Ja zit ook in Gent. Heb daar alles laten onderzoeken, ook de hystero gedaan. Had het gevraagd voor sperma onderzoek mr ze deed het niet. Part mola was vastgesteld na de curretage. De andere mk-en waren zelf losgekomen en bij die waren mn kwaaltjes ook al lang weg. Bij De 3de miskraam was de groei met 5,5 week gestopt en met 10 weken losgekomen. Had het wel opgevangen en dat was onderzocht maar gelukkig geen mola. En nu zullen we zien. Ben soms een beetje misselijk en moe maar de borsten zijn niet meer gespannen en mn buik is ook niet meer bol. Heb nog geen bloedverlies. Dacht dat ik vanochtend buikpijn kreeg mr dat was mr even. Het vreemde is dat ik deze keer geen voorgevoel had dat het mis was. Was echt verrast dat het weer niet goed zat. Heb nog even gedacht dat ze het mis had mr dat kan eigenlijk niet. Want met vruchtje van 7 weken had ze echt wel hart actie moeten zien. Had nog gevraagd aan de arts in opleiding in Gent of ze me cardox 5 wilde voorschrijven maar dat wilde ze niet omdat mn homocysteine goed was. Dus nu vr de volgende keer weer utro en dan nu met aspirine erbij.
Nijn, helemaal vergeten te zeggen, wat spannend je tweede iui! Nu op het wachtbankje dus? Wat gebruik je aan ondersteunde medicatie? Ik hoop hoop duim duim
Conejita: sterkte met het verdriet, goed dat je er de tijd voor neemt. En alvast heel veel succes donderdag! Nijntje: wanneer is NOD? Bumbaa: hoi hoi, hoe is het?
Conejita, moeilijke tijd hoor voor jullie, de datum komt steeds dichterbij. Heel veel sterkte komende week! Hopelijk goed nieuws donderdag, dat kunnen jullie wel gebruiken. Ik doe idd al veel en drink idd kraanwater. Lastig dat dat bij jullie niet kan, want dan ben je afhankelijk van die plastic flessen. Misschien bestaat er wel een merk in de supermarkt die flessen water zonder BPA heeft? Bijv. in Frankrijk en nog een land is die stof verboden, dus daar verkopen ze ook water in flessen zonder BPA. Ik gebruik nu utrogestan, prednison en aspirine. Maar dat is natuurlijk tegen miskramen, niet om zwanger te worden. Y30, ik zit nu op 1 dpo, dus mijn nod zal over 13 dagen zijn. Hopelijk krijg ik volgende week geen testdrang, want dat heeft toch geen zin na die pregnyl. Vorige keer waren de testen ook positief tot m'n menstruatie. Bumbaa, hoe gaat het met jullie?
@nijntje: tegen de tijd dat je testdrang krijgt zullen we je proberen tegen te houden op afstand Hier: nu meerdere fam leden verteld van de zwangerschap. Maakt het wel nog weer echter. Zit Verder nog steeds wat in mijn maag met die bloedwaarden. Vandaag een andere (nieuwe) dr. P patiënt gesproken, haar paar keer tel. Advies gegeven (we lopen bij zelfde gyn) en vandaag belde ze met een vraag. Lang verhaal kort: haar aan de hand van haar waarden en de mijne uitgelegd waar ze op moet letten, en haar waarden zijn zoooveel beter dan de mijne. Ik gun het haar uiteraard van harte, maar het drukte me wel even flink met mijn neus op de feiten...zeker nog geen gewonnen race deze zwangerschap
Och, wat schrikken om dat weer te realiseren... Je bedoelt dat je lichaam je kindje alsnog af kan stoten? (Sorry als ik het zo botweg zeg , ik weet even niet hoe ik het anders kan zeggen...) Knuffel ik duim en bid!
Wat vervelend allemaal Y30! Is er ook een bepaalde zwangerschapstermijn waarbij dit risico ophoudt? @Puhje: wanneer heb je weer een afspraak? Ik kan me voorstellen dat je het wachten nu wel zat bent.
