Even een zeik berichtje... Ik ben echt zo moe!! Word er gek van. Veel bandenpijn/baarmoeder groei pijn. Vaak misselijk middag en avond, niet spugen gelukkig. En er rent een lief vrolijk jongetje van bijna 3 rond... Help!! Weet ff niet meer hoe ik alles moet doen. Huis kan wel een schoonmaakbeurt gebruiken. Gewoon geen energie voor. VL werkt 6 dagen deze week dus ik wil ook niks vragen aan hem. Boodschappen zijn er bijna niet in huis. Haha. Ik werk 32 uur, 3 hele en 2 halve dagen. Hoop echt dat ik me snel beter ga voelen. Dit is echt niet leuk. Kleine is t absoluut waard hoor. Zo einde zeik bericht... Sorry. 😁
Snap het heel goed hoor! Gewoon de boel maar ff de boel laten en alleen doen wat echt moet! Over een paar weken heb je weer energie zat dus elke dag iets uitstellen kan wel😉 ik had vandaag ook als ik op het warmste plekje thuis ging staan (onze aanbouw) gelijk kokhalzen. Nja dan maar even wat meer troep daar hoor. Morgen weer een dag. Desnoods vlak voordat ik naar bed ga. Ik probeer mn dag planning nu even zo te houden dat ik doe wat ik MOET doen en daarna kijk ik wel verder of ik nog energie heb.
Hebben jullie ook al last van de hoognodige mini plasjes? Af en toe moet ik echt rennen maar de wc en dan denk ik dit was het??
Oh nee Nanette, jij ook al? Veel sterkte meid.. En nu? Afwachten of actie ondernemen...? Wie van het vlinderlijstje wilde nou een apart groepje starten? Ik weet dat het nog wat vroeg is, bij mij leeft het vruchtje nu nog, maar gezien de te verwachten afloop zou ik dan straks ook wel mee willen kletsen met het groepje. Tenzij er hopelijk nog een wonder gebeurt dan.
Heb je geen blaasontsteking dan? Dit herken ik absoluut niet, moet wel vaker plassen maar is dan niet een heel klein beetje.
Nanette, MariaK wat een rotnieuws weer. Knuf! Ik lig nog steeds in het zkh. Vandaag weer een slechte dag. Emesafene nog meer opgehoogd met tabletten erbij. Hopelijk haalt het iets uit. Voel me echt hopeloos.
Ik had trek in bieten, vriend bieten gemaakt, ik ga nooit meer bieten eten. Man o man, wat een geur! Tijdens het eten alleen maar kokhalzen. Lukt bij jullie het eten een beetje? Ik krijg echt niks weg. Over heel de dag een banaan, appel en 2 crackers op.
Ik zou het niet weten heb ooit 1 keer eerder een blaasontsteking gehad en toen deed et echt veel pijn. Had bij mn vorige zwangerschap ook vaak kleine plasjes😝
Als ik zo weinig eet val ik om denk! Ik heb nooit ontbeten krijg et echt noe weg, blijft allemaal in mn keel hangen voor mn gevoel. Probeer nu maar een droge cracotte te eten met een glas water ernaar of iderdaad een stuk fruit. Tussen de middag krijg ik al echt honger en eet ik gewoon twee botehammen en 's avonds ook gewoon een bord warm eten. Van sommige dingen (bloemkool vooral) word ik wel misselijk tijdens het koken dus dat probeer ik dan te eten als ml thuis is zodat hij het kan koken.
Hier nog steeds weinig last. Wat gammel soms. Wel wat druk achter schaambeen. Heel iets hoofdpijn soms. Borsten doen geen zeer meer. Dus nog week afwachten......
Zijn er nog dingen die in de lijst moeten? Dan zal ik morgen of zondag even kijken of ik dat kan toevoegn
Geen idee kelmel! Maar schrijft iedereen van de lijst een beetje mee? Want vind t persoonlijk wel leuk als iedereen dan ook daadwerkelijk mee schrijft? Snappen jullie wst ik bedoel
Jah idd Mandy....vind ik ook... @nanette heel veel sterkte wat verschrikkelijk weer. @suzanne gefeliciteerd hoor meis. Jij geeft mij ook wat moed want ik heb ook totaal geen sympyomen terwijl ik toch dikke knaltesten had.
Ik laat de boel hier ook de boel. Ik doe erg weinig in huis. Erg moe, maar slapen gaat dan ook weer lastig. Ik heb voor het eten nog een paar uurtjes geslapen. Ik hoop dat je je snel beter voelt Myself!
Ja snap wat je bedoeld. Er staan namen in de lijst waarvan ik nog nooit een berichtje voorbij heb zien komen.
Ja laten wr die eruit halen! En meiden als jullie dan toch mee willen schrijven voegen we je gewoon weer toe, maar het is wel leuk om ren lijst te hebben van meiden die echt mee praten. Ook fijn voor het overzicht
Neeee nanette ik weet nie zo goed wat ik moet/kan zeggen... heel veel sterkte en een hele dikke knuffel
Tsjonge... Nanette, wat een slecht nieuws. Ik kan het even niet helemaal terug halen maar zag je dit aankomen? Was de echo vorige keer al twijfelachtig nee toch? Ik vind het zo verdrietig. Bid vanavond voor je. Lieve meiden met goed nieuws, wat fijn. En wet betreft symptomen.. Heb ik ook bijna niet. Zie topic "minimale symptomen" kan je daar ook meekletsen? Wel fijn om te delen met gelijk gestemden. Word er af en toe ook onzeker van maar probeer dat wel los te laten. Vrijdag echo..
Myself, wat vervelend zeg!! Wat is de planning nu dan? Moet je nog lang blijven? Betreft kwaaltjes, hier komt het met vlagen, misselijk, hoofdpijn, zeurend gevoel maar ook soms steken.. En dan dagen weer niets. Wel heb ik een verminderde eetlust, kan niet meer zo veel eten als eerst haha.. Dat van de lijst is goed.. Je kunt altijd weer roepen als je erop wilt.. Voor nu, voor mij, voor op de lijst, woensdag 17 juni intake bij de verloskundige en heb vrijdag 19 juni een 4e echo in het ziekenhuis en dinsdag 23 juni mijn termijnecho bij de verloskundige