Hi Ladies, Deze maand af en toe een ovu test gedaan maar geen positieve test in handen gekregen. Wel elke dag m'n temperatuur opgemeten. Wat denken jullie? Eisprong geweest? Zo ja wanneer als je dit kaartje ziet ?
Oef ik vind hem niet overtuigend! Eigenlijk heb je maar 2 keer een hoge temperatuur gehad. Nu zit hij weer zoals voor ovulatie. Het zou kunnen, maar ik denk dat hij nog niet geweest is.
Ik vind het zelf ook een raar kaartje inderdaad! Die twee dagen dat hij zo hoog was had ik enorme last van hooikoorts dus denk dat die verhoging ook nog eens daar van kwam.. Wordt weer een lange cyclus dus als ei nog niet geweest is
Eens met mamalap, ik denk nog niet dat je eisprong is geweest. De afgelopen drie dagen zat je temp weer op je gemiddelde.
Hi! Hoe is het met je? Lekker genieten van de kleine meid? Ik heb sinds vanmiddag wat bruin verlies.... 8dpo als FF gelijk heeft..
Hmm dat is wel heel snel hoor..vorige keer had je bloedverlies rond je ovulatie toch? Wel een wat onduidelijk kaartje deze ronde, ben benieuwd wat je temp morgen gaat doen Hier gaat alles goed!
Opnieuw raadsel achtig haha! Heb verder geen bruin verlies meer gehad trouwens.. Blijven tempen en afwachten maar weer
Ik zie nu wel een duidelijk hogere temp dan aan het begin van je kaartje. Ik denk wel dat je een eisprong hebt gehad. Ik vind het alleen wat lastig te beoordelen wanneer, door die hoge temp op de dagen dat je last had van je hooikoorts.
Hi! Temperatuur is inderdaad aan het stijgen, opzich een goed teken, denk ik dan maar.. Alleen vandaag wel wat last van bruin verlies.. Het is echt bruin, niet rood of roze. Waar dat dan weer vandaan komt geen idee.. Weet ook niet wanneer mn eisprong geweest is dus lastig te bepalen zo. Rustig afwachten dan maar
Vandaag een aardige daling in temp.. Maar nog geen menstruatie klachten.. Het bruin verlies is ook al een tijdje gestopt, sinds gister ochtend helemaal niks meer.. Ben bang dat vandaagtoch echt de duiveltjes door breken aann m'n temp te zien
Je temp schommelt flink meid.. Kan er ook niet veel v maken. Maar ik denk toch dat ff de kruis goed gezet heeft
Raar hè... Vanmorgen weer wat hogere temperatuur maar net wat rood verlies gespot... Dus ben bang dat de duivels er aan komen
Hmm de rest van de dag weer niks te merken van een komende menstruatie... Alleen rond 09:00 wat rood verlies op wc papiertje na plassen.. Snap er geen donder meer van FF heeft ook wat dingen ingevuld onder in, wat betekent dit? Ik bedoel de cijfertjes bij stats helemaal onderin
Dat betekent wanneer je kunt testen. (De T) Je vorige lf is ook korter, misschien kun je nu al een test wagen en anders morgenvroeg als je temp nog hoog is, dan zit je op 14 dpo.
Oh dankjewel! Die cijfers en de T heb ik nog nooit gehad in FF hihi.. Vanmorgen heb ik een test gedaan van de Action maar ik zag geen tweede streepje ! Kijken wat temp morgen ochtend doet en dan nog een testje wagen denk ik maar. Vreselijk die onzekerheid Ben een beetje geschrokken door het bloedverlies na het afvegen op 16 en 17 juni. Was maar eenmalig en ook niet heel veel maar toch het was wel rood.. Daardoor denk ik dat het niet raak is al lees ik vaak dat gekleurde afscheiding (bruin,roze en rood) wel een bekend iets is in het begin van een eventuele zwangerschap.. Ik hoop dat het raak is deze ronde uiteraard