens mij ook alleen omdat m'n man erom vroeg (KUNT U HIER EEN FOTO VAN MAKEN? *Zwijmelgezicht* :p:p:p). Vond ik ook ietwat karig.. :) Zit je niet mee meis. :(
     
  7. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Hahaha ja da's waar. Kon het maar.. :)
     
  8. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Misschien ook omdat je nu NOG beroerder bent dan de vorige keren? Ik heb wel wat leuke dingen gezien, maar vooral op Nederlandse sites. Gelukkig heb ik een heeeeeele lieve zus.. :) (erg he..)
     
  9. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Nou, heel logisch dat je dat denkt ja.. Peanuts? :$ No way joh meis..

    Spannend, ik hoop dat het ook zonder infuus goed gaat. Da's een flinke lijst van dingen die je niet mag, zeg.. Hopelijk staan er niet veel dingen op die je JUIST goed kon verdragen (i.v.m. de misselijkheid/het vele spugen) en is er nog genoeg wat je wel kunt eten.. :(

    Wel 'fijn' dat die rompslomp niet hoeft en dat je dan direct daarheen kunt, maar pfoe.. Hopelijk hoeft het gewoon niet meer.

    Ja, da's wel het belangrijkste natuurlijk.. Wat ben je positief lieverd. <3
     
  10. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Wat fijn, gefeliciteerd. :)
     
  11. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw


    vind je &#128563; ik vind juist dat ik zo zeur &#128513; heb echt het idee dat ik alleen nog maar kan klagen terwijl ik ook zeker nu ik de kleine voel bewegen echt mijn geniet momenten wel heb
     
  12. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw


    Ik heb geen idee maar vond het echt heel vlot en snel gaan,

    Ze heeft nog wel even geprobeerd in 4d te kijken maar dat was niets, echt niet mooi
     
  13. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw


    En ze stuurt het dan op of bewaard ze het en komt ze voor de bevalling langs ?

    Fijn is dat om een lieve zus te hebben waar je goed mee kunt !

    Ik heb zelf een zusje 2,5 jaar jonger, al vanaf dat zij geboren is is ze mijn maatje en zou alles voor der doen,

    Ookal denken wij wel heel verschillend over opvoeden :p maar
    Daar gaan we gewoon niet over in discussie haha we weten van elkaar hoe we het doen en hoe we erover denken en respecteren elkaar

    Maar verder is mijn zusje echt de beste &#10084;&#65039;

    Lijkt me moeilijk zo ver weg te zitten maar gelukkig hebben ze tegenwoordig FaceTime en whats app en Skypen dat zal wel iets schelen misschien
     
  14. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Dankje &#128512;
     
  15. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ja echt, je komt op mij over als 'Het is nou eenmaal zo en zolang het met de kleine goed gaat, sla ik me er wel doorheen'. En het is ook echt megaveel en lijkt me een ontzettende impact hebben, dus logisch dat je het er vaak over hebt.. Maar gezeur kan ik in jouw posts echt niet ontdekken..
     
  16. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ik moest even goed kijken (bij de eerste oogopslag zie ik altijd alleen maar een 'blob' :p), maar hij zit met zijn handje bij zijn neus/mond (of IN de mond, lijkt ook wel een beetje op duimen), toch? Ik vind 'm wel schattig.. :)
     
  17. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Vanaf drie augustus zijn zij, mijn zwager en de twee kinderen een kleine week hier en dan neemt ze alles mee. :D (en als het gaat lukken ook heel veel diepvriesproducten met heel veel koelelementen ertussen gepropt, ze komen met de auto. :p Ze zou laatst tijdens die hete dag in Nederland testen hoe goed het werkte door het buiten te zetten, dus zo maar even vragen hoe dat gegaan is. :D)

    Heerlijk inderdaad, zo'n hechte band. Ben echt megablij met haar, kan alles bij haar kwijt, maar tegelijkertijd kunnen we ook zo goed geiten. :D Fijn dat jij ook zo hecht bent met je zusje. :)

    Ja, dat is wel enorm rot.. We zitten heel vaak op Skype en Facebook met elkaar.. en hier op het forum natuurlijk. :D
     
  18. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Ik zie eigenlijk alleen een raar wazig hoofd hahah

    Vorige keren deden ze het veel scherper dat je echt mee mooi de contouren zag van het kindje, de andere echo's heb ik zo niet bij de hand maar daar kan ik echt helemaal niets uithalen
     
  19. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Oehh dus je hebt straks weer lekkere Hollandse kroketten &#128523;

    Is het een lange auto rit ??

    Wel fijn dat ze komen ! Even weer bekende gezichten haha

    En praten jullie dan Duits met elkaar ? Of gewoon Nederlands ? Gezien als jou vriend erbij is hij er waarschijnlijk geen woord van zal verstaan of kan hij ook wel Nederlands ?
     
  20. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Marjo, fijn dat alles voor zover goed is! Genieten!

    @Hippo, happy birthday to youuuuuu! Ben je thuis nu?
    Veel beterschap en ondanks alles een hele fijne dag!

    @Meysje, fijn dat je even reageert!

    @Mommy, heeft privé aan gegeven uit de lijst te willen.. Hier niet meer actief! Pas lijst straks of morgen nog aan!

    @Vocht, hebben hier al meer dames last van vocht in voeten/enkels/benen?

    Fijne dag allemaal!
     

Deel Deze Pagina