Vertel, ben niet nieuwsgierig Hier al heel veel vakantie kriebels maar gaan we pas in september.. geduld dus. Wij gaan trouwens naar Bodrum! Heerlijk resort met alles erop en eraan.
Wij gaan over 2,5 week naar een camping in Frankrijk Echt enorm zin in, heerlijk met mijn zwangere buik in het water met de kindjes, en in de avond lekker voor de tent zitten terwijl de kindjes met andere kinderen voor de tent spelen... Hun huid word super snel bruin en de haren blonder dan blond :d heerlijk om hun dan in korte broeken en jurkjes te zien wandelen ❤️❤️
Wij gaan ook pas in september, eerst hopen op een goeie bevalling en een gezond kindje. Omdat de kleine dan nog maar een paar weekje oud is willen we eigenlijk niet verder dan 4 uurtjes rijden. We hebben de Belgische Ardennen in gedachten Zoeken een park met huisje waar een indoor zwembad en indoor speeltuin bij zit, voor als het slecht weer is. Tips zijn dus welkom wij komen niet verder dan Sunparks.
Wij blijven eerst 2 weken in Nederland en gaan daarna een weekje naar de Ardennen. We gaan over 3 weken.
Begin augustus met schoonzusje en gezin en ons gezinnetje naar een camping in Spanje. We gaan dan voor het eerst met onze nieuwe caravan op vakantie. 😊😊😎
Wij zijn momenteel heeeeeerlijk op vakantie! Yelloh Village Mas Sant Josep, costa brava, Spanje. Prachtig weer, fijne stacaravan, lekker zwembad. Even rijden met de auto en je ligt op heerlijke intieme strandjes. En genoeg leuks te doen in de omgeving. Nog 5 dagen...dan zit het er al weer op...
10 augustus vertrekken wij naar camping La Fage bij montignac , we hebben vouwwagen, we hebben op de heenweg een tussenovernachting in Orleans en op de terugweg, op 27 augustus, een tussen overnaching in een B&B.
Wij vertrekken 17 juli richting hardenberg. Lekker in ons eigen land op een uurtje rijden met caravan.
We vertrekken 21/8 voor 2 weekjes naar Hongarije, vlak bij het Balatonmeer. Zijn er vorig jaar ook geweest en was een echte ontdekking. Sinds de oudste geboren is, huren we steeds een huisje, voorheen in Zuid-Frankrijk en nu dus Hongarije. Ergens in de komende jaren (eens de oudste schoolplichtig is en we dus in hoogseizoen op vakantie moeten) willen we opnieuw met de tent op vakantie gaan.