Goedemorgen Meiden, Heb ondertussen een afspraak in Gent staan bij dr de Sutter. We konden eerder terecht bij een andere dokter maar manlief wilde eerst nog even wachten (2,5 weken geleden gecuretteerd en dat heeft er toch wel ingehakt) Wil nu mn lichaam zo goed mogelijk voorbereiden op een volgende zwangerschap. Wil morgen naar de huisarts gaan en hem vragen om bloed te prikken op een aantal zaken. Het laatste stollingsonderzoek is in november bij e gyn gedaan. en andere zaken zijn 3 jaar geleden in Gent gedaan maar verder niks meer. Dus dacht als ik nu wat laat prikken kan ik dat meenemen, want wil snel gaan beginnen met supplementen en vitamines, maar dan veranderen die waardes natuurlijk, dus wel belangrijk voor ik ga beginnen. Willen jullie even meedenken? Ik dacht aan: Schildklier homocysteine vitamine d vitamine b12 bitamine b6 magnesium foliumzuur (?) progesteron (?) Hebben jullie nog aanvullingen of opmerkingen?
Ja klopt TSH en T4 wel. AMH meet je ei reserves. Omdat jij aangaf dat het al 3 jaar geleden is zou ik dit ook opnieuw laten nakijken.
Sorry dat ik momenteel niet actief mee praat, moet het nieuws van vorige week nog steeds verwerken. Het bruin/rode slijmverlies is gestopt, had stiekem wel gehoopt dat het door zou zetten maar helemaal niets. Morgenavond weer naar de verloskundige. Ga ervan uit dat er niets veranderd is. Ook al heb je een beetje hoop van wel. Maar laat ik er maar niet van uitgaan aangezien hij vorige week aangaf dat mijn kans nihil is
@traum: ik hoop zo dat het toch nog goed zit!! Hier vanmorgen naar het zh geweest voor de eerste echo daar. Hartje klopt nog steeds perfect, en er was volgens de echoscopiste zelfs al een ruggengraat te onderscheiden. Ukje was wel iets minder gegroeid dan ik had verwacht, maar de echoscopiste zei dat het meten zo onbetrouwbaar is deze termijn doordat alles nog zo klein is en tegen de wand aan ligt. Afgelopen woensdag was het 6 mm en nu 10. Op zich kloppen de dagen die ertussen zitten wel precies met wat voor termijn er op de foto's staat dus ga er maar gewoon vanuit dat het allemaal goed is. De echoscopiste vond het er in ieder geval prachtig uitzien bij de termijn. Dus alles goed gekeurd
Madelein: spannend he...ik vind die metingen ook doodeng. Bij ons was er 2x gemeten 1x 6+3 en 1x 6+1 terwijl ik 6+5 zou moeten zijn die dag. Hij had 5.1 mm gemeten . De arts vond ook de hartslag wat aan de trage kant, maar volgens mij mag dat nog met 6 weken en wordt hij pas snel rond de 7/8/9 weken. Ondanks dat ook ik het gevoel heb dat dit wel eens onze plakker zou kunnen zijn, maak ik me nu toch een klein beetje zorgen. IK wou dat ik kon slapen en rond Sinterklaas wakker kon worden met een hele dikke buik.
Ja blijft spannend, maar goed het is groter dus goed. Ik zou daar als ik jou was ook stress van krijgen als het ineens kleiner is! Maar ze zeggen idd dat voor de 8 weken die metingen echt niet betrouwbaar zijn, dus ga daar gewoon vanuit. Was de hartslag erg traag? Pff wat een stress meis! Ik ga heel hard duimen dat het gewoon allemaal goed zit!
Is trouwens ook maar net hoe ze meten. Een meting heeft ze meer in de breedte gedaan en die was 8 mm. Een ander in de lengte en die was ruim 10 mm. Dus het is ook maar net welk stukje ze pakken. Je kan er namelijk nog niks van maken qua kop of kont dus het is gewoon een gok. Misschien dat dat wat gerust stelt?
Ja, dat kan sowieso nog. Al schijnt die kans na 12 weken heel klein te worden. Maar dan richten de immuun aanvallen zich op de placenta die het kindje vanaf 12 weken van eten moet voorzien. Vanaf dat moment worden de groei echo's erg belangrijk.
Wij zelf vonden de hartslag niet echt heel traag. Hij heeft geen aantal genoemd, maar het alleen laten horen als ik dan google en naar youtube filmpjes luister van hartslagen van rond de 6 weken en dan vind ik het vergelijkbaar klinken. Denk ook dat de artsen weinig ervaring hebben met zulke vroege echo's en wellicht al uit gaan van een hartslag zoals die later zou moeten zijn...de verpleegkundige die we spraken dacht zelfs dat we misschien helemaal niets zouden kunnen zien, omdat we zo vroeg waren.
Niet echt. Bij de vorige zwangerschap werden de waarden pas rond zo'n 26 a 28 weken stabieler. Dit keer weer afwachten.